Gameobject törlés egyszerűbben

Indította matthv, 2010 január 13, 01:00:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

matthv

Hali, trinity emuban gameobjecteket úgy lehet törölni hogy: .gobject target  majd .gobject del és be kell írni a ki targetolt gameobject guid idjét. Na most, ha sok sok object van ez nagyon igényes szerintem, ezért azt kérdezném, hogy nem lehet-e valamit be macrozni vagy valami, hogy ne keljen guid idt írogatni hanem egyből törölné a legközelebbi objectet. Lehet értelmetlenek tűnik, de szerintem sokakon segítene! köszi!

wex

nem tudok rola, de .gob near talan segit valamennyit...

Girosz

#2
Olyan macrot, amit te akarsz k

Speeros

az megoldható hogy tempbe elmenti az object guidjét, és utána kitörli.

Megnézem tehetek e valamit.
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

matthv


winettou

Üdv!
Az én gondom az hogy néhány object wowerrort okoz és használhatatlanná teszi a karakteket addig amíg nem summoljuk ki őket! Ha az object hatótávjába ére wow error így nem tudom kitörölni játékon belül... Valamelyik táblában ki lehet törölni?

ident

TC2:

world / gameobject

id vagy guid alapján

vagy tegyetek fel egy karakterkimentőt.

Valszeg auraspell hiba, de lehet nem is gobject hanem egy hibás npc aminek a modellje rossz. Lásd pl.: TC2-nél dalarani wowerrorok...
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

winettou

#7
Ebből a Gameobject táblából ha kitörlöm guid alapján akkor eltűnik a játékból ugye? Mert akkor visszatörlök 2 napot xD Sajna nem tudok róla semmi infót mert nem én tettem le:S

winettou


Speeros

Megnéztem, és nem nagyon tudom egybefűzni a dolgokat... (illetve tudnám csak 10000 más dolgom van :S)
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Powered by EzPortal