Aktuális hírek a Trinityről

Indította Jankec, 2009 szeptember 27, 05:09:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

chopin42

Idézetet írta: Action Dátum 2010 június 24, 12:41:01 DÉLELŐTT
Pontosan, és még az eredeti se tökéletes.

Nagyon sokszor sikerül kifagyasztani egy eredeti szervert is szóval tökéletes szerver még eredetin sincs. :)

Erről jut eszembe, gondolom eredetin nem ilyen trinitycore meg egyéb core rendszerű emulátorok vannak. Vagy igen? Csak profibb fejlesztőkkel, vagy egész máshogy működik?

Szilárd

Lényegében ugyanaz, csak profibb fejlesztőkkel :D
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Skyne

Idézetet írta: zoomika Dátum 2010 június 25, 04:21:36 DÉLUTÁN
Lényegében ugyanaz, csak profibb fejlesztőkkel :D

meg ők pontosan tudják hogy mi a feladatuk, az emu fejelsztőknek még azt is ki kell találni hogy mit kell lemásolniuk ;)

Szilárd

Kicsit visszatérve a témához, csak én vagyok hülye, vagy tényleg nem igazán akarnak lefordulni a legújabb TC revek?
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

chopin42

#259
Idézetet írta: zoomika Dátum 2010 június 25, 04:36:06 DÉLUTÁN
Kicsit visszatérve a témához, csak én vagyok hülye, vagy tényleg nem igazán akarnak lefordulni a legújabb TC revek?

öhm az Updatesben időnként írnak ilyet h fix win compile meg fix (akármi)compile de sztem nem igazán klappoolnak a dolgok (én egy régebbit shincrozgatok, az egész jó)
Jut eszembe, Win7 64bitet használok megy a VS2008 szépen egy kivézótellel: 64bites buildnál 10/10 skipped, egyet se fordít...ez miért van?

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 június 25, 04:34:06 DÉLUTÁN
Idézetet írta: zoomika Dátum 2010 június 25, 04:21:36 DÉLUTÁN
Lényegében ugyanaz, csak profibb fejlesztőkkel :D

meg ők pontosan tudják hogy mi a feladatuk, az emu fejelsztőknek még azt is ki kell találni hogy mit kell lemásolniuk ;)
Nekem ebből logikus kérdés következiki: gyári blizzes emut miért nem tudott/akart lopni még senki?:D (manapság lassan mindent fel lehet törni a profibb védelmek ellenére is)

ident

#260
Mint
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Skyne

@zoomika: az új struktúra miatt vannak még vicces dolgok figyeld a commitokat ;)

@chopin42 #1: win64 complie-t nemrég javították, próbáld azt a revet :)

@chopin42 #2: " lassan mindent fel lehet törni a profibb védelmek ellenére is" háát ez azért nem úgy megy hogy puff feltörjük és kész, meg szvsz az eredeti szever software nem is hasonlít az általunk ismert emukra, elég csak mgnézni az emuk felépítését máris két gyökereiben teljesen eltérő "nagyobb" ágat találunk (mangi/tc/stb. vs. arc/asc/stb.) és ezeken belül is rengeteg változat, már csak ebből kiindulva is nagy rá az esély hogy teljesen más, ráadásul az ott kizárt dolog hogy egy gépen fusson, márpedig a (főleg a wowd leszármazottak) a struktúrájuk miatt is közdenek ennek megvalósításával (nahmeg mert nagyonnem egyszerű megcsinálni de ez most nem ide tartozik), szóval szvsz. ez nem olayn egyszerű mint ahogymi azt innen kintről elképzeltük

p.s.: sorry ha kicsit hosszú lett, meg sorry az offért (ez leeht megérne egy külön topicot érdekes téma), és ha vmi hülyeséget írtam javítsatok  :D

ident

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 június 25, 07:18:27 DÉLUTÁN
@chopin42 #2: " lassan mindent fel lehet törni a profibb védelmek ellenére is" háát ez azért nem úgy megy hogy puff feltörjük és kész, meg szvsz az eredeti szever software nem is hasonlít az általunk ismert emukra, elég csak mgnézni az emuk felépítését máris két gyökereiben teljesen eltérő "nagyobb" ágat találunk (mangi/tc/stb. vs. arc/asc/stb.) és ezeken belül is rengeteg változat, már csak ebből kiindulva is nagy rá az esély hogy teljesen más, ráadásul az ott kizárt dolog hogy egy gépen fusson, márpedig a (főleg a wowd leszármazottak) a struktúrájuk miatt is közdenek ennek megvalósításával (nahmeg mert nagyonnem egyszerű megcsinálni de ez most nem ide tartozik), szóval szvsz. ez nem olayn egyszerű mint ahogymi azt innen kintről elképzeltük

p.s.: sorry ha kicsit hosszú lett, meg sorry az offért (ez leeht megérne egy külön topicot érdekes téma), és ha vmi hülyeséget írtam javítsatok  :D

Sry akkor tőlem is az offért:

Elég megnézni a Lineage2 off fájlokat, teljesen más struktúra az egész, hardverhez kötött licenc, stb. Az pedig hogy a ruszkiknak sikerült a ruszki teszt szerver fájlokat megkaparintani, csakis az üzemeltető bénaságán múlt. Az hogy ez a bénaság direkt vagy indirekt módon történt, nos ezt senki soha nem fogja megtudni :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

ident

48 órán belül itt a TDB UP 31, épp tesztelem :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

boss74

Idézetet írta: ident Dátum 2010 június 26, 12:12:51 DÉLUTÁN
48 órán belül itt a TDB UP 31, épp tesztelem :)



Hamár teszteled akkor tudsz bövebb infóót is...mik lesznek az újdonságok??? ;) ;)


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

ident

Mivel nem tartalmi, így azt hiszem ezt kiírhatom:

Requires: TrinityCore 8737+ (3.3.3a)

Main Changes in Updatepack 31:

    * Trigger modelid fix (no more visible triggers)
    * The usual WDB data (updates, some new templates)
    * Data for the new item_set_names table (thank you Shauren!)
    * All Northrend flying creatures pathed
    * Vault of Archavon re-spawned, with template updates and loot re-write (10men and 25men version)
    * Onyxia's re-spawned, with template updates and loot re-write (10men and 25men version)
    * skill_extra_item_template data (thank you BlackHowling and John Holiver!)
    * Milling loot re-write (thank you Salerion!)
    * Battlemaster data for Isle of Conquest and Strand of the Ancients battlegrounds
    * Pathing for Forge of Souls
    * Icecrown Citadel faction updates
    * Further spawns, gossips, waypoints and equipments
    * VehicleID updates
    * Some quest chains fixes
    * Some EventAI for spells and kill credits
    * Removed old questrelations no longer used and updated quest titles accordingly as "OLD" (thank you durotar!)
    * Misc random fixes (trainers, vendors, quests, etc)
    * Many fixes from contributors in Accepted Fixes section (thank you to all our contributors!)
    * DB fixes from Core Devs which were posted in Core related DB content section
    * You can find all the fixes accepted from the forum (DB Devs, Core Devs and users) in the Previous Updatepacks section with the tag [for 31]
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

boss74



Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

NevemSenki

IdézHát én nem tudom, mindig jönnek ki az újabbnál újabb TDB-k, de hibák (%-osan) ugyan azok.
Ami az egyikben jó, a másikban nem, 16888 KG ( mérleg szerint  :D :D) súlyú SQL-t írtam csak az Eventekhez.
Display-ek, a rengeteg hiba a Creature-knál, Itemek nincsenek, Objectek nincsenek.

De azt legalább tudom, ha én saját virtuális ceruzával lefirkálom, akkor az biztos benne van, és ha kijön az új, ezeket szintúgy be tudom pakolni.  ;D
A Scriptek az egyik Rev-ben jók, a másikban már nem. Ez is vajon miért van? Minden egyes alkalomal 0-ról kezdik a Boss és egyéb Scripteket?

Én tuti hülye vagyok, nem értem hogy ezek miért vannak.  :D
...................De legalább sokat tanulok, és jól elvagyok amikor ezeket javítom.......................... :P

A Gondolataim..




Bluerák

Váó.
Elég jó újítások lesznek benne úgy látom. ;D
Várjuk  :P

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Skyne

éss perceken belül itt a 3.3.5 legalábbis teacher legutóbbi ( r01713607e3) commitja erre enged következtetni  ;)

Powered by EzPortal