Erre sehol se kaptam normalis valaszt!

Indította furywow, 2009 november 09, 04:32:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tsippsy

#30
Okok, köszi már azt a táblát én is megkerestem, és belefordítottam. Bár érthetetlen mért nem lett legenerálva.
"5) Import this file to update world DB with procedures C:\TDB\updates\332.8\29_procedures_world.sql.
6) Import all *.sql update files from C\Trinity\sql\updates which start with a number above '7924' so that your DB structure is up to date with the revision you just pulled and compiled."
Persze ezeket a lépéseket, előbb se hagytam ki. Mielőtt valaki megjegyezné ^^
Core szépen hiba nélkül lefutott.
Igen több wow van a gépen, jót indítok, és soha nem írok localhostot.
De miután betettem a táblát, elég durván megváltoztak a dolgok, pl:
nem tudom ezt a parancsot kiadni: account set gmlevel username 3 //hibás szintaxis miatt... megnéztem az acsess tablet (null) minden.

kagebunshin

Hiányzó realm probléma nálam is csak akkor volt eddig mikor nem megfelelő verzióval próbáltam.
Próbáld megnézni, hogy a realmlist gamebuild mezője megegyezik-e a kliens buildjával.

A set gmlevel meg azt hiszem vár még egy paramétert(realmid), hogy melyik realmon legyen az acc-nak ilyen-olyan joga.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Girosz

Idézetet írta: Tsippsy Dátum 2010 április 22, 06:27:07 DÉLUTÁN
De miután betettem a táblát, elég durván megváltoztak a dolgok, pl:
nem tudom ezt a parancsot kiadni: account set gmlevel username 3 //hibás szintaxis miatt... megnéztem az acsess tablet (null) minden.

Biztos, hogy nem függ össze a kettő.

Idézset gmlevel meg azt hiszem vár még egy paramétert(realmid)
Nem kell feltétlenül.

Powered by EzPortal