Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Norrec

Hali. Abban kéne a help, hogy átírányítottam a portokat elvileg jónak kellene lennie, a regoldalt el lehet érni de a szerverre mások nem tudnak feljönni. Így vannak a portok átirányítva. jó így? ???: http://kepfeltoltes.hu/view/090115/abcdefgh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

hunti

egyszerűbb virtual DMZ-t használni, ez minden portot forwardol, viszont emiatt ez kevésbé biztonságos, ha ezt választod, akkor használj tűzfalat

ha alapbeállításokat veszem alapul, akkor 8085-s port forwardja hiányzik, de nézd meg a config fájlokban hogy milyen portra állítottad be a szervert (alapbeállításon 8085 a world szerver, a realm 3724)

Norrec

#362
Idézetet írta: hunti Dátum 2009 január 15, 07:42:38 DÉLUTÁN
egyszerűbb virtual DMZ-t használni, ez minden portot forwardol, viszont emiatt ez kevésbé biztonságos, ha ezt választod, akkor használj tűzfalat

ha alapbeállításokat veszem alapul, akkor 8085-s port forwardja hiányzik, de nézd meg a config fájlokban hogy milyen portra állítottad be a szervert (alapbeállításon 8085 a world szerver, a realm 3724)
thx. megoldódott. megnéztem egy másik Asus routernél és ott igy írta be: 6881:6999  és agy engedi nekem is úgyhogy most működik.
Viszont lenne pár kérdésem. Trinity-t használok és a <GM> bugos ugyanis van 2 karim, abból az egyiknél ha be van kapcsolva a <GM> ha nincs a chaten mindig ottvan a nevem elött a Blizz jel, a másik karin meg ha be van kapcsolva ha nincs egyáltalán nincs ott a blizz jel.
A másik meg, hogy a Druidánál spellezni lehet az ellent viszont ütni sehogysem, se ha át vagy változva Cat vagy Bear formba, se simán csapkodni a fegyóval. Azt írja ki, hogy: Can't attack while pacified.
Ja meg még az, hogy azt hogyan tudom megcsinálni hogyha csinálok 1 vendort(az megy), csinálok hozzá itemeket amiket beleraktam és hogy azokat az itemeket egy általam gyártott "token"ért lehessen csak megvenni?
Meg az is érdekelne hogy hogy tudom beállítani hogy az S3at ne aréna pontért hanem honorért lehessen venni?
Meg :D, hogy ugye belepakkolom az itemeket a vendorba de restart után mindíg kiürül :S ez mért van?
Aztán van olyan tele, hogy .tele og. de nem og ba visz hanem tök máshova, és nem negedi kitörölni mert mikor beírom,hogy .tele del og akor azt írja, hogy ien nincs. de ha .tele og akor elvisz egy helyre. és az og nevű tele a trinity_string táblában sincs benne ugyhogy ott se tudom átírni :S ha .tele add og akarok irni akk meg azt írja hogy már foglalt a név. és csomó návvel van így. pl: og,sw,sc,sca,sch stb..
A válaszokat előre is thx. ::)

ati162

#363
Hello amikor a vendorba beleteszed az itemet akkor

Norrec

Idézetet írta: ati162 Dátum 2009 január 17, 02:23:33 DÉLUTÁN
Hello amikor a vendorba beleteszed az itemet akkor írj egy 1-est a végére pl:.npc additem 12345 1  és így benne kell hogy maradjon restart után is.A tele problámát a game_tele táblában keresd meg az og nevű sort és töröld aztán keresd meg az orgrimmar sort és a name hez ahova az van írva hogy orgrimmar átírod azt og-ra,szerver restart és ha beírod hogy tele og akkor ogba tesz le.A vendoros problémádnál az npc_vendor táblában kell átírni az ExtendedCost-ot arra az ID-re ami nálad az az egyedi token vagy bármi.
thx a választ, de nincs benne a game_tele táblában se og se sw :S

hunti


ati162

Idézetet írta: Norrec Dátum 2009 január 17, 02:29:16 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ati162 Dátum 2009 január 17, 02:23:33 DÉLUTÁN
Hello amikor a vendorba beleteszed az itemet akkor írj egy 1-est a végére pl:.npc additem 12345 1  és így benne kell hogy maradjon restart után is.A tele problámát a game_tele táblában keresd meg az og nevű sort és töröld aztán keresd meg az orgrimmar sort és a name hez ahova az van írva hogy orgrimmar átírod azt og-ra,szerver restart és ha beírod hogy tele og akkor ogba tesz le.A vendoros problémádnál az npc_vendor táblában kell átírni az ExtendedCost-ot arra az ID-re ami nálad az az egyedi token vagy bármi.
thx a választ, de nincs benne a game_tele táblában se og se sw :S

Akkor nem tudom mi lehet a probléme  :-\.
Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy a saját fegyvereket amiket csinálok Wow-v -n azt mindet az oldalára teszi és hogy hol lehet azt átírni hogy a hátára tegye?

frost

Armani egy fullos wotlk kéne béta enUS és lehetőleg ne torrent-el keljen tölteni  mert valami gáz van a torrentemmel mert egy idő után fogja magát és kilép a letöltésből valamit tudsz segíteni esetleg  :) ?

Armani

Nekem csak enGB van és nem béta az eredeti lemez van meg.
Ha esetleg kell valahova elkezdem feltölteni.

suti211

engem az érdekelne hogy hogyan lehet úgynevezett visual waypointot kijelölni. az npc-k mozgásához kellene. a várakozási időt szeretném módosítani egyes waypontoknál de ehhez ki kellene jelölnöm egy ilyesféle pontot és nem igazán tudom hogyan kell.

Norrec

#370
Lenne pár kérdésem. azt hogyan tudom megcsinálni hogyha csinálok 1 vendort(az megy), csinálok hozzá itemeket amiket beleraktam és hogy azokat az itemeket egy általam gyártott "token"ért lehessen csak megvenni?
Meg az is érdekelne hogy hogy tudom beállítani hogy az S3at ne aréna pontért hanem honorért lehessen venni?
Meg, hogy ugye belepakkolom az itemeket a vendorba de restart után mindíg kiürül :S ez mért van?
Ha igy akarom berakni hogy .npc additem 12345 1 akkor nem rakja be csak kiír valami Maxcount:0 vagy vmi iesmit.
A válaszokat előre is thx. ::)

heeros

csá az elsöre egyszerü a válasz megcsinálod a saját tokent és beakod a hogy lássa a rendszer utana berakod az cummot a vendorba és utana irod az általad kreált cucc id jét és hogy mennyi keljen belöle ennyi az egész.-a másodikkl meg még nem találkztam pedig pár serot már összeraktam..bocs hogy csak ennyit tudtam segiteni ;D

Szax

#372
Hali!
olyan problémám lenne nekem, hogy 1.12.1-es szervert akartam csinálni.A fórumban linkelt valaki 1 pakkot, amit felraktam és a szerver el is indul szépen.DE.Realmlistben átállítottam saját gépemre és a routeren is beállítottam mindent.Amikor csatlakozni akarok a szerverhez először kiírja hogy connected majd rögtön kiírja, hogy Disconnected.
Server info-nál kiírja, hogy online users: 0 (max 0).

Valami conf probléma lenne?

Edit: Megoldódott.Viszont most meg NPCk és Instance-ok nincsenek. :D

Szax

üdw!

Megint lenne 1 problémám.Lehetséges reput növelni karaktereknek paranccsal mangosban?Csinálgatok kveszteket és minuszba adják a reput. >.<

Armani

Lehet külön városokra reput adni a .modify rep <város id> <rep szám>
város id-ket  wowhead-on is megtudod nézni .

Powered by EzPortal