Sok kérdés hasznos válaszokért!

Indította winettou, 2009 augusztus 04, 09:50:15 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Girosz

MaNGOS-nál van a realmd db-ben a realmlist táblában egy AllowedSecurityLevel mező, nem tudom TC2-nél van-e, de ha van akkor ott tudod beállítani, hogy milyen szinttől lehet jönni.
0 = Player
1 = Moderátor
2 = GM
3= Admin

ident

Idézetet írta: Girosz Dátum 2010 február 07, 02:34:27 DÉLUTÁN
MaNGOS-nál van a realmd db-ben a realmlist táblában egy AllowedSecurityLevel mező, nem tudom TC2-nél van-e, de ha van akkor ott tudod beállítani, hogy milyen szinttől lehet jönni.
0 = Player
1 = Moderátor
2 = GM
3= Admin

Annyi a bibi, hogy core hibából adódóan állíthatsz bármit TC2-ben, jelenleg ez a funkció nem működik és már jelentve van egy ideje.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

winettou

Üdv! Az a gondom támadt hogy kékhalálos lett a gépem és elvittem szerelőhöz... Nem kellett teljesen újratelepíteni a rendszert csak egy javító telepítést tettek rá. Az összes programom megmaradt hibátlanul! A szervert is végig ellenőriztem! Minden megvan helyesen de a "playerek" mégsem tudnak feljönni! a confokban minden jó, a tűzfalnál is, a routernél is! Mi lehet a gond? Előre is köszönöm!

Gaara

A playereknek mit ír ki, hogy nem tudnak feljönni?
Esetleg, Login Server Down, vagy valami ami alapján el tudunk indulni?

winettou

Igen! Login Server Down aztán meg valami root

Szilárd

#65
Nekem is hasonl
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

winettou


Szilárd

Gép újrarakása előtt ez volt az ip címem( 192.168.2.100) újrarakás után (192.168.2.101) ez lett, ezáltal újra forwardolni kellett a portokat.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

winettou

wáhááá:D Ezt a lapot én is kijátszom!
Köszi!

Girosz

Idézetet írta: zoomika Dátum 2010 február 15, 02:59:02 DÉLUTÁN
Gép újrarakása előtt ez volt az ip címem( 192.168.2.100) újrarakás után (192.168.2.101) ez lett, ezáltal újra forwardolni kellett a portokat.

Ez azért van, mert dinamikus az ip-d... Ha kihúzod a routeredet a falból, akkor megint új ip-t kapsz.

pityuka88

Sziasztok. Eddog nem kaptam választ a hozzá értő emberkéktől úgyhogy ide is beírom. Trinitycor2-es emut használok és minden megvan csinálva a leírás szerint. Csináltam accountot beállítottam 3as szintűre viszont mikor belogolnék vele akkor a connectednél megáll és visszadob a realmválasztú képernyőre. (wowon belül). Kérem szépen a hottá értők segítségét mert már minden lehetőséget megpróbáltam.

Action

Idézetet írta: pityuka88 Dátum 2010 március 04, 06:51:45 DÉLUTÁN
Sziasztok. Eddog nem kaptam választ a hozzá értő emberkéktől úgyhogy ide is beírom. Trinitycor2-es emut használok és minden megvan csinálva a leírás szerint. Csináltam accountot beállítottam 3as szintűre viszont mikor belogolnék vele akkor a connectednél megáll és visszadob a realmválasztú képernyőre. (wowon belül). Kérem szépen a hottá értők segítségét mert már minden lehetőséget megpróbáltam.

Igazából általában újat nem lehet mondani...
TrinityCore.exe hiábátlanul fut?
Nem ír ki semmi hibát?

A skype, mysql?
Otthoni szervert szeretnél?
A WORD elszáll, az írás megmarad.

pityuka88

Idézetet írta: Action Dátum 2010 március 04, 08:39:34 DÉLUTÁN
Idézetet írta: pityuka88 Dátum 2010 március 04, 06:51:45 DÉLUTÁN
Sziasztok. Eddog nem kaptam választ a hozzá értő emberkéktől úgyhogy ide is beírom. Trinitycor2-es emut használok és minden megvan csinálva a leírás szerint. Csináltam accountot beállítottam 3as szintűre viszont mikor belogolnék vele akkor a connectednél megáll és visszadob a realmválasztú képernyőre. (wowon belül). Kérem szépen a hottá értők segítségét mert már minden lehetőséget megpróbáltam.

Igazából általában újat nem lehet mondani...
TrinityCore.exe hiábátlanul fut?
Nem ír ki semmi hibát?

A skype, mysql?
Otthoni szervert szeretnél?
igen a trinitycore fut rendesen mert kiírja hogy Trinitycore process priority class set to high. Slype nincs fenna gépen. Mysql 5.1-et használok vagyis azzal készítettem el a jelszót a dbhez. És igen itthoni szervert szeretnék csinálni. Már minden lehetőséget megnéztem de ugyaneza hiba mindig.

Action

Adatbázisba a realmot nem írtad át véletlen?
127.0.0.1-nek kell szerepelnie.


Nagyon régen találkoztam már ezzel a problémával, és sajnos nemigazán emlékszem, hogy hogyan orvosoltam.
A conf fájlok jól vannak kitöltve?
Főleg a realm?
Mivel nem hozza be a realmod, ezért gondolom valami ott lehet a bibi.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

pityuka88

Üdv! Végre simán fut szerver viszont windows7-nél hogy tudom megoldani az onlineosítást hogy más is tudjon csatlakozni a szerverre?

Powered by EzPortal