Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Norrec


na megnéztem és mielött kilép ezt írja:
Loading Player info in cache...
Loading Player Cache failed...
Loadin Game Object templates...
Error in gameobject_template table, probaly sql file format was updated (there should be 34 fields in sql)



A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

wawoxy

hát...a gameobject táblával van vmi gubanc..ha van upfdated..updateld..és háthajóleszs...vagy újra olvastasd be az adatbázist...

Norrec

Idézetet írta: wawoxy Dátum 2009 május 25, 05:07:29 DÉLUTÁN
hát...a gameobject táblával van vmi gubanc..ha van upfdated..updateld..és háthajóleszs...vagy újra olvastasd be az adatbázist...

updateltem, ujrabeolvastam minden de ugyanazt írja. :'( itt a teljes server log hátha segít.  :-\

Armani

Hello !

Itt a hiba  TDB 0.0.3 (10) for Trinity revision 1732 és te TrinityCore2 -t használsz elavult hozzá a DB már gy jó ideje  ezt kéne használnod már TDB 0.0.3: Update Pack 11 vagy TDB 0.0.3: Update Pack 12  frissitsd fel ezekre és nem lesz ilyen gond !

Norrec

Na felfrissítettem viszont most késöbb lép ki és ezt írja:
ERROR: Error in creature_template_addon table, probably sql file format was updated (there should be 8 fields in sql).

Armani

Egy kis segitség nektek :

Trinity Database (world + Characters) rev.3516  ezt csak be kell másolni a helyükre és mehet a szerver.  http://filebeam.com/7145bcb443bcd062452021408dccf02e

yussuf

#396
szia
az lenne a kérdésem hol és hogyan tudnék két realmot késziteni (trinity core2, jelenleg egy van)
segitségedet köszönöm jah és köszi a restartert is nagyon profi.

Armani

Hello !

Realmd táblába azon belül a realmlist -be csinálsz egy új sort és kitöltöd
Aztán megcsinálod a config fájlit neki is TrinityCore.conf kell csak a szerver 2 höz.

norbi0621

Kedves Armani ! nagyon kérlek segíts nekem mikor inditom a MaNGOS 3.0.9 es emu mat a realmd.exe nél kiírja hogy helytelen konfiguráció haverom mondta hogy lehet hogy .net framework 3.5 kell ahoz meg 1. nek kérte a windows update agent-tet  és ahogy telepitem továbbra se engedi most az a baja hogy a net framework 3.5 nem jó vagy más?

Armani

Hello !

Nos, mivel hibaüzenetet nem adtál hogy pontosan mit is ki , igy nemsokat tudok mondani a hiba bármi lehet. Ha .Net Framework 3.5 Sp1 az kötelezö hogy legyen fent azon kivül ha fent van akkor más a hiba.
Valami konkrétumot irj hogy mi a hiba.

Kerto

Hello,letöltöttem 1 Amber repackot 2.4.3-hoz,megy is rendesen,de amikor ujraindítom a gépem nem tud kapcsolódni a mysql serverhez azt írja,ujratelepítem az Ambert akkor megint megy következő restartig. Mit tudnék vele csinálni?

winettou

Légyszíves Armani nézz át a topicomba:D --> Gondok Bajok már a mangos indításánál pls help!

armeen

hello Armani
tudnáls egiteni?felraktam ezta  mangost és az atalon vmi amberUI a neve és elinditom és akk nem tom a world1-2-t elinditani csak  arealmot mért avn ez??

de ami mégfonotsabb :1.Hoyg tom felpatchelni asaját szerómat 3.0.9-re
                              2.hoyg tok realmlistet csinni,mert beirtam h armeenwow.hu azt changeelte és kiirta h update és akk beirtam a realmlistbe a wownál de  uyganuyg a taurira jelentkezett be:S:S
                              3.hoyg tok magamnak accot csinni ugy h én legyek a GM?^^


előre is köszi.
üdv Ármin

Megax

Már megbocsáts de aki azt se tudja miért a taurira megy fel a wow az ne írjon ide....


Powered by EzPortal