Cast spell bugok

Indította Senti, 2010 február 23, 11:12:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Senti

Sziasztok) Segitsetek légyszi! Az a gondom, hogy a szeron minden 3. character bugosan kezd. Pl.: rugónak paladin spelljei vannak, warrinak rugó spelljei. Ezek nem törvényszerüen változnak. Volt már rugó warlock spellekkel is. Mit lehet ezzel tenni?

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Senti

nyertél ident...részben)))
3.2.2a mangos
YTDB_0.10.7_R525_MaNGOS_R9047_SD2_R1523_ACID_R301_RuDB_R34.4
Ennyit tudok róla...
Mást nem tudok sajnos mondani mivel host szerveren van és a hostgazda tette fel.
A kérdésem arra vonatkozott volna, hogy adatbázisban lehetséges e ennek a hibának a javitása?

Szilárd

#3
Term
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Senti

zoomika köszi a segitséget. a playercreateinfo_spell táblát összehasonlitottam egy másikkal (ami nem bugos) és ugyanazok vannak benne... ebböl én arra következtetek, hogy az a tábla nem hibás...

Szilárd

Nem mindig elég az összehasonlítás. Javaslom, hogy azért egy próbát ejts vele :)
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Girosz

Az YTBD-t cseréld le szerintem UBD-re. YTDB egy rakás fos. Annyi benne a bug, hogy jaj.

Senti

ööö...izé))))
leirnád, hogy ezt hogyan csináljam girosz?
host szerveren van a szerver és csak mysql hozzáférésem van. ha igy megoldható akkor nagyon szépen megköszönném ha segitenél ebben...

Szilárd

#8
Szerintem, ha sz
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Girosz

Ha van jogod törölni, akkor egyszerűen kitörlöd az ösze táblát a mangos/world/vagy_ami_nálatok_a_neve adatbázisból, és betöltöd az UDB-t. Azt nem tudom, hogy a characters és realmd db-vel mit tudsz csinálni, mert ugye a karik és az accountok nem veszhetnek el. Szerintem, ha nem vagy benne biztos, hogy tényleg sikerül, akkor tényleg szólj az üzemeltetőnek és ő majd elintézi.

Powered by EzPortal