Aktuális hírek a Trinityről

Indította Jankec, 2009 szeptember 27, 05:09:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

boss74

Valaki kipróbálta már??Vélemény tapasztalat??? ;) ;D


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Speeros

reggel felpakoltam és eléggé jól zötyögött.
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Jankec

Hát én ki akartam próbálni de nem jött össze.
Felpatcheltem a wowot és ki akartam nyerni az ad.exe-vel a mapokat és dbcket a játékbol, ez ment is de mikor indítottam a szervert azt írta idézem:
2009-12-25 17:02:33 ERROR:
Some required *.dbc files (5 from 79) not found or not compatible:
./dbc/ItemExtendedCost.dbc (exist, but have 16 fields instead 15) Wrong client version DBC file?
./dbc/Map.dbc (exist, but have 65 fields instead 118) Wrong client version DBC file?
./dbc/ScalingStatValues.dbc (exist, but have 24 fields instead 19) Wrong client version DBC file?
./dbc/Spell.dbc (exist, but have 239 fields instead 232) Wrong client version DBC file?
./dbc/WorldMapArea.dbc (exist, but have 11 fields instead 10) Wrong client version DBC file?


valaki tudna adni 1 jó ad.exe-t ?


Jankec

#94
igen ezt hazsn

ident

Jelenleg teszteljük, eddig betonstabil de úgyis csak később derülnek majd ki a dolgok, pár apróság van, de azok csak hibás sys. üzenetek, pl. rollnál "need 0" ha passzolsz :) Naxx, Ulduar eddig rendbe, Onixya még várat magára és az új insta is csak még support szinten van, de szerintem már megéri váltani tdb 0.0.7-el.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Jankec

Naxx Ulduar rendben : mi van rendben ?XD a spawn ?XD mert a loot az nincs .D

OS ben m

Speeros

n0n4me, kezdi tönkretenni az emut. elég megnézni a comitjait
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

ident

Idézetet írta: alma :/ Dátum 2009 december 26, 03:42:13 DÉLUTÁN
Naxx Ulduar rendben : mi van rendben ?XD a spawn ?XD mert a loot az nincs .D

OS ben még mindig nem lehet ütni azokat a tojásokat meg a forgószeleket de ők ütnek.

Boss loottal nekem nincs bajom ;) NPC flag javítás félperc ;) Amúgy tdb 0.0.7 95%-a UDB fork... Mindenképp jobb mint a 3.1.3-as db szinten, én váltok.

@Diver:

ja :S
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Jankec

persze flag javítás hamar megvan. Boss loot van normalba HC ba nincs. HCba moboknak sincs normalba meg 60as itemeket dobnak XD

Már várom az új DB-t, az már faja lessz tuti :D

H értitek h kezdi tönkre tenni az emut ? mit rontott el ?

ident

Idézetet írta: alma :/ Dátum 2009 december 26, 04:50:53 DÉLUTÁN
persze flag javítás hamar megvan. Boss loot van normalba HC ba nincs. HCba moboknak sincs normalba meg 60as itemeket dobnak XD

Már várom az új DB-t, az már faja lessz tuti :D

H értitek h kezdi tönkre tenni az emut ? mit rontott el ?

Nem értem hol dobnak neked 60-as cuccokat, ezek szerint ki sem próbáltad a tdb 0.0.7-et vagy rosszul telepítetted, mivel ma voltunk bent a 3.2.2a tdb 0.0.7-es naxx-ban és azt dobják amit kell, azaz 80-as cuccokat...

Össze-vissza committol, majd reverteli a commitot, aztán megint commit, megint revert. 60%-ban feleslegesen növeli a revision számot... Lehet csak aludnia kéne pár órát szegénynek :D
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced


Jankec

#102
sz

ident

Dalaran, 1280x1024 fullgarf, semmi gond, hasítok mint a szél (enGB klienst használok már több éve) és a wowerror inkább klienshiba általában, csak ritkán szerveroldali.

Ja hogy a trash mobok? Hát nekem lvl 78-as itemeket is dobtak (normal naxx), szóval tényleg nem tudom mi a gond, a FULL-t pakoltam fel.

Egy zavaró dolog van csak, hogy a gossip npcknél egy menüpont mindig ott van, valami outdoor_pvp_gossip_npc_option vagy mi a fene.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Jankec

Idézetet írta: ident Dátum 2009 december 27, 03:50:43 DÉLELŐTT
Dalaran, 1280x1024 fullgarf, semmi gond, hasítok mint a szél (enGB klienst használok már több éve) és a wowerror inkább klienshiba általában, csak ritkán szerveroldali.

Ja hogy a trash mobok? Hát nekem lvl 78-as itemeket is dobtak (normal naxx), szóval tényleg nem tudom mi a gond, a FULL-t pakoltam fel.

Egy zavaró dolog van csak, hogy a gossip npcknél egy menüpont mindig ott van, valami outdoor_pvp_gossip_npc_option vagy mi a fene.

Ja 1 trash dob 76as itemet mert az a mob a WOTLK ba jött be :D
NEm értem am mert a 0.0.6ba jó votl itt meg nem :/

Nem tom miért van wowerrorom. hányas revet használsz ? én 6787.

Powered by EzPortal