Mégegy csaló hosting.

Indította hunti, 2009 december 21, 02:39:53 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

hunti

Úgy tűnik újabb csaló hosting próbál pénzt kicsalni az emberekből. Gaming Tech Hosting néven tevékenykednek. A weboldalukból teljes mértékben leszűrhető, hogy csalók.
- A weboldal teljes mértékben egy MS programmal készült (ami nem is lenne gond), de egyértelműen látszik, hogy még így se tudtak összehozni egy rendes weboldalt (hozzáértés hiánya tükröződik belőle), ráadásul a tartalom nagyrészét (szövegeket és képeket) más hostingoktól lopták (képek egy az egyben máshonnan vannak belinkelve)
- Olyan szervergép adatokat adtak meg, amely egy átlag feletti pc, ez számukra profi... másrészt lehetetlen internet adatot adtak meg (1GB/s Külföldi/Belföldi Internet), ilyen dedikált net hozzáférés egy kezdő hostingnak, (még egy nagyobbnak is) megfizethetetlen
- és ami az utolsó szög a koporsóban: a szerverük nem létezik, csupán egy amerikai webtárhelyet bérelnek, amely mindent elárul

Update: végre kaptam egy szerver ip-t tőlük, megnéztem, egy másik hazai nagy hírű fps játékszerver hosting cég egyik gépe :)
Update2: bevallották hogy még gépük sincs, még csak most rendelték meg, és azt is egy "bácsalmási" szerverterembe akarják elhelyezni (legalábbis az egyiket), nade a közelbe sincs ott szerverterem ....

zsambek

Szervusztok!

Hunti, nevet szabad meg adni? Én tegnap beszéltem az úgymond "TULAJ"-ával... :D Nagyon vicces egy forma.
Gondoltam kezdek egy olyannal,hogy:

Próba szerver van?
Erre valami olyasmit válaszolt,hogy holnap-holnaputánra tudja megcsinálni.
Kérdeztem,hogy számlát adnak, azt mondta,hogy minek számla az árakat az oldalon is látom.xD beteg szegény..
Kértem cégjegyzékszámot, adószámot, azt mondta nem ad.
Még azt is mondta,hogy 17 éves és szerdán megy be az apukája,hogy elintézze a papírokat, de mondta azt is,hogy nem muszáj legálisan működnie egy cégnek, mivel egyik ismerősének volt egy hosztja és az 2-3évig működött adózás nélkül. :)

Egyébként ez az alak nem más, mint a régi: Slayerke-nk. :)

András

nameless

én megmondtam, hogy a hostingokat alap szinten át kéne nézni.. ez mindenkinek az érdeke.. mivel ilyen  csaló hostingok miatt nem mernek rendelni a normális cégektől...

PwN

Oldalt linkelje be valaki had röhögjek egy jót :D

Girosz

Kicsit régi már ez a topic, szerintem azóta már rég megszűnt.

hunti

hasonlóan mint más bejelentett hostingoknál, ennek az oldala is eltűnt pár napon belül

kdani47

A hostingal kapcsolatba mar a rendorseg lefoglalta a gepeket
es mar nehm naon van seedelo az ingyen letolto weboldalakon.. :'(


Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

DoomKiller

Ezen én is meglepődtem, hogy hogy jön most ide a torrent  :o  ;D

Powered by EzPortal