NPC-vel kapcsolatos kérdések

Indította Senti, 2010 február 16, 10:34:37 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Sevanton

Csak egy kérdés.Van valahol valami táblázat arra hogy tudom beállítani hogy egy npc Vendor legyen vagy Trainer vagy bármi más?Engem most leginkább a questes npc Flagja vagy minek híjjákja érdekelne.


Dante

Na nekem egy olyan kérdésem lenne hogy, hogyan tudok npcnek fegyvert adni db-ben mert nemtudtam rájönni eddig :S néztem a creature_equip_templatet ill az összes creatura táblázatot de nem tudtam rájönni ha valaki tudna a vállaszt azt megköszöném:)


Dante

Idetn köszi szépen király vagy nem tudtam rájönni miért nem fogadja el akkor mivel én dysplay idt írtam a fegyónak de akkor ezek szerinte jó helyen kersetem mind1 köszi a seggítséget :)

Explo

Google a barátotok :D Ha beirod ugyanazt oda mint ide a fórumba szerintem megtalálod :D De itt is szivesen segít mindenki szerintem!
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Roamer

Hali!
Lenne egy olyan gondom, hogy a Lazy Poem-ek valamiért egyszerre kelnek fel, ha megütöm őket. Tudjátok, van az a quest a troll/ork kezdőhelyen, hogy fel kell a lusta orkokat kelteni. Nah nekem ott mindegyik egyszerre felkel egy ütés után. Esetleg tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám ezt kijavítani?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Pemi

Szia Roamer!

Leteszteltem magamnál a küldit, és azt kell mondjam tökéletesen működik(TrinityCore Rev: 10793+)
Ha esetleg nem tudnád frissíteni az emudat, akkor töltsd fel valahova az npc scriptjét, ott lehet a hiba!
(Az NPC scriptje az /src/server/scripts/Kalimdor/durotar.cpp fájlban van)
Pemi

Powered by EzPortal