GM ADDONS

Indította kantiba, 2009 július 29, 05:14:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

kantiba

Hello nekem csak anyi lenne a kérésem hogy mitassatok már pls 3.0.9 re gm addons letöltőhejeket mert vagy hibásakat találok vagy emu sokat

bocs az új topicért

Beni


kantiba

ömm kösz de hogy kell használni mert nem tok angolul
;D

ati162

Nem tudod letölteni a legfrissebb verziót és bemásolni az addonok közé?hát akkor inkább hagyd abba az egészet.(szvsz)

Beni

 :) http://www.mediafire.com/?djyzyykd3gd majd katt a "Click here to start download.."-ra, majd kicsomagolod és bemásolod a World of Warcraft\Interface\AddOns\ mappába. Elindítod a WoW-ot és a karakterválasztó résznél engedélyezed ezt az addont, de még sose használtál addonokat?  :-\

kantiba

öhömmm... ti enyire hülyének néztek:D
enyit tudok csak rosszúl írtam le amit akartam :P
nem jelenik meg

Beni

a minimap mellett megjelenik egy ikon, arra kattinits, akkor előkell jönnie, vagy nem tudom mire érted, hogy nem jelenik meg..

kantiba


kantiba

oké ez tuti addons fe nem lehet valahogy hogy pl én át szerkeztem ezt hogy az első rublikában ki van írva hogy szék és ha rányomok lerak egy széket lehetséges e?

delton

szerintem macroban csinálj egy ikot  írd bele a szék lerakási parancsát nevezd el széknek és huzd ki gyorsbilllentyüre

kantiba

a mancro televan és nekem ez jobban tetszik ;D

Beni

Én tuti a Trinity GMH v1.0.9.lua fájlt szerkesztgetném, ha ilyet szeretnék csinálni, bár még nem próbáltam, hogy mennyire működne, de ott próbáld szerintem. Mondjuk, ahogy nézem Trinity GMH v1.0.9.toc ba is hozzá kell adni dolgokat. Meg egy SzekForm.xml-t is létrekell hozni. Ezt most úgy írtam hogy nem próbáltam, csak gondolom. Nem tudom mennyire működne. Habár, ez nem egy értelmes leírás, de loagikázd ki szerintem :D bocs..

kantiba

ömm én nem naon értek ehez most néztem és egy kukkot sem értek  ;D ??? ::)
tudnál egy kicsit segíteni

horvath94


sidux

3.2.2 mangos hoz tud valaki?

Powered by EzPortal