Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Locust

Idézetet írta: Senti Dátum 2008 augusztus 16, 03:09:49 DÉLUTÁN
Locust! A mangosd.conf-ban ezeket állitsd mindet egyesre igy:
AllowTwoSide.Accounts = 1
AllowTwoSide.Interaction.Chat = 1
AllowTwoSide.Interaction.Channel = 1
AllowTwoSide.Interaction.Group = 1
AllowTwoSide.Interaction.Guild = 1
AllowTwoSide.Interaction.Trade = 1
AllowTwoSide.Interaction.Mail = 1
AllowTwoSide.WhoList = 1
AllowTwoSide.AddFriend = 1
TalentsInspecting = 1

A bossokat a creature_template táblában tudod állitgatni pl. navycat-al.

THX nagyon  ;D

Gucs

ARMANI! megcsináltam a portokat és most is csak a logging to the game server-ig megy el :SS .conf fájlokba meg miket kéne megcsinálnom? lécci segitsg  :'( :-\


Senti

Gucs! ugyanarról a gépröl akarsz a szerohoz csatlakozni amelyiken fut vagy egy másikrol ami ugyanaz mögött a router mögött van?

Gucs

azzal a géppel amelyiken a szero van...de forwardoltam már azokat a portokat...és még mindig nem jo :(

Senti

Ha azzal a géppel akarsz csatlakozni akkor a realmlist-wtf-ed ird át 127.0.0.1-re ha még nem változtattad meg a realmd táblában a cimet

Gucs

átirtam már és fel is ismeri a realmot(azzal nincs gond) csak a "logging to the game server"-ig megy el :S az a gond :)

Rob

Figyelj. a Realmd-ben van vmi elcseszve sztem. vegyél fel msn-re és küld el a realmd-det! msn: varadijozsef@freemail.hu

Gucs

Valaki pls segitsen,most meg a "Connecting"-ig megy el aztán "Unable to Connect" és amikor elinditom a mangosd.exe-t akkor amikor tölt nagyon sok 0-t ir ki :S

Rob


Armani

Gucs:

Valoszinüleg hiányos az adatbázisod rakd be újra az egészet és akkor nem lesz az a sok nulla.
Holnapi nap lesz az amikor felfogok rakni egy teljesen full-ra fel frissitet adatbázis karakter táblád és reamd táblát tölteni.
Ha azzal sem fogtok tudni belépni akkor viszont kezdjétek elöröl összerakni az egész szervert.
Ha nálam müködik nálatok is müködnie kell.

Rob

Igen csak neki 2.4.2-es mangosemuja van, de mondzam neki ha nemjó akkor előröl mindent

Senti

Ascentbe van egy olyan npc amibe benne vannak a teleportok és ki lehet választani egy listábol hogy hova akarsz portálni. Tudja valaki, hogy ezt mangosba hogy lehet megvalósitani?

hunti

mangos teleport npc-t úgy tudod megcsinálni, ha saját revisiont készítesz, és használod a teleport npc-s patcht, amit http://mangosproject.org/forum/ oldalon megtalálsz (kereső powa)

gucs: egy server.log sokat segítene

rokee

mangoson nem ajánlatos ilyet csinálni mert instabillá teszi a szervert :)
nem erre találták ki a mangost

Powered by EzPortal