Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armani

#90
A mangos táblába benne van az összes parancs a commands részbe.
Nézdcsak mit találtam egy kicsivel lejebb :) Egy komplett mangos parancsot !  http://users.cwi.hu/wowemuf/index.php?topic=368.0 
Találtam táblázatot is : http://csenkiati.googlepages.com/gm.html

Ne csak kérdezünk minig hanem nézünk is már egy kicsit szét , vagy van egy nagyon jó kis hasznos dolog a forumon a KERESÉS !

Senti

Hy) Az lenne a gondom, hogy nem müködik a szeron a mail küldés. Ha valaki fellép a szerverre akkor a mangosd.exe ablakában  ilyen hibákat ir ki folyamatosan. A szerver müködik ettöl rendesen, de
1 - idegesit, hogy hibákat ir
2 - csesztetnek a playerek, hogy nem tudnak mailt küldeni
Lehet ezzel valamit kezdeni?

Armani

Töröld ki a mail és a mail_item tábla tartalmát teljesen üres legyen van benne egy bugos levél az okozhatja vagy deritsd ki hogy melyik lehet az és csak azt töröld nem kis meló de megoldható de egyszerübb ha törlöd mind a kettö tábla teljes tartalmát bár igy mindeki bukja a leveleit.
HA esetleg nem sikerülne igy megoldani akkor szolj és adok egy új mail és mail_item táblát és akkor azt rakod majd be enne a mostaninak a helyére.

Senti

A két tábla tartalmát már régebben töröltem, de ugy sem volt jó. Arra viszont nem gondoltam, hogy lecseréljem teljesen a táblákat) Most hogy irtad áttettem a 6076osból a két táblát és müködik minden)) Lehet hogy valahol a tábla tulajdonságoknál volt valami gondja) köszi a tippet))

Armani

Örülök, hogy ikerült megoldani a problémát és müködik rendesen  ;)

Senti

Ismét egy kérdés) Hátha tud valaki válaszolni...
Hol lehetne beállitani azt, hogy az új karik meghatározott pénzösszeggel kezdjenek? Azt már sikerült megoldanom áthidaló megoldásként, hogy kreáltam egy itemet ami kezdéskor ott van az új karik tatyójában, és meghatározott pénzösszegért el lehet adni, de ezt az itemet szinte senki nem veszi észre...

Armani

Mangos.conf-ba megtalálod a beálitást pontosan most nemtudom hogy melyik sor mert nem vagyok az otthoni gép közelébe.

Senti

Biztosan én vagyok vak, de a Mangosd.conf-ban csak a kezdö levelt találtam meg. Kezdő money-t nem...(((

babuttila

Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám ill. lehet csak nekem nagy  ;D

Szóval az a bajom hogy GM_level 0-5 -ig van na most beállitottam 1,2,3 est vip accnak 4,5 GM ill admin szóval az első bajom az hogy nem tudom átnevezni az 1. most moderátor néven a többi igy tovább, hogyan kell és hogy kell átnevezni őket hogy más néven fusson?

A második problémám pedig az hogy ha beállitom a vipeket és ha a playerek fölé emelem őket akkor ők MINIMANGOSBAN akár törölhetik is a player accountokat! Ami egy óriási probléma. Hogyan lehet ezt megoldani??

babuttila

Most ismerkedem csak a mangosal de ennél a résznél elakadtam hogyan lehet ezt megcsinálni? Alki tud valami infót Pls irjon!

element

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék elérni 1 adatbázist másik géppel. "Otthoni szervert gépet" Hogy haver ne csak ő férjen hozzá hanem én is a válaszotok előre is thx

tiburka

Element!
Ha jól tudom amikor feltelepited a MySQL-t akkor van olyan feltétel hogy távoli hozzáférés azthiszem ezzel lehet

Péter

Üdv nekem csak any lenne a kérdésem hogy ezt a verziót "Mangos Amber Repack 2.3.3 " hogy tudnám az én World of Warcraft 2.4.x es verziómmal használni ??? ( sehogy ?? )

LaciKnight

hát sehogy...armani bácsinak van repack-ja használd azt :D

Péter

még pár kezdő kérdés:D hogy "Armani bácsi" repack-ját honnan lehet leszedni????(esetleg egy linket kaphatok??)
Előre kösz a segitséget:)

Powered by EzPortal