Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ati162

#120
http://wowemu.cwi.hu/
bal oldalt GYIK
ott megkeresed a:Ascent GM Megapack
és ott van hogy Download
xD persze hogy tudom 5 nappal ezelőtt t

silencer

Idézetet írta: ati162 Dátum 2008 július 18, 11:04:48 DÉLELŐTT
http://wowemu.cwi.hu/
bal oldalt GYIK
ott megkeresed a:Ascent GM Megapack
és ott van hogy Download
xD persze hogy tudom 5 nappal ezelőtt töltöttem le mert nekem se ment :D
Köszönöm válaszod de nekem mangosom van!A másik hogy valamitől meggyógyógyult!Hogy mitöl fogalmam sincs!Egyszer csak működik és el tudok repülni Eastern Plaquelandból!mégegyszer köszi a segitséget!Silencer

ati162

Idézetet írta: Armani Dátum 2008 július 17, 09:40:59 DÉLUTÁN
X-Repack 1.6.4 TBC 2.1.3  kicsit már nagyon egy elavult kliens használd inkább ezt X-Repack MaNGOS 6245 (UDB + PSDB), ScriptDev2 r474 http://www.reaper-x.com/2008/07/11/mangos-6245-udb-psdb-scriptdev2-r474/   vagy az Amber repackot és akkor lehet , söt biztos nem lesz ilyen problémád.

amit linkeltél feltettem de nem indul el a mangos se a realmd!
ezt a hibát írja ki és nem tudom mi a baja írd le kérlek :D

Armani

Ha leirtad volna hogy milyen hibát ir ki akkor talán könyebb lenne megmondani hogy mit is kéne csinálni. :)

ati162

nem ír ki hibát csak nem indul el mert:

Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;vincze;mangos

és az a kérdésem hogy hogy csatlakoztassam a világot az adatbázissal mert amit linket adtál azon nem volt az hogy csatoljunk vagy ijesmi
az hogy azt írtam hogy hiba nem tom miért írtam lehet azért mert h


Armani

Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;vincze;mangos

Mindenhol átirtad rendesen a jelszókat ?

1,Elindtod a mysql szervered
2,Csatlakozol hozzá a navicat programmal.
3,Jobb click az adatbzison. Nyisd meg a Console-t és gépeld be:

set password = password("újjelszavad");

mangosd.conf
realmd.conf
Scriptdev2.conf

Ha mindezt jól megcsináltad akkor hiba nem lehet és elindul minden rendesen. Nézz át még 1x mindent!

ati162

#127
ááá nem igaz újraraktam MySQL-el eggy

ati162

#128
ez csak nem csatolta xD
mellékelve azt szedtem le dbc fájlokat amit itt írtál Armani

Senti

Hy) Hátha tud valaki segiteni)) Karában hogy müködik a sakk? Hogy lehet elinditani?

ZJhorvath

valaki segítsen megkrálni a WotLK (beta) szerverem... mert egyszerűne nem tom h hogyan kell...(sry hogy ennyire nobb vagyok de nem csináltam még repacknál nehezebb szervert (és az is megdolgoztatott... ;D >:( :-X :'(  :-\ :-[ ??? ??? ??? :(

Armani

Hello!

Mangos Âť Core Âť MaNGOS ~ Amber ~ Repack & MaNGOS Revisions + AH Bot & WOTLK<< Lunix & Windows >> topick utolsó elötti hozászolásba találsz Wotlk kész szervert MaNGOS WotLK RevPack 6347_Client build 8634 ezzel semmi dolgod sincs csak kicsomagolni az egészet meg a mappokat és már mehet is.
Ha nem akarsz sokat szenvedni vele akkor használd azt ahogy kijön hozzá új Patch akkor ahoz is lesz majd.

ZJhorvath

jah köszi csak egyszerűennem tom h hol van egyrészt a map és.. nekem enUS em van az lehet h baj???

ZJhorvath

#133
bakker vmi nem stimmel...  :-\ :-\ :-\ :'(

de mi ??? ??? ??? :


ZJhorvath

#134
még mindig nm értem :'( :'( b*sszus tom h velem van a probléma de nem  értem...!!!
 
basszus már mindent megppróbáltam de semmi!!! nem értem... pedig lehet h nagyon egszerű de én ilyen vagyok h nem tom... és nem értem de meg akarom mindn féle képp csinálni...

Powered by EzPortal