Help :D

Indította darkage, 2009 december 16, 08:35:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

darkage

Sziasztok. Felinstalaltam egy 6-ik wowot a gepemre 3.2.2A es kicsi hiba csuszott be:D


hunti

repair után jó lesz :)

viszont installálás helyett egyszerűbb másolni a wowot :)

darkage

#2
nemtudom:D hard megvan sulve

Megax

Akor faggyazd meg hogy lehessen rá újat sütni  :)
De ha rossz vinyod akor miért nem veszel újat és ak még 10 wow is elférne rajta :P

darkage

360 gb-os.... par windows ujbolrakasbol nagyabbol kiszurtam hogy 100 gb ami megvan sulve es azt kivagtam:D

darkage

Kesz a repair... de ugyanolyan a kep:d hunti rajtad a vilag szeme (az enyem legalabbis igen)

ScymeX


Girosz


darkage

Idézetet írta: Girosz Dátum 2009 december 17, 10:27:46 DÉLUTÁN
Ha így bánsz a gépeddel nem csodálom, hogy ezt csinálja... Ha nem értesz hozzá, inkább kérj meg valakit, hogy ő pakolja újra a gépet...

Girosz nem azért sült meg a hard mert én nemtom hogy bánok a laptopommal..... hanem azért mert a kezemnél van a hard és felmelegedett... ennyi ;d

elithun

Driver hiba, megoldása: teljes rendszer újratelepítés partícionálással. Nekem is volt valami hasonló, csak sokkal durvább: szétesett a karakter modellje, színesen villogott a kép, cuccok nem látszódtak, ijesztő volt.

ident

Idézetet írta: elithun Dátum 2010 január 04, 04:44:38 DÉLUTÁN
Driver hiba, megoldása: teljes rendszer újratelepítés partícionálással. Nekem is volt valami hasonló, csak sokkal durvább: szétesett a karakter modellje, színesen villogott a kép, cuccok nem látszódtak, ijesztő volt.

Driver hibához miköze a particionálásnak és a rendszer újratelepítésnek? Ezt gondold újra szerintem :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

elithun

Idézetet írta: ident Dátum 2010 január 04, 05:57:26 DÉLUTÁN
Driver hibához miköze a particionálásnak és a rendszer újratelepítésnek? Ezt gondold újra szerintem :)
A köze az, hogy eltávolítja a hibás program minden részét. Partícionálás alatt a formázásra gondolok az operációs rendszer telepítése előtt, ez az én hibám, hogy szegényes a szókincsem.

ScymeX

Idézetet írta: elithun Dátum 2010 január 04, 06:26:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ident Dátum 2010 január 04, 05:57:26 DÉLUTÁN
Driver hibához miköze a particionálásnak és a rendszer újratelepítésnek? Ezt gondold újra szerintem :)
A köze az, hogy eltávolítja a hibás program minden részét. Partícionálás alatt a formázásra gondolok az operációs rendszer telepítése előtt, ez az én hibám, hogy szegényes a szókincsem.
Én tökéletesen értettem elsőre amit mondtál ;)

Normen76

Egy egyszerűbb megoldás, ha csak a WOW-ban van ilyen problémád:

/console fixedfunction 1

Ezt a parancsot üsd be ingame  és megszűnik a baj. 99,9 %-ot adok rá hogy ez orvosolja :)

ident

Idézetet írta: elithun Dátum 2010 január 04, 06:26:33 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ident Dátum 2010 január 04, 05:57:26 DÉLUTÁN
Driver hibához miköze a particionálásnak és a rendszer újratelepítésnek? Ezt gondold újra szerintem :)
A köze az, hogy eltávolítja a hibás program minden részét. Partícionálás alatt a formázásra gondolok az operációs rendszer telepítése előtt, ez az én hibám, hogy szegényes a szókincsem.

Mondjuk úgy hogy siettél, csak elég drasztikus lépéseket sorakoztattál fel egy egyszerűbben megoldható problémához :) Amit Normen javasolt tényleg általában bejön, de ha driver gond akkor driver eltávolítás és a gyártó oldaláról letöltött legfrissebb driver telepítése ajánlott. Bár egy xp-t manapság a mai gépeken 20-30 perc újratenni és akkoris jó ha a javító telepítést választja az ember, hisz úgy megmaradnak a telepített dolgok és csak a rendszerfájlokat húzza újra.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal