Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

elithun

Nos engem az érdekelne,hogy mangos (patch: 3.0.9) emulátorhoz létezik-e Teleport NPC, és ha igen honnan tudnám megszerezni? A választ előre is köszönöm.

exedapro

#376
sziasztok!
Van egy olyan probl

nkwizard

Egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik az a repack amin rendesen fut a wowtlk ? Lehetőleg olyan legyen amit csak telepítek és kissebb beállításokon kívűl nem kell rajta csinálni semmit mert a programozáshoz nemértek. A szerver csak 1 gépen futna amin nincs internet.

Előre is köszi a segítséget.

ati162


delton

egyáltalán honnét lehet amber repackot letötleni?

Gaara

http://forum.ragezone.com/f436/mangos-amber-releases-3-x-x-549955/
(A repackot csak is otthoni, privát célokra ajánlom, és főleg azoknak akiknek nincs idejük)

delton

időm van de csak 1 videót akarok csinálni

zolo69

lehet hülye vok de ez mangos nem ascent téma .. :D

Gaara

Hát ezt most nem értem, szerintem  aki ide ír, az tudja hogy mangos-hoz tartozik, akkor mi a baj?

stewe02

és ehez a repackhoz  commandot linkelne valaki amit találtam nem jó 1 se vagyis 1darab megy a .tele de a .die vagy.addspw nem

ledos

lol

.com vagy .command vagy hasonló és ott kiírja a parancsokat am meg valszeg .die vagy ne mtom azt
modntad e akkor meg .kill

Senti

Hali) A DK kezdőhelyén a két lépcsősor között van egy teleport aminek az egyel lejjebbi szintre kéne vinnie. Ez a teleport nem müködik. Ha valaki tudja hol lehet beállitani, lecserélni bármit tenni vele hogy müködjön irja már le) köszi előre is))

stewe02

#387
valaki tud helpet armani TrinityCore2 Revision Full 3.0.9 (9551) + Web Page + Apach indítanám el de ezt írja

A képet senki sem tárolja

Armani

#388
Hello !

A hiba hogy nincs fent .NET framework 3.5 és 3.5 SP1 szedd le és rakd fel és menni-e kell a szervernek. Ez a szép hibakód erre utal  0x40000015 !
A másik hiba meg hogy nem megfelelöen van configolva a DATA részed oda pakold be a dbc,maps,vmaps fájlokat ahova a config van irva ezt a TrinityCore.conf  részbe tudod megnézni de ha te máshova rakod mert neked úgy jobb akkor viszont a config-ot ugy álitsd be hogy az elérési út jó legyen.
És az utolsó hiba hogy nem jó a characters táblában semmi sem jó szinte olvastasd be újra és frissitsd fel teljesen a characters táblát!

Norrec

#389
Hali nekem az lenne a gondom ,hogy amikor akarom elindítani a szervert a TrinityCore.exe állandóan kilép magától az elején.( data-ban bentvannak dbc,maps a vmaps meg ki van kapcsolva) am TrinityCore2 Revision Full 3.0.9 (9551)-t használok(nék). Valaki nem tudna segíteni pls? ??? :-\

Powered by EzPortal