World of Warcraft Player Limit Kapacitás

Indította slayerke, 2009 november 15, 02:54:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

slayerke

Értem hát köszönöm az infót hamarosan ujra találkozunk de akkor már saját 2. szerveremmel irok mindenkinek! :)

BlueDragon

Hát nekünk a BlueDragon WoW tesztszervere 2 realmal (3.1.3 gm only, emuteszt; 2.4.3 friends only) nagyából 2*5-10 player bír el.
A gép:
Proci: Intel celeron 1.80Ghz@2.2Ghz
Ram: 512Mb
Vinyó: 80gb SATA2
OP: WinSrvr 2003

2 trinitycore fut rajta, és nem a memó a limit hanem a proci és a sávszél.

Ehhez képest tudtok számolni, esetleg ha valakit érdekel, csinálok egy naplót a két trini memória és proci "fogyasztásáról"

ident

A mi szerverünk sacc-per-kábé 1000-1500 playert bírna el szerintem minden gond nélkül, de pár dolgot ki kéne kapcsolni hozzá, vagy 16 GB ram-ra (vagy még többre) bővíteni vmaps-hoz.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

BlueDragon

Ok, de milyen ez a gép azt már tudjuk hogy <16Gb memó van  ;D
Amúgy nekünk az "éles" BlueDragon szeró csak bérleti díj kérdés hogy menyit bír  :D

ident

Processzor: Intel Core2Quad 2,66GHz
Alaplap: ASUS
Memória: Kingston DDR-3 - 8 GB
HDD: 500GB SATAII Raid Edition (2 db, tükör-raidben)
100 Mbit net, Linux 64bit

Jelenleg 0 playerrel 0-1% a proci használat, 39 playerrel (legtöbb egyszerre online) 7-8%, vmap petekre is bekapcsolva, eddigi leghosszabb uptime 4 nap, de volt egy creature_template módosítás és kellett egy resi. DC eddig nem volt senkinek sem, se lagg. Weboldal más gépről megy. Kb. 5-6 mp alatt restartol/indul el a tc2 :)

Accounts: 350
Toons: 519
Arena Teams: 0
Guilds: 8

A gép kerek 60 napja megy (realm megnyitva: 2009 szeptember 18-án).

Volt egy leírás ami a net-re vonatkozott ac-web fórumon, hogy a netsávszél hány playert bír el, de az Istennek se találom :S
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

slayerke

Hát akkor nekem elfogj vinni simán 500-600playert mondjuk annyire nem tervezek de azért jó lenne tudni ha mégis!

Powered by EzPortal