Wintergrasp start time

Indította Jankec, 2009 november 09, 03:34:50 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

riDDler

Trinityből azért lett kivéve wintergrasp mert 3.2-es patchnél kb gyökerestől változtatták meg wg-t a blizznél
ezért szerencsésebb volt kivenni mert különben a küldött/fogadott packetek random crasheket kreáltak volna ha jól tudom
NevemSenki:
Amit meg te írtál itt pastebines kód az az h nem implementáltad azt a fájlt ahol vannak azok a deklarációk
alias kihagytad ha van neked olyanod h "#include "OutdoorPvPWG.h""
i (l) C++
i (l) *nix

NevemSenki

#31
Igen van olyan fájlom.
Az előző hozzászólásomba be is linkeltem. Csak hát az itt a gond, hogy én betettem a többi " Outdoor`xyz`.cpp/.h " fájlok közé.
Mind a 2 fájl ( OutdoorPvPWG.cpp, OutdoorPvPWG.h )
És elméletben el is éri az Emu.

Jankec

találtam egy WG-s scriptet, nem tudom mennyire működik, ki kellene próbálni :D

http://code.google.com/p/spgm-trinity/source/browse/#hg/Single-Patch

NevemSenki

Hali, hát én majdnem beforgattam WG-t.
Csak ott van az a Fránya " Majdnem "  :D

1>------ Build started: Project: game, Configuration: Release Win32 ------
1>Compiling...
1>OutdoorPvPWG.cpp
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(57) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_ENABLED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(392) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_START_TIME' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(474) : error C2065: 'LANG_BG_WG_WORKSHOP_DAMAGED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(478) : error C2065: 'LANG_BG_WG_FORTRESS_UNDER_ATTACK' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(482) : error C2065: 'LANG_BG_WG_TOWER_DAMAGED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(495) : error C2065: 'LANG_BG_WG_WORKSHOP_DESTROYED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(499) : error C2065: 'LANG_BG_WG_FORTRESS_UNDER_ATTACK' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(531) : error C2065: 'LANG_BG_WG_TOWER_DESTROYED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(993) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_ENABLED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1024) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_ENABLED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1062) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_ENABLED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1089) : error C2065: 'LANG_BG_WG_RANK1' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1100) : error C2065: 'LANG_BG_WG_RANK2' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1109) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_ENABLED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1223) : error C2039: 'SetWintergrapsTimer' : is not a member of 'World'
1>        f:\TC2 ( sima )\Trinitycore build 8381 for client 333a\src\game\World.h(478) : see declaration of 'World'
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1238) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_ENABLED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1311) : error C2065: 'LANG_BG_WG_DEFENDED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1317) : error C2065: 'LANG_BG_WG_CAPTURED' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1329) : error C2065: 'LANG_BG_WG_BATTLE_STARTS' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1350) : error C2065: 'LANG_BG_WG_BATTLE_FORCE_START' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1363) : error C2065: 'LANG_BG_WG_BATTLE_FORCE_STOP' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1371) : error C2065: 'LANG_BG_WG_SWITCH_FACTION' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1382) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_BATTLE_TIME' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1490) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_CUSTOM_HONOR' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1497) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_WIN_BATTLE' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1497) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_LOSE_BATTLE' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1498) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_DAMAGED_TOWER' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1499) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_DESTROYED_TOWER' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1500) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_INTACT_BUILDING' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1501) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_DAMAGED_BUILDING' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1513) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_CUSTOM_HONOR' : undeclared identifier
1>.\OutdoorPvPWG.cpp(1590) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_INTERVAL' : undeclared identifier
1>Build log was saved at "file://f:\TC2 ( sima )\Trinitycore build 8381 for client 333a\win\VC90\game__Win32_Release\BuildLog.htm"
1>game - 32 error(s), 0 warning(s)
========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========


Ez az a Hiba, aminek az orvoslás számomra Gondot jelent.

A Hibák számát 49-ről sikerült lecsökkentenem 32-re, de itt megakadtam.  :(
És nem találok rá megoldást.
Akárkinek akármilyen ötlete van, kérem írja le.

Üdv.: Senki

Skyne

told fel valahova a forrásodat, este megcsinálom neked és adok hozzá patc-het meg talán mégleírást is hogy mit miért :)

NevemSenki

Köszi hogy segítesz. De lenne még egy nagy kérésem.
Ha beleteszed nekem azt nagyon megköszönném, de én abból semmit sem tanulok ha te otthon a legjobb tudásod szerint hibátlanra kijavítod.
Megkérhetnélek arra hogy a Hibákra amikre én nem találtam megoldást, nem értem miként kéne megoldani, leírnád nekem?

Így tettem fel, mert én eredetileg így szeretném összehozni.

TC2 amibe bele szeretném tenni, nem friss Build, de én ezen gyakorolok.
http://data.hu/get/2638567/Trinitycore_build_8381_for_client_333a.rar.html

Maga a Script amit bele szeretnék forgatni: ( OutdoorPvPWG.cpp ) http://pastebin.com/yirH4taw

A Scripthez tartozó Header fájl: ( OutdoorPvPWG.h ) http://pastebin.com/1Lse6apx
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Például:
Idéz\OutdoorPvPWG.cpp(39) : error C2065: 'CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_ENABLED' : undeclared identifier
" a be nem jelentett azonosító "-t jelent nyers formában, de hol kéne bejelenteni?
Hol keressem a Hibát?
Tudom hogy ezek számotokra értelmetlen haszontalan kérdések, de én szeretném megtudni.

És előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.: Senki

Action

Dupla katt a hiba sorára és meg fogja mutatni a kis C++ program, hogy hol a bibi. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

NevemSenki

#37
A bibi-t látom, csak a megoldás homályos, de az nagyon.  :(

Itta  hiba, de nem értem  :(

    if (!sWorld.getConfig(CONFIG_OUTDOORPVP_WINTERGRASP_ENABLED))


Skyne

igen, World.cpp és World.h-ban kell deklraálni ezt a változót, de mint mondtam miután megcsinálom, elmagyarázom hogy mit miért (akár inline comment-ben is)

NevemSenki

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Azért még én is próbálkozok  :) hátha .... :-\

Skyne

Igazán nincs mit viszont nemígérem hogy még ma végzek vele, igyekszem és amint lesz eredmény sikítok :D

NevemSenki

Nem kell vele sietni!!! Ráérünk, gondolom van fontosabb dolgod is.
Úgy érzem ez a Wintergrasp csak számomra ver ekkora port  :D

Skyne

főleg hogy hardcore TBC fan vagyok  ;D, valahogy nem annyira izgat WG, de már elkezdtem órák/napok/hetek kérdése és el is készül xD

NevemSenki

Engem Wg nagyon megfogott, szerintem az összes BG közül az a legjobb. Csak hát ha 40-40 ember játszik, az úgy lenne az igazi, mint eredetin. Akkora csaták vannak, csak pislogtam O.O  :D

Powered by EzPortal