Aktuális hírek a Trinityről

Indította Jankec, 2009 szeptember 27, 05:09:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Jankec

Már nem azért de ennek mi köze az aktuális hírekhez ? töröld már magad....
Valaki tudja h kb mikorra várható az új DB TC2 höz ?

boss74

Na ez engem is érdekelne!!! ;) ;)

Idézetet írta: alma :/ Dátum 2009 november 09, 03:36:37 DÉLELŐTT
Már nem azért de ennek mi köze az aktuális hírekhez ? töröld már magad....
Valaki tudja h kb mikorra várható az új DB TC2 höz ?


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)


anuka

#48
Még a héten kijön egy TDB updatepack. ;)

Updatepack 20: "Harmless Ashes"

Main Changes in Updatepack 20:

  • Data and fixes by the TDB Team.
  • All Northrend 5-men boss loots.
  • Utgarde Keep, Azjol Nerub, The Nexus reputations.
  • Vendors and Arena Quartermasters redone (thank you Drahy and Seizerkiller).
  • Creature respawn links for Instance (thank you Onkelz28).
  • DB content that was in TC2 repo is now in TDB updatepack.
  • Forum fixes
  • Acid 3.0.1 (thank you X-Savior).

horvath94

#49
az jo lesz :) remelem jobb lesz mint tdb 0.0.5

anubisss,es a heten melyik nap varhato ?

anuka

#50
Péntekre van tervezve.

Updatepack 21 has been released!

Jankec

Majd kiderül mit hoztak össze 4 hónap alatt, rem sok küldi fog működni meg insta

anuka

Nem lesz minden ki commitolva, mivel a leader(Brian) nem ér rá annyira, így 1-2 dolog kimarad és majd a következő pack-ben lesz bent(vagy nem).

Ezt az updatepackot amúgy Teacher szervezte, hogy vére legyen már valami kiadva. :)

goofyx

#53
Idézetet írta: nameless Dátum 2009 október 06, 10:05:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Megax Dátum 2009 október 05, 07:00:57 DÉLUTÁN
Csak mondom én ezt már megjósoltam rég hogy tc is lejtőnek fog indulni....
Mikor már ti a halálba kívántátok az ascentet.De még mindig él. :o
Má tc nem lesz régi remélem ezt tudjátok...
igen él  de hogyan él? :D egész barátok közt sorozatot lehetne csinálni az ascentről.. főszereben

Berényi Burlex
Kertész Hasbro
Novák Andy
és a többiek.. a különbség az enne hogy barátok közt után   mindig más más néven futna pl jóban rosszban.. de inkább rosszban mivel  a szereplők egymást öldösnék és apró monologokba fejtenék ki miért utálják egymást..

Ahogy ismerősöm mondta "ascent" egy mod  a wowhoz..  nem sok köze van wowhoz.. max a textúrák..

Tudom hogy eléggé szarkasztikus vagyok, de sajnos  az ascent 20 ezer ágas bogas törénetére nem lennék büszke
ascent  openascent arc aspire   és még sorolhatnám..

Majd ha lesz GaNgos,  Bunkos, mangos, és a magyar fejlesztésű Lángos (és a zárt kódu Fánkos) emu akkor majd sírhatunk ágymás ölébe, hogy mivé  vált az emulátor "közösség"

A baratod bizonyara agyba vizel, es onallo gondolkodasra nem kepes.
Ha csak fele annyi eszed volna, mint "Berényi Burlex"-nek, valoszinu, hasznosabb tagja lehettel volna az open-source community-nak. Mond mar, mennyit fejlesztettel ebbe az emuba, hogy palcat torsz felette?! Ha annyira kurvaszar emu, hogyhogy a world 1st privat servere meg mindig ezt a kodalapot fejleszti?

Az ilyen embereknek akik ilyen szellemi sotetseggel rendelkeznek, egy apache webszerver kellene 3724es porton futtatva, hogy oruljenek, ha a Connected felirat megjelnik.

"nem sok köze van wowhoz.. max a textúrák.." - Core textura - hehehehe :):):) Haverod mikor renderel nekem egy ascent-et? :)

destrin

Idézetet írta: goofyx Dátum 2009 november 27, 01:00:48 DÉLELŐTT
Idézetet írta: nameless Dátum 2009 október 06, 10:05:16 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Megax Dátum 2009 október 05, 07:00:57 DÉLUTÁN
Csak mondom én ezt már megjósoltam rég hogy tc is lejtőnek fog indulni....
Mikor már ti a halálba kívántátok az ascentet.De még mindig él. :o
Má tc nem lesz régi remélem ezt tudjátok...
igen él  de hogyan él? :D egész barátok közt sorozatot lehetne csinálni az ascentről.. főszereben

Berényi Burlex
Kertész Hasbro
Novák Andy
és a többiek.. a különbség az enne hogy barátok közt után   mindig más más néven futna pl jóban rosszban.. de inkább rosszban mivel  a szereplők egymást öldösnék és apró monologokba fejtenék ki miért utálják egymást..

Ahogy ismerősöm mondta "ascent" egy mod  a wowhoz..  nem sok köze van wowhoz.. max a textúrák..

Tudom hogy eléggé szarkasztikus vagyok, de sajnos  az ascent 20 ezer ágas bogas törénetére nem lennék büszke
ascent  openascent arc aspire   és még sorolhatnám..

Majd ha lesz GaNgos,  Bunkos, mangos, és a magyar fejlesztésű Lángos (és a zárt kódu Fánkos) emu akkor majd sírhatunk ágymás ölébe, hogy mivé  vált az emulátor "közösség"

A baratod bizonyara agyba vizel, es onallo gondolkodasra nem kepes.
Ha csak fele annyi eszed volna, mint "Berényi Burlex"-nek, valoszinu, hasznosabb tagja lehettel volna az open-source community-nak. Mond mar, mennyit fejlesztettel ebbe az emuba, hogy palcat torsz felette?! Ha annyira kurvaszar emu, hogyhogy a world 1st privat servere meg mindig ezt a kodalapot fejleszti?

Az ilyen embereknek akik ilyen szellemi sotetseggel rendelkeznek, egy apache webszerver kellene 3724es porton futtatva, hogy oruljenek, ha a Connected felirat megjelnik.

"nem sok köze van wowhoz.. max a textúrák.." - Core textura - hehehehe :):):) Haverod mikor renderel nekem egy ascent-et? :)

+1 - +1 Mindeketo Hozzaszolashoz van bennuk igazsag, De nem sok

Jankec

ez aztán csodálatos update 4hónap után még Naxxba 60as itemek esnek XD

nameless

Idézetet írta: alma :/ Dátum 2009 november 27, 04:15:41 DÉLUTÁN
ez aztán csodálatos update 4hónap után még Naxxba 60as itemek esnek XD
ez csak adatbázis hiba.. szedd le a lootot wowhedről ;)

Jankec

megvan a loot cska hát... kiírták már nekik forumra régebben azt hittem azért bele rakták

Jankec


boss74

Én is társulok az előttem szólóhoz!!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Powered by EzPortal