Joomla 1.x.x Telepitése és Wow Webtemplates

Indította Kaelwow, 2009 június 22, 07:44:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hodobaj

#30
newhosting.hunextarhely.hu ez a 2 ingyenes szolg

ScymeX

Idézetet írta: Feruendios Dátum 2010 január 09, 12:27:27 DÉLUTÁN
newhosting.hu ,  nextarhely.hu ez a 2 ingyenes szolgáltató akik reklám nélkül tolják és minőségi a szolgáltatás. Viszont kell egy elsődleges domain! Ami 1400ft (a .com-os) a domain.com-on 1 évre babkártyával 10perc megvenni.
"babkártyával"
LOL:D

boss74

Én nem rég kezdtem el foglalkozni a Joomlával mivel untam az E-107 cms rendszert(manapság sokan használják),és van egy-két nem világos dolog a számomra pld ez :



A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


Amit kiemeltem piros színnel azt hogy lehet átírni,hol keressem??Ty elöre is a helpet!!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

hodobaj

Admin Felületen- Menük/Főmenü/Címlap és ott jobb oldalt "Paraméterek - Rendszer" "Oldal Cím megjelenése" kapcsold ki.

boss74

Köcce!De idö közben kaptam ugyan ezt a tanácsot...csak ide elfelejtettem beírni!!Srryy



Idézetet írta: Feruendios Dátum 2010 február 09, 03:54:40 DÉLUTÁN
Admin Felületen- Menük/Főmenü/Címlap és ott jobb oldalt "Paraméterek - Rendszer" "Oldal Cím megjelenése" kapcsold ki.


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Szilárd

IdézAccess denied for user 'xth_5104264'@'%' to database 'WoW' SQL=CREATE DATABASE `WoW` CHARACTER SET `utf8`
Ez fogad mikor az adatbázis résznél mennék tovább. Valakinek esetleg lenne ötlete a megoldásra?:)
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

ident

Idézetet írta: zoomika Dátum 2010 február 18, 03:27:57 DÉLUTÁN
IdézAccess denied for user 'xth_5104264'@'%' to database 'WoW' SQL=CREATE DATABASE `WoW` CHARACTER SET `utf8`
Ez fogad mikor az adatbázis résznél mennék tovább. Valakinek esetleg lenne ötlete a megoldásra?:)

Valszeg hibás jelszót adtál meg, access denied: hozzáférés megtagadva.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Szilárd

Idézetet írta: ident Dátum 2010 február 18, 06:31:32 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zoomika Dátum 2010 február 18, 03:27:57 DÉLUTÁN
IdézAccess denied for user 'xth_5104264'@'%' to database 'WoW' SQL=CREATE DATABASE `WoW` CHARACTER SET `utf8`
Ez fogad mikor az adatbázis résznél mennék tovább. Valakinek esetleg lenne ötlete a megoldásra?:)

Valszeg hibás jelszót adtál meg, access denied: hozzáférés megtagadva.
Az xtreemhost által megadott jelszóval léptem be.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Szilárd

db-be be kéne importálni az sql-eket a mappájából? csak mert ott azt írja, hogy a textnek nem lehet default value-ja, ezt megcsináltam aztán meg Check manual correspondot írt... szóval nem értem :S
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Girosz

#39
Ez nem jelsz

DJ

Nekem segítsen valaki!Amikor feltöltöttem a tárhelyemre a joomla-t és amikor telepítem azt írja ki, hogy engedélyezni kell a cookie-kat és amikor engedélyezem leokézom és utána megnézem megint nem menti el és így nincsenek engedélyezve segítsetek mit csináljak!!!!

kaelwow

#41

boss74

A mai nap valamiért lelötte a honlapomat xtreemhost.com!!

This account is currently suspended / under review, this can be caused by over using quotas, or breaking the Terms Of Service.

Please contact support for more information.

Ezt az információt kapom ha beakarok lépni a panelembe....illetve ezt az e-mail-t kaptam mai nap folyamán:

IdézDear Valued Customer,


This email is inform you that your free hosting account xth_4964361 has been utilizing over 100 concurrent webserver process for a prolonged period of time.

A webserver process is program running on the webserver which services 'web page' requests to your websites visitor.   Using over 100 server processes at one time consumes a considerable amount of server resource.

This high usage will be due to your websites success and we congratulate you on your effort and work building a successful, busy website!

We would like to ask you to consider upgrading your free website to a premium hosting account where you will receive a free TLD domain, hosting on powerful 8CPU 'paid hosting servers' with very large disk space and traffic limits, combined with the powerful cPanel 11 hosting control panel.

To find out more information and to order, please can you look at the following url:

http://securesignup.net/

After you order you can request a free transfer of your data from the free hosting servers to your new premium server by creating a support ticket using the url below or reply to your paid hosting 'welcome email'.

http://byet.org/premiumsupport/

Thank you for allowing us have this opportunity to continue hosting your website.

Best regards


Valaki tudna segíteni??Mert nem egy két órát öltem bele és semmilyen mentést nem tudok most már csinálni... >:( >:(


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Girosz

Hmmm... Ha jól értelmezem, akkor a honlapod túllépett egy bizonyos látogatottsági szintet, és innentől kezdve már nem éri meg nekik ingyenesen fenntartani, ergo perkálj ha szeretnéd viszontlátni az adataidat.  ;) Ja és a panelen az üzenet meg annyit tesz, hogy felfüggesztették az accodat, mert megszegted a felhasználási feltételeket, vagy túllépted a megengedett tárhelyméretet. Szerintem ez egy sablon üzenet, ami mindig megjelenik, ha valakinek kilövik az accountját.

boss74

Valaki pls ajánljon egy olyan free webtárhelyet amelyre lehet Joomlát telepíteni és kb olyan minőség mint az xtreemhost....de ez utóbbit ne is irja senki mert megjártam velük!!A freehostia is kilőve mert túl sűrün nem elérhető a webem ott...  >:( >:( >:(!!!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Powered by EzPortal