Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ledos

Idézetet írta: Retro Dátum 2009 január 04, 01:36:57 DÉLELŐTT
Hello Ledos én a kalóz hajós gondodon tudok segíteni.Csinalst Gameobject_templateban egy új sort.Entrynek adsz egy olyant ami még nincs typenak beirod:14 displayidhez: 7552 Namehoz :pl:Pirate Ship.BEszúrod.És restart utan működni fog.Sok sikert
Retro

Köszi szépen de én is tok segíteni... :) rájöttem... :) am a többiben segithetsz...

na igen... uj sor:

entry pl : 300000 Type FELTÉTLEN !!! 14 a dysplayid hez én azt raktam be amit tuti ho berak a szero... (a booty bay hajo... anak az id je (3015) ) és kész is és nem megy el ha lerakom... ugyanigy házat is tuc csak 14 legyen a type...

am pls help a többiben :D

Senti

Ledos! Ház displayid-ket esetleg tudsz mondani? Vagy azt, hogy hol tudom ezeket kilesni

ledos

Hát kilesni nem sok esély de én probálgatam és adatbázisban néztem ho az már van és nincs de amit talaltam lehet ho jatekban benne van de adatbazisban nem... érted am ha kell felrakom a SQL filet amit crealtam...

ToMa3757

Hát rakd fel és majd megnézzük hogy jó e :D am már egyszer kértem másik topicban  :P :P

Senti

amit a másik topicban irtál Booty Bay hajót, azt kipróbáltam és müködik. ezért irtam hogy display id-k is elég ha tudsz, de oké, tedd fel valahová az sql fájlt

ledos

HÁt ide fogom irni... am nem olyan sok kb 30 DB de jok ilyen ho Hajo ház Templom thnderbluff torony...

Senti

LOL))) nem baj mennyi csak iiiird máár)))

ToMa3757


ledos

Nem is a táncal van a gond mert 94 a emote ja de hogy honnan szüljek olyan mobot ami meztele? Mosolyog am thx

És hogy azt nem értem hogy a emotet átirom 94 re .npc playemote 94 el is kezd táncolni csak aztán nem táncol...

Az mért lehet hogy a .npc name át akarom nevezni de nem teszi?

és az utolsó hogy a .wp add al le teszek Waitpointokat és szépen járkál is de amikor .wp mod waittime (10) átírom pl. ere akor nem vár ott semennyit ugyan ugy mint amikor nem írtam át. meg amikor azt akarom hogy megálljon pl 1 percre az adott waitpointon (a megálás se sikerült már) és átírom .wp mod emote 94 (hogy táncoljon az adott helyen) akkor nem táncol hanem átvált a modelje és egy nagy kőgólem lesz. PLS help

Ja és még 2 dolog:) bocs csak ha már ti tudjátok a választ megkérdem...

Hogy vip rendszert csinálok a szeróra meg is van hogy a command táblában átírom a számát (azt ki használhatja 0player 1 VIP 2 GM 3 ADMIN ) át is irom egy része el is tűnik de pl ilyen megmarad a 1. szintű acc-nak hogy .go meg hogy .debug pedig a táblázatban amikor növekvő sorrendbe teszem akkor ami 0-1 es szintre van command azok közt nincs ott a .debug .go és nem is találom azokat a parancsokat (nincs tovább oldal) és nincs benne a command táblában...


Ám ha leteszem a szilveszteri tüzijátékot az sem működik (csak amikor kitörlöm akkor lő egyet és szépet robban) de nem marad meg...


A szilveszteri event -nek hiányoznak a gameobjectjei meg a creature i valaki nem tudna adni hogy honnan tölthetem le???


Na a GOBOK (házak) itt vannak... le lehet szedni...

http://darkdeath.extra.hu/letoltes/mangos_objectek.zip



suti211

Nekem az volna a problémám hogy a mangosd.exe nem indul mert nem találja a mangosd.conf ot...
a cink az hogy ott van ahol lennie kell. próbáltam teljesen érintetlen configgal de úgy sem.
a probléma a TBC-s 2.4.3 -as V6766 os Amber reapck esetében áll fönt!

elithun

Nekem az volna a problémám, hogy a Mangosomat (ami 3.0.3-as Lich Kinghez készült) nem elérhető másoknak rajtam kívül. Mindent beállítottam a myip.hu-s címemre. Arra gyanakodok, hogy a hosts fájl a rossz,de azt is többféleképpen állítgattam már, nem tudom mi lehet a baj, megoldás? :S (Portokat is forwardoltam)

heeros

#356
sziasztok nekem lenne egy aoro hiba az oldalla linkelem http://kepfeltoltes.hu/090113/web_lap_www.kepfeltoltes.hu_.gif  na mindent meg csináltam magyar linkek kint vannak stb... de nem jeleniti meg a képeket a screnshottot meg a vallpapert valakinek valami ötlete??

és a forumot linkelem  http://kepfeltoltes.hu/090113/forum_www.kepfeltoltes.hu_.gif hol tudom meg nyitni

ToMa3757

Idézetet írta: ledos Dátum 2009 január 11, 11:59:25 DÉLELŐTT
Nem is a táncal van a gond mert 94 a emote ja de hogy honnan szüljek olyan mobot ami meztele? Mosolyog am thx

És hogy azt nem értem hogy a emotet átirom 94 re .npc playemote 94 el is kezd táncolni csak aztán nem táncol...

Az mért lehet hogy a .npc name át akarom nevezni de nem teszi?

és az utolsó hogy a .wp add al le teszek Waitpointokat és szépen járkál is de amikor .wp mod waittime (10) átírom pl. ere akor nem vár ott semennyit ugyan ugy mint amikor nem írtam át. meg amikor azt akarom hogy megálljon pl 1 percre az adott waitpointon (a megálás se sikerült már) és átírom .wp mod emote 94 (hogy táncoljon az adott helyen) akkor nem táncol hanem átvált a modelje és egy nagy kőgólem lesz. PLS help

Ja és még 2 dolog:) bocs csak ha már ti tudjátok a választ megkérdem...

Hogy vip rendszert csinálok a szeróra meg is van hogy a command táblában átírom a számát (azt ki használhatja 0player 1 VIP 2 GM 3 ADMIN ) át is irom egy része el is tűnik de pl ilyen megmarad a 1. szintű acc-nak hogy .go meg hogy .debug pedig a táblázatban amikor növekvő sorrendbe teszem akkor ami 0-1 es szintre van command azok közt nincs ott a .debug .go és nem is találom azokat a parancsokat (nincs tovább oldal) és nincs benne a command táblában...


Ám ha leteszem a szilveszteri tüzijátékot az sem működik (csak amikor kitörlöm akkor lő egyet és szépet robban) de nem marad meg...


A szilveszteri event -nek hiányoznak a gameobjectjei meg a creature i valaki nem tudna adni hogy honnan tölthetem le???


Na a GOBOK (házak) itt vannak... le lehet szedni...

http://darkdeath.extra.hu/letoltes/mangos_objectek.zip


köszi az sql-t :)jah és  minimanagerben megtalálsz minden parancsot + állítani is lehet a jogusultságot...


köszi az sql-t :)
Idézetet írta: elithun Dátum 2009 január 11, 04:15:49 DÉLUTÁN
Nekem az volna a problémám, hogy a Mangosomat (ami 3.0.3-as Lich Kinghez készült) nem elérhető másoknak rajtam kívül. Mindent beállítottam a myip.hu-s címemre. Arra gyanakodok, hogy a hosts fájl a rossz,de azt is többféleképpen állítgattam már, nem tudom mi lehet a baj, megoldás? :S (Portokat is forwardoltam)

tűzfal? ha be van kapcsolva kapcsold ki...

Armani

Idézetet írta: suti211 Dátum 2009 január 11, 02:15:20 DÉLUTÁN
Nekem az volna a problémám hogy a mangosd.exe nem indul mert nem találja a mangosd.conf ot...
a cink az hogy ott van ahol lennie kell. próbáltam teljesen érintetlen configgal de úgy sem.
a probléma a TBC-s 2.4.3 -as V6766 os Amber reapck esetében áll fönt!

Ha helyén van akkor pedig mennie kell esetleg pakold ujra a Repackot szokot hibázni telepitésnél hol az sql fájlokat felejti beolvasni hol ez hol az.

colker

Helló!
Nekem az lenne a kérdésem hogy mangos,trintiy core-ban a quest táblában miért nincs olyan hogy rewxp pl.?
Mert nem találtam olyan sort benne amivel belehetne állítani az xp mennyiséget amit adjon.
Elnézést ha figyelmetlen lennék!

Előre is köszönöm a segítséget!

Powered by EzPortal