Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armani

Péter:

Mindent megtalász itt Revision 2.4.2 meg repackot is Amber Repack 2.4.2 : http://users.cwi.hu/wowemuf/index.php?topic=104.0

babuttila:

VIP jóg soha nem legyen nagyobb mit az Admin jógának a száma mert akkor ugyanazt fogják tudni mint az Admin vagyis 3 jog.

VIP JOG : 1
MODERATOR: 2
ADMINISTRATOR : 3

Ha igy álitod be akkor semmi gond nem lesz és az 1 jognak csak azokat adod meg amiket te szeretnél azt meg a mangos táblába a commands részbe lehet beálitani .


Péter

#106
Köszönöm a linket nagyon.
1 alap account van rajta nekem annak az accountneve és passwordje kéne ha meglehetne valahogy tudni?



accountos kérdés törölve megoldottam:)
de most az a baj hogy OFFLINE a szerver mikor ejelentkezek  :S
a realmlistában bennevan


Full Installation paq
for client v2.4.2 (8278)
UDB 0.10.2 CS354 + MaNGOS 0.11.0 v6139 Link.:  Upload.: 2008.06.22 



külön ezel is megpróbáltam ez mán olnline (low)   de realmot kiválasztom sé nemenged tovább...

element

Idézetet írta: Armani Dátum 2008 július 08, 10:21:14 DÉLUTÁN
Töröld ki a mail és a mail_item tábla tartalmát teljesen üres legyen van benne egy bugos levél az okozhatja vagy deritsd ki hogy melyik lehet az és csak azt töröld nem kis meló de megoldható de egyszerübb ha törlöd mind a kettö tábla teljes tartalmát bár igy mindeki bukja a leveleit.
HA esetleg nem sikerülne igy megoldani akkor szolj és adok egy új mail és mail_item táblát és akkor azt rakod majd be enne a mostaninak a helyére.

Húúú ember, nekemis van ilyen problémám is! Lehetne hogy elküldöd nekem azt a két szűz táblát? Mert kitöröltem de most azt írkáélja hogy xy mail id don't exist tehát most se jobb :D.

Előre is nagyon köszi.

Péter

#108
http://kepfeltoltes.hu/view/080715/659010266_j_Bitk_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez a hibaüzenet pontosan mit takar???
és még anyi hogy látom a szervert a realmlistben már de sajnos nemtudok belépni azt is kiírja hoyg 2 karakter van az accounton....de tovább nemenged:S
az lene a legjobb ha belipni belehetne a szerverre és lenének mobok vagy az is jó ha csak ugy vanak mobok meg NPS-k ha én teszem le...Segitséget elöre köszönöm.

Laslo07


silencer

Armani!
Kérlek ha tudsz segits,elfelejtettem hogy lehet eljutni Isle of Quel'Danas-ra!
Előre is köszönöm a segitségedet!Silencer

Armani


silencer

#112
Köszönöm!De azt irja,hogy teleport location not found!Nem találja.Esetleg ha a kordinátákat megadnád talán ugy megtalálná,vagy ha van valami más ötleted örülnék neki.Silencer

Armani

Stormwind, Ironforge vagy Wersten Plaugeland griff.
Nekem müködik a .tele Isleofquel'danas  teleportálás .

silencer

Köszönöm válaszod!Valamikor nekem is müködöt Eastern Plaguelandbol tudtam elrepülni,de kicseréltem a mangost 6308-ra és most nem tudok elrepülni.

ati162

#115
Hello!Ha te se tudsz segíteni akkor én lel

ati162

Idézetet írta: silencer Dátum 2008 július 16, 07:41:16 DÉLUTÁN
Köszönöm válaszod!Valamikor nekem is müködöt Eastern Plaguelandbol tudtam elrepülni,de kicseréltem a mangost 6308-ra és most nem tudok elrepülni.


tölsd le a gm megapackot!ezekben vannak addonok és van 1 GMhelper is ott lessz hogy tele helper oda be kell írni a te nevedet és a helyet ahova teleportálsz és csak 1 katt és ott is vagy :D

Armani

X-Repack 1.6.4 TBC 2.1.3  kicsit már nagyon egy elavult kliens használd inkább ezt X-Repack MaNGOS 6245 (UDB + PSDB), ScriptDev2 r474 http://www.reaper-x.com/2008/07/11/mangos-6245-udb-psdb-scriptdev2-r474/   vagy az Amber repackot és akkor lehet , söt biztos nem lesz ilyen problémád.

ati162

aham értem szóval amit felraktam már régi és lehet hogy a weboldal már nem jó hozzá!
értem és kössz a linket meg mindent

silencer

Idézetet írta: ati162 Dátum 2008 július 17, 08:02:28 DÉLUTÁN
Idézetet írta: silencer Dátum 2008 július 16, 07:41:16 DÉLUTÁN
Köszönöm válaszod!Valamikor nekem is müködöt Eastern Plaguelandbol tudtam elrepülni,de kicseréltem a mangost 6308-ra és most nem tudok elrepülni.


tölsd le a gm megapackot!ezekben vannak addonok és van 1 GMhelper is ott lessz hogy tele helper oda be kell írni a te nevedet és a helyet ahova teleportálsz és csak 1 katt és ott is vagy :D

Köszi az ötlet ha tudod légyszi mond meg,hogy honnan tudom letölteni a gm megapackot.silencer

Powered by EzPortal