1.12.1! Vissza WoW-olni...

Indította guru, 2009 május 14, 05:35:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

guru

Sokan vissza sirják a 1.12.1 idöszakot, mert sokaknak ez volt az igazi World of Warcraft! (Többek között nekem is)
Ez annyibol is látszik h pár emberke összegyüjtött már régebben BC idöszakba, 2500 aláirást hogy a blizz 1 100% Sima WoW szervert rakjon össze mert hát igény lenne rá!De hallomásaim szerint a Blizz annyival visszautasitotta h "Nincs rá pénz" :-X ez volt csak eredetin!De törtösök közzül aki "nem fizet 1 játékért" (amit teljesen megértek), szeretnének játszani 1.12.1 patchen csak nincs szerver!Nos össze szeretnék toborozni 1 kisebb kis közzöséget, akit érdekelne a dolog!Megfelelö Team-el a hátam mögött biztosra tudnék menni!De ehez értelmes emberkék kellenének, és persze tudás!
A Legfrissebb Rev.+SC2+DB teszt alatt volt nálam, mert hát sokan állitották h teljesen ful bug!Ezzel viszont nem értenék 1et,pár napi teszt alatt nem találtam olyan hibát aminek a javitásához programozói tudás kellene..
Persze lehet h van söt biztos de ahoz többen kellenénk h megtaláhassuk!
Akit érdekelne a dolog az nyugodtan irhat ide, további info ha meglenne a kisebb "csapat"!

Sapphi

Annyit tennék hozzá hogy erre már volt próbálkozás részemről is.

Amit tapasztaltam:
- Az utolsó 1.12.1-es Mangos rev nagyon rossz.
- Hihetetlen sok bug.

persze ezt a mostani emukhoz mérem akkoriban nagyon jó emunak számított.

Továbbá nem igazán láttam rá igényt mióta Wotlk-en megy a szerver jóval többen keresik a szervert és több is a player az ötlet nem rossz, mert én is az classik wow híve vagyok, de ha nincs rá annyi ember akkor nem lehet mit tenni, de ha sokáig lehetne futtatni persze lehet lenne rá igény de ahoz egy olyan emu is kell mert aki megszokta már a mostani emukat az azt elég nehezen fogja megszokni mivel azért játékélményben nagyon észrevenni a kettő közti különbséget.

Különben a kezdeményezés nagyon tetszik. Csak sok dolog van amit azért meg kell csinálni.

delton

csak én véleményem én 2.3.0 tól wowozok  én nem mennék az 1.12.1 re semmi ellenvetésem nincs ellene de aki 2.x.x től wowozik az nem hiszem hogy arra menne

guru

#3
Igen, tudom h probálkoztál már!Voltam a szervereden énis, és elég aktiv is voltam!

IdézAmit tapasztaltam:
- Az utolsó 1.12.1-es Mangos rev nagyon rossz.
- Hihetetlen sok bug.
Esetleg konkrét játékhibát ha tudsz mondani! :) Azt megköszönöm, mert eddig nekem nemvolt szerencsém vele találkozni!PM-be nyugodtan küldhetsz! :)

Szerintem ne mérjük a mostani emukhoz, mert a vak is látja a különbséget!Mellesleg a Wotlk törtön igen szép.. több patchel el vannak maradva amiben annyi ujitás vár a fejlesztökre h a az a bizonyos bicska beletörhet meg még 3.0.9 is annyira bugos gyárilag, h köze sincs az eredeti simához!Tehát a Wotlk törtön 1 nagy bug! És elhiheted van rá igény! :) tapasztalatbol mondom 1 kis reklám, és a lássák h letett valamit az asztalra a bizonyos "gárda" nem is hinnéd el h mennyien csatlakoznának!Igen aki fejleszti a szervert és a mostani emukra szokott rá annak bizonyos szinten vissza kell vagy át kell szokni merthát már DB-be is sok eltérés van pl.: össze van rakva realmd&characters tábla és a mangos;scriptdev2! De csak megkell tapasztalni nemkell átszokni mert nincs különösebb változás!Igen pont a játékélmény az amibe nagyon sok (hasztalan) kisebb nagyobb változások voltak!De ha 1.12.1 és a 3.1.2 patch között kellene választani mégha csak a játékélményt nézzük 1.12.1 választanám!

IdézCsak sok dolog van amit azért meg kell csinálni.
Ezzel nagyon is tisztába vagyok! :)

Delton:
Igen, te az a kategoria vagy ami BC-kor csöppent be a wowba, és ezt naon sajnálhatod! :) Most nem kezdem el sorolni az érveket, mert ugyse értenéd miröl beszélek!Mellesleg amit még nem probáltál ki arrol ne nagyon alkoss véleményt! 2.0.0-tol wowozik miértne jönne?Ne általánosits, és ne magadbol indulj ki miszerint nem jöjének!Ez mikor álmodtad? :) Istenem...

Pocok

Idézetet írta: delton Dátum 2009 május 14, 05:53:00 DÉLUTÁN
csak én véleményem én 2.3.0 tól wowozok  én nem mennék az 1.12.1 re semmi ellenvetésem nincs ellene de aki 2.x.x től wowozik az nem hiszem hogy arra menne

az lehet.. de aki nem 1.x.x ről kezdte, az nem is tudja igazából mi az a wow :)

Reddbull

Szerintem meg akit úgy téleg érdekelne a sima wow az szerintem nem gondolkozna hogy vissza megy még akkor is ha bugos szerintem simán menne. Ha Gondoljátok én szívesen benne lenék de anyagilag nem tudnék beszállni 1 szeroba de össze rakom meg stb. 1 ien WowEmu wow szerver

Hymen


Reddbull


guru

Idézetet írta: Red bull Dátum 2009 május 14, 07:38:38 DÉLUTÁN
Szerintem meg akit úgy téleg érdekelne a sima wow az szerintem nem gondolkozna hogy vissza megy még akkor is ha bugos szerintem simán menne. Ha Gondoljátok én szívesen benne lenék de anyagilag nem tudnék beszállni 1 szeroba de össze rakom meg stb. 1 ien WowEmu wow szerver

Ha esetleg lenne rá igény, és érdeklödnének a topickba (Ami eddig sajnos nem  :-\) akkor lehetne beszélni arrol h összehozzuk a csapatot! :) Mellesleg Redbull ha felvételt is nyernél, anyagilag nem kellene támogatni a szervert... szerintem ezt a utobbi mondatot te se gondoltad ugye komolyan "de össze rakom meg stb."! :)

Reddbull

Idézetet írta: Setroll Dátum 2009 május 16, 09:56:07 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Red bull Dátum 2009 május 14, 07:38:38 DÉLUTÁN
Szerintem meg akit úgy téleg érdekelne a sima wow az szerintem nem gondolkozna hogy vissza megy még akkor is ha bugos szerintem simán menne. Ha Gondoljátok én szívesen benne lenék de anyagilag nem tudnék beszállni 1 szeroba de össze rakom meg stb. 1 ien WowEmu wow szerver

Ha esetleg lenne rá igény, és érdeklödnének a topickba (Ami eddig sajnos nem  :-\) akkor lehetne beszélni arrol h összehozzuk a csapatot! :) Mellesleg Redbull ha felvételt is nyernél, anyagilag nem kellene támogatni a szervert... szerintem ezt a utobbi mondatot te se gondoltad ugye komolyan "de össze rakom meg stb."! :)


De komolyan gondoltam összerakom a szervert a lényeg az hogy ne nálam fusson persze nem a legjobbat de ha lenne vaalmi komolyabb ember aki úgy azért nagyon pron tolja ezt a dolgot akkor simán énis segítenék amibe tudnék 1-2 dolgokba emu ősszarkás stb.

guru

#10
Red bull!
Nemértesz engem! :)
Látszik nem nagyon érted/értesz még hozzá! :) Mert össze tudsz rakni 1 Revision-t(1.12.1, nemhiszem sokba eltér a mostani rev.-eketöl)attol még nem "prö" a gyerek, mert ha valaki össze tud rakni (Tutorial alapján) nem hinném h bárhova nyerhet "GM"felvételt, mert hisz pofon 1szerü!Ha lesz a szerverböl valami, nem házi kolbász lesz, ezt elhiheted!Mert te lehet h otthoni PC gondoltad a futatást, nemtudom de ez igy picit vicces! :)
Másfelöl, nekem itthon teszt céljábol van 1.12.1 szerverem, nagyon sok tesztet lefutattunk, és javítássokkal frissitettem!Tehát tudom miböl élünk!Nem kell h nagyon Pro-n tolja az ember maximum értsen a programozáshoz és annyi a többit elvégzem én is "GM" társaim!Mert ha lenne 1 programozoi tudásu emberke akit érdekelne a dolog, nem hinném h 1böl jönne hozzánk, ahoz valamit le kell tenni az asztalra!Nem kezdö vagyok, tehát nem hinném h sok meglepetést tud mutatni nekem ez a rev.!

Reddbull

Jah most már értelek persze ez igy van szoval én amibe tudok segítek ha nem más gmként a szeron :D

Buster

Üdv! Engem is érdekelne egy 1.12.1es szerver, én is szívesen segítenék, és aktívan játszanék :)
Mi a helyzet vele?

skizuu

hajrá, hajrá én is mennék kockulni ::) vagy akár segitenék is ebben abban van 1 viszonylag jo 1.12es mangosom is ha kell db vel mindennel, franko webappal :)

Anubisss

Háromfajta ember van. Aki tud számolni és aki nem.

Powered by EzPortal