Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

exedapro

bocsi! tudtok nekem válaszolni arra a kérdésemre hogy hogyan tudok egy mobot aliance vendorrá változtatni illetve mi ennek a flag id je? 128 nemjó:S leaglábbis azt irja thats vendor dowent like you :( és tudtok nekem irni vagy tudtok adni nekem egy linket ezekről a flag idkről?
ezt már csak 1 topicba irtam be:P

pls válaszoljtok köszi!

devil

Idézetet írta: exedapro Dátum 2008 december 05, 06:33:03 DÉLUTÁN
bocsi! tudtok nekem válaszolni arra a kérdésemre hogy hogyan tudok egy mobot aliance vendorrá változtatni illetve mi ennek a flag id je? 128 nemjó:S leaglábbis azt irja thats vendor dowent like you :( és tudtok nekem irni vagy tudtok adni nekem egy linket ezekről a flag idkről?
ezt már csak 1 topicba irtam be:P

pls válaszoljtok köszi!

Ha allis vendort akarsz akkor adj neki allis faction-t.
Nemtom lehet van olyan faction ami az egész allis factionoknak megfelel de azt nemtom (ha van) mindenesetre adj neki 72-est (Stormwind).Ez elvileg minden allisnak barátságos (Ha nem szórakozik At War-ban :P)
Flags-ot nemtom hogy más e Mangos-ban mint ArcEmu-ban de Arc-ban jó a 128.

exedapro

köszi! amugy sokféle flag id van? tehát nemcsak ezek h 18, 128 stb?

rokee

#288
   UNIT_NPC_FLAG_NONE            //0,   nincs      
   UNIT_NPC_FLAG_GOSSIP         //1 , Gossip/Talk
   UNIT_NPC_FLAG_QUESTGIVER      //2,         küldetés adó
   UNIT_NPC_FLAG_TRAINER      //16,         Trainer
   UNIT_NPC_FLAG_TRAINER_CLASS   //32,         class tréner
   UNIT_NPC_FLAG_TRAINER_PROF   //64,                   proff tréner
   UNIT_NPC_FLAG_VENDOR      //128,      Vendor
   UNIT_NPC_FLAG_VENDOR_AMMO        //256,   lőszer vendor      
   UNIT_NPC_FLAG_VENDOR_FOOD         //512, kaja vednor      
   UNIT_NPC_FLAG_VENDOR_POISON         //1024   méreg vendor
   UNIT_NPC_FLAG_VENDOR_REAGENT      //2048,      régens vendor      
   UNIT_NPC_FLAG_ARMORER            //4096,  armor vendor         
   UNIT_NPC_FLAG_REPAIR             // scriptdev2 dupe   
   UNIT_NPC_FLAG_TAXIVENDOR         //8192,   Taxi Vendor
   UNIT_NPC_FLAG_FLIGHTMASTER       // scriptdev2 dupe
   UNIT_NPC_FLAG_SPIRITHEALER   //16384,      spirit healer spec flag
   UNIT_NPC_FLAG_SPIRITGUIDE         //32768,         
   UNIT_NPC_FLAG_INNKEEPER         //65536,  kocsmáros      

By RECON

exedapro

Már leirtam ezt a kérdést de uyg látszik senki sem hajlano válaszolni rá:( már nagyon kéne és egyszerüen megöl az ideg mert sehol sincs leirva:((((leaglábbis nem találtam

Légyszives igényesen irjátok le hogy lépésről lépésre mit kell csinálnom hogy tudjak játszani baátaimmal mangos GUIs emuval hamachin keresztül! régen egy www.wowemuf.cwi.hu nevű oldalon le volt irva pontosande megszünt és most teljesen tanácstalan avgyok PLS HELP!!

köszi!

rokee

hát nem tom ilyen hamachival én még nem fogllakoztam meg sztem nem si fogok mert ha haverokkal akarok jáccani akkor elmegyünk egy szerverre hülyülni :D

exedapro


Pocok

exe... mit nem értrsz azon h egy szar kérdést nem kell 3 topicba beírni? ezeután hogy várod hogy segitsek(ünk), ha értetlen vagy? amugy elárulom hogy a cwi-s adatábzis van benn itt is.. ha ott megvolt itt is megvan

exedapro

direkt irtam, hogy le fogom irni még 1x mert egyszerüen nem kaptam választ 1 nap utén gondoltam nem olvatások azta  a toipicot és uujrafogalmazva leirtam ebbe is...elnézést kérek ha te vagy itt a rendfentartó de szerintem nem a hibát kéne keresni hanem irni egy konkrét választ zavar az valakit ha 2 ben is bent van? legfeljebb könnyebb megtalálni ha valaki keresi am elnézést.

Pocok

tudod... arra nem gondoltál hogy nem mindenki neked fog ugrani 1ből? Nemvagyok én itt rendfentartó, de nagyon nem szeretjük hogy ha 1 kérdést berakja vki az összes topicba... ha nem válaszolnak vagy nem tudják vagy nem akarnak válaszolni. Jólenne befejezni a floodolást... amugy... ha egyszer van hamachi-d minek kell myip?

exedapro


exedapro

amugy ha lehet egy kérdésem ami régenvolt a www.wowemuf.cwi.hu-n voltak a FAQ ban ilyen nagyon hasznos kis szövegek ez valamelyik honlapra felkerült? vagy megvan még valahol?:D

exedapro

pocok le tudod nekem irni hogy az mitől lehet hogy azt irja ki amikor belépek: login into the game server és ennyi enm enged tovább lépni:( valaki tudja miért? mit rontottam el?

Pocok

portokat forwaldoltad?

Relamd táblába a timezone résznél 0 ról átirtad 8 ra? Amikor inditod  a szerót, akkor realmd.exe aztán mangos.exe.

Myip-s cimed jó?

Myip kliens fut?

exedapro

kicsit részletesebben le tudnád irni:D megnéztem realmd táblánálde nem találtam timezonet:S igen a myip klliens futott és a myips cím elméletileg jó átirtam a windos mappában és navicatba is. de még mindig ezt csinálja, pls ha tudod részletesebben ird le köszi!

Powered by EzPortal