Ian Drake

Indította Jankec, 2010 január 05, 08:35:49 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Jankec


Speeros

az a koma a card game kódbeváltó
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

ident

Van még Goldshire-ben is ilyen npc aki pl. ha boxos vanillát vettél kaptál tőle egy ajándékcsomagot amiben a Little Diablo companion van, ennél pedig ha részt vettél a Worldwide Invitational-on, az ott kapott kódért kapsz nála egy Tyrael's Hilt-et.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

ScymeX

Idézetet írta: Diver Dátum 2010 január 05, 09:29:39 DÉLELŐTT
az a koma a card game kódbeváltó
De annak nem kéne törtön ott lennie XD Hisz card game nincsen törtökön, szerintem az ilyet kihagyhatták volna.

Jankec

Ez a script am jól jönne nekem.
Tudja valaki hogy hol van ennek az npc nek a scriptje ? néztem a stormwindi cpp ben de nem találtam :O

nameless

Idézetet írta: alma :/ Dátum 2010 január 05, 07:57:27 DÉLUTÁN
Ez a script am jól jönne nekem.
Tudja valaki hogy hol van ennek az npc nek a scriptje ? néztem a stormwindi cpp ben de nem találtam :O
coder npc?

Jankec

Idézetet írta: nameless Dátum 2010 január 05, 11:13:41 DÉLUTÁN
Idézetet írta: alma :/ Dátum 2010 január 05, 07:57:27 DÉLUTÁN
Ez a script am jól jönne nekem.
Tudja valaki hogy hol van ennek az npc nek a scriptje ? néztem a stormwindi cpp ben de nem találtam :O
coder npc?

Hát ha jól értelmezem ez oylan hogy db ből kiolvas 1 kódit ami alapján beaddolja az itemet, és ez nekem nagyon jól jönne. Az meg szuper is ha benne van a core ban vhol mert akkor elég hozzá kis tudás is át alakítani. gondolom én...

Speeros

custom_codebox...

egy ien projecten dolgozok
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

nameless

Idézetet írta: Diver Dátum 2010 január 06, 04:09:25 DÉLUTÁN
custom_codebox...

egy ien projecten dolgozok
azt hiszem ezt már megírták.. nem tudom pontosan ki de aki anticheaten dolgozott azon repn van néhány érdekes dolog.. azt hiszem a racz fiu

fenrir

Ezt a Code Boxot, jo ha megcsinálod szavazáshoz, ha szavaznak kreditet kapnak, kreditet beválthatják különféle dolgokra, stb... am. ben legenerálsz egz kódot és ezzel az npcvel olvastatod, megadod a kódot és ő adja neked a cuccot :D

Én megcsinltam ezt. anno....

Powered by EzPortal