Sok kérdés hasznos válaszokért!

Indította winettou, 2009 augusztus 04, 09:50:15 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

boss74

Köcce de semmi nemü vátozást nem hozott  :-\


Idézetet írta: alma :/ Dátum 2009 december 06, 05:58:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: boss74 Dátum 2009 augusztus 19, 04:55:45 DÉLUTÁN
Azt nem tudja véletlenül,hogy az Addonokat lehet-e tiltani valahogy a szerveren belöl???Mert vannak olyan addonok amik eleggé idegesítöek...föleg ha több mindenkinél jelenik meg  >:(!!!

Erröl van szó:




Trinitynél a configba ChatStrictLinkChecking.Severity


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Jankec

Idézetet írta: boss74 Dátum 2009 december 06, 07:38:04 DÉLELŐTT
Köcce de semmi nemü vátozást nem hozott  :-\


Idézetet írta: alma :/ Dátum 2009 december 06, 05:58:42 DÉLELŐTT
Idézetet írta: boss74 Dátum 2009 augusztus 19, 04:55:45 DÉLUTÁN
Azt nem tudja véletlenül,hogy az Addonokat lehet-e tiltani valahogy a szerveren belöl???Mert vannak olyan addonok amik eleggé idegesítöek...föleg ha több mindenkinél jelenik meg  >:(!!!

Erröl van szó:




Trinitynél a configba ChatStrictLinkChecking.Severity

Ha normálisan be állítasz mindent kickeli azt aki ilyet csinál de még azt is be lehet állítani hogy aki színesen ír azt is kickeli

boss74

ChatStrictLinkChecking.Severity = 1
ChatStrictLinkChecking.Kick = 1
Ezeket


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Archangel

#48
Üdvözletem!
Bocs hogy ide írok de talán it előbb választ kapok.
Szervert szeretnék csinálni egy "kisebb" baráti körnek.
Ez eddig rendben is van,de az lenne a baj hogy nem tudok csatlakozni.Connecting és ennyi.
Trinity 2,repacket használok,navicattal átirtam a realmot xyz.myip.hu
Ahogy Armani irta az összes portot forwardoltam D-Link Di-524 es routeremen.
c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\  host  ba ezeket irtam:

127.0.0.1       localhost
127.0.0.1                xyz.myip.hu
192.168.0.122   xyz.myip.hu
192.168.0.1   xyz.myip.hu
ebben nem vagyok biztos hogy jó,ide ip nek a router ipjét kell irni,vagy az ethernetes kapcs.ét?
regiztem is,fut is és előbb inditom mint a szervert(myip).
Átírtam a windows kapcsolatokat is statikus ip re.
Nem értem.MI lehet a gond?Aki tud az kérem segítsen:)
Üdv és előre is köszönöm

boss74

#49
TrinityCore2 Rev: 6873 TDB 0.0.7 (23)-em van és mivel jócskán változott az adatbázis van amit nem találok és ebben kérném a segítségeteket!Tehát van Uldu-Naxx /és ami meg Heroic modú insta/ és ezt szeretném úgy beállítani,hogy a gm akár egyedül is be tudjon menni mert normál módba be lehet menni...de már Heroicba nem csak ha megvan a raid létszám!! :-[ És mivel szertnénk javítani pár dolgot....így valahogy jó lenne ha lenne rá gyors megoldás...már két napja nézem a DB-t de nem találom azt amivel lehetne orvosolni  >:( :-[!!Ty elöre is a segítséget!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

boss74

Pls valaki...fontos lenne!!


Idézetet írta: boss74 Dátum 2010 január 13, 09:07:37 DÉLELŐTT
TrinityCore2 Rev: 6873 TDB 0.0.7 (23)-em van és mivel jócskán változott az adatbázis van amit nem találok és ebben kérném a segítségeteket!Tehát van Uldu-Naxx /és ami meg Heroic modú insta/ és ezt szeretném úgy beállítani,hogy a gm akár egyedül is be tudjon menni mert normál módba be lehet menni...de már Heroicba nem csak ha megvan a raid létszám!! :-[ És mivel szertnénk javítani pár dolgot....így valahogy jó lenne ha lenne rá gyors megoldás...már két napja nézem a DB-t de nem találom azt amivel lehetne orvosolni  >:( :-[!!Ty elöre is a segítséget!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

boss74

Nagyon fontos lenne...ezért kérném a segítségeteket!!!==>TrinityCore2 Rev: 6873 TDB 0.0.7 (23)-em van és mivel jócskán változott az adatbázis van amit nem találok és ebben kérném a segítségeteket!Tehát van Uldu-Naxx /és ami meg Heroic modú insta/ és ezt szeretném úgy beállítani,hogy a gm akár egyedül is be tudjon menni mert normál módba be lehet menni...de már Heroicba nem csak ha megvan a raid létszám!! :-[ És mivel szertnénk javítani pár dolgot....így valahogy jó lenne ha lenne rá gyors megoldás...már két napja nézem a DB-t de nem találom azt amivel lehetne orvosolni  >:( :-[!!Ty elöre is a segítséget!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

ident

Nem emlékszem a pontos revre, de valamit csináltak és azthiszem trinityben lesz először működőképes a 4 fajta insta mód. Viszont a 6830-as revben a heroic mód a "normal 5 man/25 man" alatt van és egyedül is be tud menni a gm. Heroicnak a db bejegyzése a creature_template-ben a difficulty_entry_1.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

boss74

Köszönöm a választ!!Akkor valószínű,hohy ez van a normál mód-10player a hc mód-25 playeres normál mód...ej ezt a varriálást  >:( >:( >:(





Idézetet írta: ident Dátum 2010 január 14, 05:26:30 DÉLUTÁN
Nem emlékszem a pontos revre, de valamit csináltak és azthiszem trinityben lesz először működőképes a 4 fajta insta mód. Viszont a 6830-as revben a heroic mód a "normal 5 man/25 man" alatt van és egyedül is be tud menni a gm. Heroicnak a db bejegyzése a creature_template-ben a difficulty_entry_1.


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

ident

Na most megint én kérdezek :)

ItemExtendedCost a téma, mégpedig, hogy a 2712-es érték mit is jelent pontosan?

Elvileg ugye personal és team arena rating 1250 + 62000 honor, node a team arena rating melyikből érvényes? 2v2, 3v3 vagy 5v5? Mivel meglévő 2v2 arena personal és team ratingben megvan hozzá 2v2-ben az 1250, de mégsem engedi megvásárolni.

http://www.wowhead.com/?item=40883 erről az itemről van szó hogy konkretizáljam a dolgot (3.2.2-es item).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Jankec

Ez nagyon jó kérdés, én is találkoztam már ezzel sőt durvábbal is.
Van ez az item: http://www.wowhead.com/?item=44075

Nem negedi meg venni mert azt írja hogy kell hozzá repu... de nem is írja sehol hogy milyen repu kell hozzá.....

boss74

Jaja ez szerintem DB hiba mert nézd meg a többi  Gladiator Waist-ot mindegyik repus 5-6-7 repu kell hozza és 2 ilyen enchantot találtam + egy staffot is ami ugyan ez a reput kéri!!Én kiszedtem a reput ezekből és úgy már jobb  ;D ;D


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)


ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

tokio911

Üdv mindenkinek!!

Lenne 1 problémám a saját  szerveremmel!
TC2 rev 7310-et használok és hiába állitom be hogy a szerverre csak GM-ek mehessenek fel amikor beállitom a conf fájlba hogy "PlayerLimit = -3" akkor is felengedi a plyereket a szerverre! Ja és amikor ezt beállitom akkor játékon belül az irja h a pleyr limit 0 az-az végtelen. Ha valaki tud segíten irjon pls!

Elöre is köszi!

Powered by EzPortal