Wintergrasp start time

Indította Jankec, 2009 november 09, 03:34:50 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Jankec

Hy.
Nem tudja valaki hogy az adatbázisban hol tárolja a trinity hogy mikor kezdődik a wintergraspi bg ? szal h még mennyi idő van hátra.

ident

Eddig még nem találtam rá, de az is meglehet hogy nincs is a db-ben ilyesfajta bejegyzés.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Jankec

utána néztem még jobban és nincs a DB ben sajnos még :/

ident

Meglehet, hogy a szerver ciklusához igazodik, 0-24h illetve a resettimer-hez (default: am 4:00).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

zolo69

nekem lenne egy olyan kérdésem, h hogyan lehet beüzemelni wg-t nekem nem jó vagy nem tudom

Girosz

Sehogy, mert MaNGOS-on még nem üzemel és ha jól tudom Trinityből is kivették a 3.1.3 után, mert nem működött megfelelően.

amyroll

A core.conf tárolja az 1. wintergrasp kezdésének idejét (szerverstart-tól számolva) és onnantól kezdve az game_events táblában megszabott időközönként változik a harc, "béke" fázis.
a legújabb trinityben megint van winter :P örülhetünk :D

Jankec

Idézetet írta: amyroll Dátum 2010 április 28, 10:58:03 DÉLUTÁN
A core.conf tárolja az 1. wintergrasp kezdésének idejét (szerverstart-tól számolva) és onnantól kezdve az game_events táblában megszabott időközönként változik a harc, "béke" fázis.
a legújabb trinityben megint van winter :P örülhetünk :D

trinityben WG ? mikor rakták bele ? én ilyet nem láttam ...

boss74

Mármint a 3.3.3-ba??




Idézetet írta: amyroll Dátum 2010 április 28, 10:58:03 DÉLUTÁN
A core.conf tárolja az 1. wintergrasp kezdésének idejét (szerverstart-tól számolva) és onnantól kezdve az game_events táblában megszabott időközönként változik a harc, "béke" fázis.
a legújabb trinityben megint van winter :P örülhetünk :D


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Gabee


Szilárd

Alapból fölösleges egy 30 fős szerveren wintergrasp.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

amyroll

Én 7757es rev-et használok TDB 332.8.28-s dbvel az otthoni "tesztszerón" és winter működik.
Azt nem mondom hogy 100%, mert még nem próbáltam ki de az event lefut és a főbb mozzanatok rendesnek tűnnek. (pl:buff alapján készül a nagyobb traktor, várbeli teleportpok, npc-k váltakozása stb)

Speeros

WinterGrasp nincs megírva csak 1-2 helyen (természetesen nem opensource)

De most én vagyok kíváncsi: Wg egy külön mapon van mint a többi bg, vagy egybe van fűzve northrendel?
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

ident

3.2.2 óta 100/100-as bg-ként kell hogy működjön, ezért lett kivéve a sima northrendi változat többek közt. És spéci bg, mert nem bármikor lehet rá quenelni hanem amikor a rendszer indítja, hogy na most lehet joinolni. Vissza fog majd egyszer kerülni ha valaki újraírja bg rendszerben.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal