Wintergrasp start time

Indította Jankec, 2009 november 09, 03:34:50 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Girosz

De wg egy outdoorpvp rendszer nem? Ha igen akkor miért úgy működik mint egy bg? Vagy ez csak ideiglenes megoldás?

ident

Idézetet írta: Girosz Dátum 2010 május 05, 02:36:07 DÉLUTÁN
De wg egy outdoorpvp rendszer nem? Ha igen akkor miért úgy működik mint egy bg? Vagy ez csak ideiglenes megoldás?
Én azt írtam ahogy eredetin működik (valamelyik patchnotes-ban is benne van ez a változás), tehát csak régen volt outdoor free pvp event.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

NevemSenki

Szóval akkor az NPC-k és egyéb dolgok megírhatók lennének Event-ként, de a Start Time-ot hogyan lehet visszapakolni? 3.1.3-ban vették ki azt mondtátok. Hát ha egyszer benne volt, és kivették, akkor vissza is lehet tenni valahogy, még ha változások voltak a felépítésben akkor is.
Gondolom Scriptes dolog, mert ott a  fal láthatóság is számít, a portálok, hogy ki teleportálhat velük, mert ugye befelé csak a Defenderek mehetnek, akkor a cserélődő NPC-k a harc kimenetelétől függően.
És a Buff alapján hozhatod ki a gépeket a WorkShop-okból, akkor a támadókra rákerül 1 bizonyos Buff " tenacility " vagy hogy írják, igazából a Timer lenne a fontos, és az elfoglalandó pontok láthatósága a térképen.
( mert nálam nem látszanak a várak ( 3.3.3a ), 3.1.3-ban pedig igen )

Szilárd

Wintergrasp zone script fájlját kéne valahonnan előkotorni. TC fórumon van patch a commandokhoz.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina


Szilárd

Nem hiszem, hogy igazán foglalkoznának vele, bár sose lehet tudni mikor mit csinálnak :D
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

NevemSenki

#22
Hát akkor 3.1.3-ban valahol ott van, szedjük ki, és tegyük vissza  mostani Trinitybe.
Az elgondolás egyszerű, de kivitelezni, nem hinném hogy ilyen egyszerű lenne. :D

Hát én most néztem, csak a kis Enginerr Scriptét találtam meg ( akinél a romboló gépeket kell kikérni )

az hivatkozik egy bizonyos " OutdoorPvPWG.h "-ra, ilyen nevű fájlt viszont nem találtam.

NevemSenki

Töllem ennyi telt, ti vagytok a profik. :)

OutdoorPvPWG.cpp   http://paste2.org/p/852574

OutdoorPvPWG.h   http://paste2.org/p/852579

Ezzel lehet kezdeni valamit?  ???

Ha valamit találok véletlenül, akkor leírom ide, mert többet nem tudok csinálni.
Még csak 1 Scriptet sikerült írnom, az is csak 1 Spell-t tud.  :D :D :D

Girosz

Azon is el kéne gondolkozni, hogy vajon miért vették ki....

NevemSenki

#25
Hát én úgy tudom, hogy valami Spell miatt.
De ez nem biztos, lehet csak valami pletyka volt valami fórumon.

De lehetséges lenne visszatenni?

Én segítek ha tudok ( sokat segíteni nem tudok, de a szándék az meglenne )

Action

Valószínűleg annyira használhatatlan volt, hogy nem azt helyezték előtérbe.
Nem 20 emberre van tervezve, nyugodjatok bele.

Van nekünk sok nagyon jó BG-nk.
Sokan azokat se ismerik.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

NevemSenki

Hááát, nem volt olyan vészes, mármint ahogy én Playerként láttam.
Mentek a Gépek, igaz hogy nem lehetett kikérni őket, ( csak simán le voltak téve ) változtak az NPC-k, nyilt az Insta a nyertes csapatnak, kaptuk a Honort és a tokent a végén, rombolhatóak voltak a falak. A gépek Spell-jei jók voltak, a portálok is szintúgy.
De ahogy visszagondolok, igazából nem láttam hogy mi volt a baj azzal a Buff-al.  :-\
( ha egyáltalán az volt a baj )

NevemSenki

#28
Hali.
Hát, eljutottam egy darabig, de az a baj, hogy hiába tudom hogy mi a hiba ( melyik sor/érték ), nem tudom azt hogy miként kéne helyes formában megadni.

http://paste2.org/p/854928

Ha tudtok segíteni, akkor azt nagyon megköszönném.

( Pedig utánanéztem, a forumon találtam 1 Topicot ahonnan le lehetett tölteni egy hasznos könyvet " Tanuljuk meg a C++ programozási nyelvet 24 óra alatt " azt is olvasgatom sűrűn, próbálom megtanulni. De kicsit nehéz. Néztem rengeteg fórumot, de az is mind angol. Nem sok angol tudásom van, jó tudom van fordító, de az néha olyan butaságokat fordít hogy hihetetlen. Nagyon kevés dolgot találtam erről a Neten, és hát nem régen kezdtem ezzel foglalkozni. És hát egyedül nagyon nehéz. )

DE, nem adom fel, ha 1 év múlva lesz kész az is jó, de megcsinálom valahogy!  :D

Szilárd

PhantomCore-ba Wintergrasp benne van... érdemes megnézni.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal