VIP System!

Indította asdface, 2010 március 06, 05:22:27 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

asdface

Nos mivel manapság mindeki szűkölködik VIP panelből így nagyon szépen kérek valakit PUBLIKÁLJA :D
Kredit-esre gondoltam ( SMS -> bizonyos számú kredit -> itemet lehet venni kreditből -> megérkezik postán vagy lekéréssel )
Előre is köszönöm Sunny

Girosz

Tudod az a baj, hogy minden honlap más módon épül fel, ennek megfelelően nincs olyan, hogy kapsz egy kódot, és csak bemásolod valahova. Át kell alakítani a saját igényeidnek megfelelően, viszont ehhez majdnem akkora tudás kell, mint az elkészítéséhez.

Speeros

Vip panel? :D

Miért panel? ha mar csinál valaki, akkor ingame vip systemet kell csinálni ;) tfmen hasonló dolog készül. Lényege: van egy npc, és annál lehet minden vipel kapcsolatos dolgot intézni :)
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

asdface

Remek de gondolom publikálva nem lessz a közeljövőben :D

boss74

Hova gondolsz ember??Egy ilyet csak ugy nem adnak...bérelj tőlük szerot és kapsz!! ;D ;D


Idézetet írta: asdface Dátum 2010 március 07, 01:25:06 DÉLELŐTT
Remek de gondolom publikálva nem lessz a közeljövőben :D


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

hunti

diver frostmourne-ról beszélt, nem a hostingról

amúgy énis terveztem ilyet, egyéb munkák miatt félbeszakadt, de hamarosan folytatom, és befejezem
(publikálni is fogom, de úgy tervezem hogy csak az én sms rendszeremmel fog müködni, de bárki igénybe veheti)

galaris


boss74

Ohh...na az faja!! :o :o

Idézetet írta: hunti Dátum 2010 március 07, 01:23:56 DÉLUTÁN
diver frostmourne-ról beszélt, nem a hostingról

amúgy énis terveztem ilyet, egyéb munkák miatt félbeszakadt, de hamarosan folytatom, és befejezem
(publikálni is fogom, de úgy tervezem hogy csak az én sms rendszeremmel fog müködni, de bárki igénybe veheti)


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

galaris

Hiszem ha látom Hunti :D
Köszi előre is :P

hunti

nah igen, mint sokminden mást is, ezt is egyedül csinálom, szal eltarthat egy darabig, attól függően hogy mikor, hogy és mi jön közbe :)

asdface


ati1993

Ez Igen   :)

Nagyon Jó Ötlet Hunti  ;D

Ezzel mindeki Jól Jár   8)

Várom Én is, Sok sikert hozzá!  :)
Légyszives ha felveszel MSN-re írd már megjegyzésnek hogy wowemuról vagy,köszi! :D

redbika

nem rossz én is vágyok rá :P
nekem viszont olyan kérdésem lenne (lehet hogy ugyan arról beszélünk) mint ami a taurinak is van csak nem a vendor megoldás(mondjuk az is nagyon tetszik :P ) hanem csak a weboldalon mint vip panel és kijelzi hogy pl mennyi kell egy szerver fenntartási költségéhez össze gyűlnie, akkor a vip aktiválása szal remélem értitek :P

Powered by EzPortal