1.12.1! Vissza WoW-olni...

Indította guru, 2009 május 14, 05:35:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

Idézetet írta: wandermaster Dátum 2010 szeptember 22, 06:34:03 DÉLUTÁN
Trinity ZERO srácok és fejlesztik is

ez így ebben a formában szerintem túlzás:

https://code.google.com/p/trinityzero/source/list

ennél ha pár ember összefog sokkal komolyabb dolgot is lehet csinálni ;) vagy tessék csatlakozni TZ teamhez és felrázni őket (kérdés h ők mennyire akarnak még foglalkozni ezzel)

NevemSenki

Én azon a véleményen vagyok hogy Trinity alapokkal el lehet indulni, nem nagyon foglalkoznak már ezekkel a dolgokkal ( 1.12.1 ).
Jó igen tudom sok minden hiányzik, és a DB is egy szemét, nehezen találni hozzá mindent.
De ez az 1.12.1 szerintem arra jó lesz hogy tanul(jak/junk).
Semmilyen terület Editor féleséget nem találtam rá, addon is alig van. A map csomagoló egy zsák Delikáttal egyenlő.
A többiről már nem is beszélek.
De viszont ezek ellenére sokkal egyszerűbb mint a Wolt. ( Szerintem )

Szerintem nem fejlesztik TrinityZero-t.

Üdv.: Senki

kiskakri

#108
TrinityZero-ban az idegesít legjobban , h ha leölsz egy npc-t akár egy Boss/Elit - et és úgy eltűnik mintha ott sem lett volna . Én még foglalkoznék vele ha tudnám  azt h lehetne kijavítani h működjön a loot , olyan mintha fel lenne gyorsítva az az idő h meddig lehet felvenni tőlük az item - eket. A core javításához nem értek , de nekem gyanús h ezt csak ott lehet valahogy helyrehozni. Javitsatok ki ha tévedek

Érdekelne h nálatok is felmerült e  ez a probléma v esetleg valami más..?

Skyne

ha másnál is megvna ez a hiba akkor tuti h core hiba, az npc halálát intéző kódokat kéne átnyálazni meg talán lootmgr-t

NevemSenki

+1

Sajnálatos módon Core hiba lesz, a javítására még nem jöttem rá.
Sok érdekes dolog áll még fent hibaként a Core-ban, de maga a DB elég jó.

Kiskakri, ha van kedved utána nézhetünk a dolgoknak, de ha nekünk nem megy majd megkérek egy igazán hozzáértő embert ( $0und ) hogy segítsen kicsit.

És mi lenne ha átpakolásznánk a dolgokat a mostani Trinity-ből --> Zero-ba.
Igazából Csinálnánk egy lebutított Trinity-t.  :D

Üdv.: Senki

Girosz

Hasonló dolgokon ügyködöm pont. Pontosabban, TC"-ből kiszedtem az összes projectet, kivéve a realmot és a coret, és próbálom betuszkolni a Neocoreba, de iszonyat sok meló van vele, pár napja dolgozom rajta, és annyit értem el ideig, hogy a dbc struktúrát 243-ra alakítottam, de akkor ott vannak még azok a tartalmak amiket ki kell gyilkolni belőle (DK, Achi, vehicle, bg-k), ott vannak a spellek, amik rengeteget változtak, szóval nem egyszerű. Igazából a script rendszer elavultsága miatt estem neki, de szvsz én nem ajánlom, hogy bárki nekiessen, főleg nem 1.12.1 esetén. Túl sok a differencia.

NevemSenki

Ebben igazad van, akkor marad az áttuszkolás helyett a javítás/fejlesztés.
Valami majdcsak kisül belőle.

Ha 1 nap már 1 Crash-t kijavít az ember az is haladás!

Üdv.: Senki

kiskakri

#113
szerintem ha Trinityzeroba meglehetne oldani az eddigi loot problémát akkor amit eddig mangoszero db-jében befoltoztam rögtön exportálnám át és csak azzal foglalkoznék, mivel elég idegesitő az is h bemennek játékosok bg-re és minden 2. alkalommal crash-t kap a mangosd.exe + spirit healer nem éleszt , hanem úgy lehet csak mint bg-n kivül feltámadni....

loot problémára ismét visszatérve , igaz nem értek hozzá de arra én is gondoltam, ha egy stabilabb/újabb trinitycore forrásban amiről persze 100% tudjuk h müxik kiszedni és belemásolni zeroba  :)

próbáltam Trinitycore.conf-ban variálni :
Corpse.Decay.NORMAL = 60 120
Corpse.Decay.RARE = 300     ezt 600
Corpse.Decay.ELITE = 300          600
Corpse.Decay.RAREELITE = 300    600
Corpse.Decay.WORLDBOSS = 3600    4500
Rate.Corpse.Decay.Looted = 0.5] ezt 5re
   

az érdekes az h most amikor bementem pl. Naxxramasba , ugyanúgy eltüntek amikor ki lettek nyírva a mob-ok de amikor visszatértem egy másik teremből akkor ott voltak, és mindet lehettet loot-olni

NevemSenki

Próbálkozni kell.

Valami úgyis kialakul a végén, és ahogy nézzük valamilyen szinten sikerült is. ( Cache mappát törölgetted? )
És ha nem is sikerül, legalább tanultunk valamit.  :)


Üdv.: Senki

Crown

Hát itt olvasgattam amit irkáltatok nagy részéhez nem tudok hozzá szólni mert nem értem hozzá de már vagy fél éve játszok a molten core (német származású ) tört szeró és elég jól haladnak a beállításokat szakmák jól működnek , peca, főzés úgy szintén. Magyarok is hébe hóba találkozok  1-2 vel de inkább high 1.12.1 -re mennek. most nyitották meg Mc- t azt most fel pörgőt itt picit az élet. És sok sikert a fejlesztésekhez.

NevemSenki

#116
Szerintetek megoldható a mostani Extractorok átgyúrmázása 1.12.1-re? ( TrinityCore / TrinityCoreZero )
Mert ha elképzelhető, akkor ki is vitelezhető.
És hát ez nagyon jó lenne!


Üdv.: Senki

zoleeka313

Sziasztok!
Nem tudom hogy ez a szerver készítős dolog mennyire él még,de remélem hogy tényleg megcsináljátok a szervert,mert nagyon jó lenne!
addig is lenne egy kérdésem:

Játszik valaki a Feenix nevű classic szerveren??Ha igen,írjon nekem e-mailt,mert jó lenne pár magyarral is találkozni :D
E-mail címem:i_zoleeka@freemail.hu

help

Sziasztok találtam egy magyar wow szervert nemrég indult http://wow-province.sbm.hu/news.php Gyertek probáljuk ki 1.12.1 es patchel megy

NevemSenki

Én más szerverén nem játszok többet, mert ha valami hiba van, te megírod rá a megoldást, még téged néznek hülyének.

Mellékesen.
TrinityZero-ban megnézegettem elég sok mindent, és arra jöttem rá hogy a DB egy rakás szar.
A Scriptek sem az igaziak. Ennek ellenére elég szépen üzemel. Néhány szép Buggot leszámítva.

Az Extractorok közül a V-Map majdhogynem teljesen jó, de a MapExtractor egy kaki.
Hiába akarnám beleműteni egy másik TC Rev-ből, nem lehet.
Ha valaki tudja hogy miként lehet megnyitni a *.map és a *.dbc fájlokat úgy, mintha jegyzettömbbel nyitottam volna. Egy Youtube-s videón megnyitotta egy gyerek, nekem az úgy tökéletes lenne, csak hogy fel volt gyorsítva a felvétel ráadásul pixeles volt. Így sajna nem láttam a program nevét.
Rengeteg Spell Effect nincs benne, sok Object van széthányva a DB-ben.

Viszont egy elég érdekes dolog, eddig még nem találkoztam olyan NPC-vel aminek ne lett volna Loot-ja.

Majd kialakul egy idő után.

Üdv.: Senki

Powered by EzPortal