Aktuális hírek a Trinityről

Indította Jankec, 2009 szeptember 27, 05:09:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szilárd

Commit comment:

"I dont know.
Maybe new patch? 3.3.5? But it didn't released in europe yet."

És ez így igaz, szóval...
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Skyne

Ahham, ez annyit jelentett, (mint a kövi komment is leírja) hogy hivatalosan is kinnvan az UP31 ami ugye native support a jelegi core-hoz így nem kellenek az updatek ha legfrissebb TDB-t használunk, (jólvanna, még félálomba olvastama commitot xD)

ident

Ma jött a levél Teacher-től hogy 1-2 napon belül kiadják a contributoroknak tesztelésre az UP32-t, ami nagy lesz :) Ha meglesz majd írok róla :P
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

ident

Megkaptam az UP 32-t.

Ez már a 3.3.5a-hoz lesz!

Ennek megfelelően teljes DB lesz, a frissítő része kb. 5,2 MB, egyelőre csak ez van meg mert még 1-2 dolog változhat.

- Ízelítő a várható tartalomból:

* A huge amount of WDB data from users with the remaining 3.3.3a data and new 3.3.5a data (templates, updates, etc)
    * Ruby Sanctum templates, spawns and waypoints (loots and minor cosmetics will be finished ASAP)
    * Icecrown Citadel factions and template updates
    * Magister Terrace updates
    * A lot of Midsummer Fire Festival spawns
    * Hellfire Ramparts completely re-done
    * New achievement criteria data for 3.3.5a (thank you Shauren!)
    * More Argent tournament spawns
    * Misc random fixes (trainers, vendors, quests, etc)
    * Practically the whole UDB 391 updatepack with herb pools, Northrend ref loots, quest chains, misc fixes (thank you UDB Team!)
    * Few fixes to the above data for Trinity Core.
    * Many fixes from contributors in Accepted Fixes section (thank you to all our contributors!)
    * DB fixes from Core Devs which were posted in Core related DB content section
    * You can find all the fixes accepted from the forum (DB Devs, Core Devs and users) in the Previous Updatepacks section with the tag [for 32]


Pár napon belül kijön az új core is 3.3.5a támogatással!
hurrá lehet megint mapsokat meg vmapsokat kicsomagolni xD
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

chopin42

Idézetet írta: ident Dátum 2010 július 07, 06:03:47 DÉLUTÁN
Megkaptam az UP 32-t.

Ez már a 3.3.5a-hoz lesz!

Ennek megfelelően teljes DB lesz, a frissítő része kb. 5,2 MB, egyelőre csak ez van meg mert még 1-2 dolog változhat.

- Ízelítő a várható tartalomból:

* A huge amount of WDB data from users with the remaining 3.3.3a data and new 3.3.5a data (templates, updates, etc)
    * Ruby Sanctum templates, spawns and waypoints (loots and minor cosmetics will be finished ASAP)
    * Icecrown Citadel factions and template updates
    * Magister Terrace updates
    * A lot of Midsummer Fire Festival spawns
    * Hellfire Ramparts completely re-done
    * New achievement criteria data for 3.3.5a (thank you Shauren!)
    * More Argent tournament spawns
    * Misc random fixes (trainers, vendors, quests, etc)
    * Practically the whole UDB 391 updatepack with herb pools, Northrend ref loots, quest chains, misc fixes (thank you UDB Team!)
    * Few fixes to the above data for Trinity Core.
    * Many fixes from contributors in Accepted Fixes section (thank you to all our contributors!)
    * DB fixes from Core Devs which were posted in Core related DB content section
    * You can find all the fixes accepted from the forum (DB Devs, Core Devs and users) in the Previous Updatepacks section with the tag [for 32]


Pár napon belül kijön az új core is 3.3.5a támogatással!
hurrá lehet megint mapsokat meg vmapsokat kicsomagolni xD

8822 körüli core van nekem azzal nagyon rendben van nálam minden, elég szépen megcsinálták... (amit nem ők azt segítséggel én  :P), ellenben ha lesz 3.3.5 frissítés, lehet csomó minden bebugol újra....

NevemSenki

Idézellenben ha lesz 3.3.5 frissítés, lehet csomó minden bebugol újra....

Mindig így van, én ezért álltam meg 8313-nál.  :)

Girosz

Általában azok a dolgok, amik nem módosulnak, nem romlanak el "csak úgy". Az előfordulhat, hogy egy egyész keretredszer megváltoztatása miatt elromik valami, vagy ki kell szedni teljesen (lásd: WG), de most nem írnak ilyenekről. Sőt ellenkezőleg, nagyon sok minden bekerül a 3.3.3-as részből is.

Action

Icecrown Citadel factions and template updates

Már épp ideje volt. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Jankec

most akkor már TC2 3.3.5 re jó csak ? mert nem láttam olyan módosításokat amivel át írták volna arra. És hát még jött ki pár javítás Map hoz.

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Jankec

attól még core ban nem láttam olyan módosítást azért kérdeztem...


NevemSenki

Hát nem tudom, nekem az a véleményem hogy, lehet hogy 1-2 dolog jobb lett az új TDB-ben, de hogy a Questek nem javultak azt aláírom.

Szilárd

A DB related questek java része már viszonylag hibátlan...ismétlem VISZONYLAG. Azok a questek amik nem működnek, valószínűleg scripttel vannak ellátva, core support szükséges a javításához, ezért is van az, hogy hiába jön ki az új TDB, de nem javulnak a questek, mert az nem DB-ben javítandó :D
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal