Illidan + BT probléma

Indította Spoke, 2009 február 07, 07:37:57 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Spoke

Sziasztok!
Lenne 2 nagyon nagy kérdésem
1~ ha elmegyek oda, ahol van a nagy kapu beszélek akamával minden, nem nyílik ki az ajtó, de miért?
2~ illidan nem támad, és nem is lehet megtámadni, és csak egyszerű npc-ként jelzi ki.
nagyon szépen kérlek titeket, hogy segítsetek! előre is köszönöm

ati162

Hello!

Rossz a scripted keress egy másikat vagy az Updates mappából rakd be a scripteket.

Normen76

Idézetet írta: Spoke Dátum 2009 február 07, 07:37:57 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Lenne 2 nagyon nagy kérdésem
1~ ha elmegyek oda, ahol van a nagy kapu beszélek akamával minden, nem nyílik ki az ajtó, de miért?
2~ illidan nem támad, és nem is lehet megtámadni, és csak egyszerű npc-ként jelzi ki.
nagyon szépen kérlek titeket, hogy segítsetek! előre is köszönöm

(LEírhattad volna miylen DB-t hazsnálsz alapul)

Van egy döbbenetesen egyszerű dolog :) Én is jártam hasonlóképp és padlót fogtam a megoldáson. Annyi a probléma igen nagy valószínűség szerint, hogy Akama leőtt nem a megfelelő ID számú ajtó van :)

-Állj meg az ajtó előtt, nyomj egy .gobject target parancsot.

-Ajtó ID: 185905 ez kéne hogy ott legyen, ez az ajtó.
-Ha nem az van, töröld ki az ajtót és tedd be ezt (Ajtó ID: 185905).

Akama Scriptje nem indul el ha a rossz ID-jű ajtó van előtte és így Illidan sem fog szövegelni stb.. Nem lesz támadható. Gyakorlatilag az Illidan script nem indul el az ajtó miatt.

Anno én kicseréltem az ajtót és láss csodát ??? Akama azonnal működésbe lépett és gond nélkül lefutott az Illidan script :)

Spoke

de sajnos nekem ez az ajtó van betéve:S:S:(  ???

ToMa3757

akkor ati162 megoldása kell!
Milyen  DB-t használsz? azt nem ártana tudni..

Spoke

ezt nem értem hogy milyen db-t használok
annyit tok hogy
Novo's Easy Mangos Handler emut használok

ToMa3757

olyat honnan szedtél? xD linkelsz légyszi egyet? mert megnézem milyen db-t használ...

Spoke

mondd az msn vagy email cimed elküldöm mert már nem tudom honnann van

ati162

Egyszerűbb lenne ha feltöltenéd a www.data.hu -ra és akkor ha másnak is kellene akkor ő is letudja szedni.Ez csak egy tipp de nekem mind1.

Spoke

http://data.hu/get/1187700/Novos_Easy_Mangos_21.4.3.exe.html innen lehet letölteni, de ha van valakinek 2.4.3-as patch hez emuja, azzal megdobhatna és megköszönném:)

Spoke

#10
KÖSZÖNÖK MINDENT Normen76-nak, mostmár jó minden, csak akamát kellett kicsit megbűvölni! nagyon szépen köszönök mindent mégegyszer mindenkinek aki segített!

Normen76

Idézetet írta: Spoke Dátum 2009 február 09, 09:43:38 DÉLUTÁN
KÖSZÖNÖK MINDENT Normen76-nak, mostmár jó minden, csak akamát kellett kicsit megbűvölni! nagyon szépen köszönök mindent mégegyszer mindenkinek aki segített!

NM szívesen. AKi esetleg még érdeklődik pm-ben tárgyaltuk meg.

Szal ha valaki hasonló problámával küzd, vagy az ajtó ID-t ellenőrizze, vagy az ajtó előtt álló Akama NPC-t. Gyakran előfordul hogy rossz ajtó van a falban, illetve az is hogy Akama-ból nem az van letéve az ajtó elé akinek kéne.

.lookup creature Akama
és végig kell próbálgatni melyik jó. Sry de hirtelen nem tudom megmondani a helyes ID-s Akama-t mert én egész másképp állítottam be Illidant a szerveren és nekem nem kell hozzá Akama :)

Spoke

hop lenne itt még 1 probléma:s
elkezdem ölni illit, akama is öli(nemtom mért) és egyszer csak elmegy akama, belém vág 1et illi, meghalok és utána csakugy lehet megtámadni, hogy ujra végigmegyek bt-n és akama, és igy nem elhet leölni.
mi a baja? ??? pls

ati162

Ezzel semmi gond így kell lenni ez azért lehet hogy meghallsz mert raiddal kellene menni és kell tank heal meg minden...

ToMa3757

Idézetet írta: Spoke Dátum 2009 február 12, 06:10:48 DÉLUTÁN
hop lenne itt még 1 probléma:s
elkezdem ölni illit, akama is öli(nemtom mért) és egyszer csak elmegy akama, belém vág 1et illi, meghalok és utána csakugy lehet megtámadni, hogy ujra végigmegyek bt-n és akama, és igy nem elhet leölni.
mi a baja? ??? pls
ez így van rendjén.. akama elmegy és neked/nektek kell elölnötök illit

Powered by EzPortal