Egy IP vel 1 vagy 2 karakter

Indította Jankec, 2010 január 17, 06:16:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Jankec

Hy.
Nem tudja valaki hogy hogyan lehet TC2 be beállítani azt hogy egy IP vel maximum 1 vagy 2 karakterrel lehessenek bent ?

Valentino

Hello! ;D
Én nem értem pontosan a kérdésedet.
De alternatíva amire én gondolok.
Tehát nem akarod hogy több acc-ja legyen, az accregben le lehet korlátozni, hogy egy IP ről max hány acc reggelhető, esetleg a confba belövöd azt hogy 1 accounton, 1-2 max. karakter lehet :)
Bocsánat előre is ha evvel a hozzá szólással nem vitelek előrébb.
Minden jót, hello!

Jankec

Nem erre gondoltam de azért köszi.
Az a lényeg hogy azt akarom hogy 1 gépről csak 1 karakterrel lehessen bent lenni a játékba.

ident

Akkor a fenti példa jó példa, hisz egy accounton hiába van több karakter, úgyis csak egyel lehet csak bent az illető, kétszer nem léphet be ugyanazzal az accounttal :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

nameless

Idézetet írta: alma :/ Dátum 2010 január 19, 12:34:58 DÉLELŐTT
Nem erre gondoltam de azért köszi.
Az a lényeg hogy azt akarom hogy 1 gépről csak 1 karakterrel lehessen bent lenni a játékba.
ez jó ötlet azok ellen akik multiboxolni akarnak de sajnos ott vannak a koleszosok, a nagy családok akik megosztják a netet stb.. 
csórikáimmal mi lesz?  ;)

ident

Sajna ez az ára a multiboxosok kilövésének :( L2-ben van rá opció eddigi ismereteim szerint csak, hogy egy IP-re vagy mac-re külön filtert lehessen beállítani, pont a netcaffee-k miatt.

Esetleg egy komolyabb (2-300e FT) routerrel vagy más szűrővel ez megoldható, de gondolom annyit nem akar belefeccölni és szofteresen sem túl olcsó megoldás a szűrés, ingyenes szoftvert eddig még nem láttam erre a célra, de valahogy biztos lehet portolni L2-ből vagy máshonnan.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal