Joomla 1.x.x Telepitése és Wow Webtemplates

Indította Kaelwow, 2009 június 22, 07:44:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kaelwow

Idézetet írta: bacsa Dátum 2009 július 09, 02:32:27 DÉLUTÁN
akadt 1 kis problemam nem tudok témàt valtani mert azt irja hogy 1 fajl irasvedett megneztem es abszolut nem is az... :S otletek ?

öszintén?? Fogalmam nincs ilyen hibával sohasem találkoztam még. Szerintem valami olyan probléma lehet hogy nem támogatja a skint mert a verziója 1.0.x és nem 1.5.x mivel neked az ujjabb van ez csak egy felvetés de lehet ilyenról van szó. Szerintem nééz utána a verzió számnak.

Rhap

#16
Melyik a jobb amugy e107 vagy a jomla? meg biztons

Rhap

#17
Hát ez valamivel bonyolultabb mint e107... valaki mondja meg hogy lehet a linkekbe beálítani hogy mondjuk kreálok szöveget ha rá kattintanak azt adja ki , gondolom hogy van ilyen ,ez olyan mint a e107

Kaelwow

Idézetet írta: Rhap Dátum 2009 augusztus 08, 01:02:55 DÉLELŐTT
Melyik a jobb amugy e107 vagy a jomla? meg biztonságosabb?

Szia ha engem kérdezel Joomla ;) Hogy miért sok lehetőség megbizhatóság könnyü szerkeszteni rengeteg hasznos modul több lehetőség stb...

Nagyon sokáig használtam e107 alapú CMS rendszert az is jó volt viszont mikor átváltottam Joomlára ég és föld a kettő között a külömbség...
Lehet hogy első ránézésre kicsit bonyolultnak tűnik de hidd el ha kicsit jobban belemászol nagyon megfogod szeretni ;)

Idézetet írta: Rhap Dátum 2009 augusztus 08, 01:59:27 DÉLELŐTT
Hát ez valamivel bonyolultabb mint e107... valaki mondja meg hogy lehet a linkekbe beálítani hogy mondjuk kreálok szöveget ha rá kattintanak azt adja ki , gondolom hogy van ilyen ,ez olyan mint a e107

Először is lépj be az admin panelodba.
Ha ezzel megvagy fenn keresd meg a Menü fület, katt rá és lépj be a menükezelőbe majd kövesd a képeken látottakat és végül SAVE.

Idéz

Idéz

Idéz

És ennyi készen van a menü linked ha erre gondoltál. ;)




Rhap

Hali , én menüt tudok csinálni , csak menube nem tudom hogy kell megoldani hogy hír kerüljön szóval mint e107be ügye oldalt kell létre hozni, és annak az id-jét a menü linkbe bele rakni, tehát arra nem jöttem rá hol kell azt az odlalt létre hozni,  mert cikkeknél ilyet nem találtam. Meg valami jó üzenő falat,, meg regisztrációt

Rhap

#20
Juhuu! Valaki :) He hehe help :D

Chrome

nahát ezt én is kiakartam próbálni mert már annyira unatkoztam, letöltötem, utána feltöltöltöttem, de azután amikor már az installálós résznél jártam, hát enyhén szólva egy kicsit érdekes volt az írás... gondoltam lehet h én szúrtam el vmit, megnéztem e107 et is de az is ilyen furcsa írású volt!!! pls vki segitsen!!
kép: http://kephost.com/images/83n_vtelen.jpg

ident

utf-8

Vagy iso-t akarsz feltenni utf-8-ra vagy fordítva :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Chrome

#23
hát egyelőre még csak a joomlát akarom, de pill mingy megnézem jobban... de sztem ilyen hülye nem lehetek h még e107 nél is rosszúl csinálom...

nameless

Idézetet írta: Chrome Dátum 2009 december 22, 07:51:05 DÉLUTÁN
hát egyelőre még csak a joomlát akarom, de pill mingy megnézem jobban... de sztem ilyen hülye nem lehetek h még e107 nél is rosszúl csinálom...
esetleg  adatbázis hiba.. rossz a kódolása a mezőnek (sajnos találkoztam ilyennel joomlanal)

Chrome

ha joomlánál lenne a hiba akk azt mondom ok, de ár az e107 nél is amit idáig mindig jól raktam fel, soha semmi baja nme volt de mostmár annak is...

hodobaj

Már régóta használok joomla-t ha valami igényes szép honlapot akarok csinálni, de eddig 100%-san csak saját fizetős tárhelyen tudtam rendesen használni. pl. a 000webhost-on megy nagyon szépen csak mikor az admin panelben szeretne valamit az ember csinálni akkor az adatbázis túlterhelés miatt borzalmas...
atw-n meg uw-n meg társaikon pedig halál.

kaelwow

www.extra.hu -n szépen megy bajom nem volt vele.És még az xtreemhostot tudom ajánlani a külföldiek közül ami ingyenes.Van több is de nem részletezem... www.kaelwow.extra.hu


boss74

Véletlen nincs valakinek felesleges Extra-ra regje??? :o ;)




Idézetet írta: kaelwow Dátum 2010 január 06, 12:13:52 DÉLUTÁN
www.extra.hu -n szépen megy bajom nem volt vele.És még az xtreemhostot tudom ajánlani a külföldiek közül ami ingyenes.Van több is de nem részletezem... www.kaelwow.extra.hu


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Powered by EzPortal