Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ati162

Hellotok Valaki kérdezte hogy hogyan lehet azt megcsinálni hogy ha valaki mehhal akkor honnan induljon a lelke erre az a válasz hogy meg kell keresni 3féle lélek van a k

Armani

Hibás a 6378-s ezért van hozzá 2 update frissitsél.
Én is felraktam csak a te problémád miatt és nekem hibátlanul ment mindent.

Speeros

Van valami olyasmi adatbázis ami 2.4.3 ra készült és teljes. Egy teljes Sql vagy telepítős adatbázis, mint pl.
Ascentnél a Whydb. A revisont megtaláltam le is szedtem de a db töltés nekem kicsit ködös.

Eléggé kezdő vagyok mangosban. Előre is köszönöm a válaszokat.
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Armani

Van teljes adatbázis söt update is van hozzá Amberews topick-ba megatlálod öket, ha mégsem akkor itt vannak a linkek. De az Amber Repackot használsz abból alapból bele van importálva és az telepítös.

Full UDB: UDB_0.10.3_Core_6240_SD2_473 http://filebeam.com/5bae04ba9227e42ca80ff165f3972095
Update UDB: UDB_0.10.3_Update Pack 358 _Update_6346+_SD2_505 + ACID 18   http://filebeam.com/folder/4067

Speeros

Köszönöm szépen a válaszodat. :) Közben megpróbáltam az Amber repackot. Áthelyeztem a mapsokat úgy ahogy mondtad el is indult a console végégfutot de akkor lett a baj amikor be akartam lépni a WoWba.
Csatlakoztam az accommal és csak odáig jutott el hogy "login into game server".

Mit javasolsz mit tegyek? (persze közben megpróbálom a revisiont :D)
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Armani

Lehet hogy az a baja hogy nem irtad át a realmd.wtf be a cimet vagy a remad táblán belül a remald-ba a csatlakozási cimet probáld ki. Ha mindent jó csináltál akkor ilyen hibának nem kéne lennie nálam soha nem volt ilyen hiba.

Laslo07

hello armani legutóbbi amber frisítés őtam inden skillem visza áll 1x re
tudnál segítnei milehet a probléma...?

Laslo07

amugy ha nem amber frisítést teszek vel hanem letöltök egy ijen db-t ami 1-2napont frisül annak is van telepítője? és ha van akkor nem tünnek el a dolgok?:D

Kaelwow

#158
Lenne egy apró kérdésem. Hogyan tudnám átirni az Ascentes GM vendorokat a Mangosomra ??? Amit használok: Mangos: MaNGOS 6128 SD465 Using DB: ACID 0.0.2 - Beta 6

Van ennek valami módja hogyan lehet ezt véghez vinni mert őszintén bevallom elég sokat kellene szórakoznom mire összeirok mindent és belepakolom a vendorokba  ;D ;D

Előre köszönöm a válaszokat ;)


MEGOLDOTTAM KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!! ÉS BOCS HOGY ITT KÉRDEZTEM ;D ;)

Armani

Idézetet írta: Laslo07 Dátum 2008 augusztus 06, 12:54:12 DÉLELŐTT
amugy ha nem amber frisítést teszek vel hanem letöltök egy ijen db-t ami 1-2napont frisül annak is van telepítője? és ha van akkor nem tünnek el a dolgok?:D

Revisionokhoz nincs telepitö manuáalisan müködik csak.

Armani

Idézetet írta: Kaelwow Dátum 2008 augusztus 06, 11:17:37 DÉLELŐTT
Lenne egy apró kérdésem. Hogyan tudnám átirni az Ascentes GM vendorokat a Mangosomra ??? Amit használok: Mangos: MaNGOS 6128 SD465 Using DB: ACID 0.0.2 - Beta 6

Van ennek valami módja hogyan lehet ezt véghez vinni mert őszintén bevallom elég sokat kellene szórakoznom mire összeirok mindent és belepakolom a vendorokba  ;D ;D

Előre köszönöm a válaszokat ;)


MEGOLDOTTAM KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!! ÉS BOCS HOGY ITT KÉRDEZTEM ;D ;)

Nemtudom hogy meg-e lehet csinálni mert halvány lövésem sincs hogy hogyan is áll össze az Ascent azt tudom hogy mik kellenek hozzá ha öszerakod de hogy miket és hogyan tartalmaznak a táblák azt már viszont nemtudom.

Naklos

Hi!
mi lehet a baj ha kész a szerver be is tölt de mikor karaktert akarok csinálni nem teszi a karaktert a karakter listára:S mi lehet a hiba?

ati162

Nem jól raktad be a carakters adatbázist de ha nem jól raktad be akkor szerintem rakd újra és SQLyog-al rakd be őket mert ez megbízhatóbb adatbázis betöltésénél

Gucs

Hello Armani! lenne egy kis gondom az egyik emu-val, MaNGOS Revisions 2.4.2 + AH Bot  ~  MaNGOS Repack 2.4.2  By.: Armani ezzel :) megcsináltam mindent és el is indul a szerver de amikor beakarok lépni akkor csak a Logging to the Server-ig megy el aztán kis idö mulva megint behozza a realmlist táblát :( lécci segits


elöre is köszi

Armani

Azokkal a szerverekkel sok dolgod nincs csak anyi hogy a pass-t megváltoztatod és átirod mindenhol.
Config fájlok és az adatbázisodba ha Repack akkor a Realmd táblába a realmlist-be is a DBINFO részbe.
A csatlakozási cimet is ird át ugyanott az Adress részbe és menni fog hibátlanul.

Powered by EzPortal