Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gucs

jo mostmár sikerült átállitani,de tbc-re tudtam csak átállitani és igy is jol müködik :) azért thx a helpet

Gucs

sziasztok! én valami Mogrein_WotLK_Repack-ot használok,és ez a 3.0.1 8634-es patchhez van és kéne hozzá frissités hogy max. 3.0.1 8714-es patches legyen,tudna valaki küldeni egy linket ahonnan letudok tölteni ehhez a  z emuhoz frissitést? :) és azt is elmagyarázná hogy hogyan kell frissiteni

elöre is köszi a helpet

chief

HI nekem az lenne a gondom hogy a szervert nemtudom elérhetővé tenni mások számára mindent megcsináltam ami levan irva a wowemu-n de nem megy sőt amikor a myipes cimet használom nekem is azt irja ki hogy unnable to connect régen sikerült összehozni egy szervert csak vista miatt le kelett törülni és most nem raktam fel a windows 2008 server-t és nincs apache sem ezek telepitése megoldhatja a problémát??? válaszotokat előre is köszönöm.

Kaelwow

#213
Szia Armani nekem lenne egy kis problémám. A probléma pedig az hogy nem müködnek a Battlegroundok és Arénák sem. Jelentkeznek rá a playerek megvan pl wsg min. 5v5 nekünk 10v10 player szám kidobja mindenkinek az ablakot hogy lehet menni de rákatt és semmi..... :o mindenki áll és nézi hogy most ilyenkor mivan  ;D ;D Ja és még egy valami Admin ként sem telézhetem magam WSG-re mert a kliens <errort> jelent ha telézni akarok ;D Először mapra gyanakodtam hogy ott lehet a probléma de semmi megnéztem a configokat semmi  :o szal nem értem mi a problémája ezt használom most : UDB 0.10.3 (359) for MaNGOS rev. 6437 with SD2 SQL for rev. 554 DBC 2.4.3 Tudnál nekem segiteni Armani? Van ötleted mi lehet a probléma ? Válaszodat előre megköszönöm! ;)


hunti

#214
6459-es verzióban javították, megoldás: frissítés ezen, vagy nagyobb verzióra

szerk:
changelog alapján:
(6459: Fixed a bug in creating battleground groups that caused invalid queries to be executed)
de 6468-ban még mindig rossz, most tesztelem 6539-el

Kaelwow


ati162

Idézetet írta: chief Dátum 2008 szeptember 03, 04:11:14 DÉLUTÁN
HI nekem az lenne a gondom hogy a szervert nemtudom elérhetővé tenni mások számára mindent megcsináltam ami levan irva a wowemu-n de nem megy sőt amikor a myipes cimet használom nekem is azt irja ki hogy unnable to connect régen siker

chief


Armani

Szisaztok !

Mai napol újra itt vagyok letelt sajnos a nyaralás :(  Aki küldödt PM-t azoknak remélheöleg mindenkinek válszoltam.

bluedruid

Hi, all és Armani
most raktam össze egy szerót és az lenne pár problémám, remélem tudtok segíteni. Na szóval azt hogy lehet beállítani hogy pl.: wsg ne legyen player limit tehát ha csak 1 hordás és 1 alis van ők ketten is be tudjanak lépni. Illetve azt hogy az instáknak a resetelési idejét meg lehessen változtatni. Ja és még egy hogy tom azt beállítani hogy guild készítéshez ne kelljen 10 aláírást készíteni. Repackot használok v6378 (2.4.3 patch)
UDB 0.10.3 CS358. Eléggé fontos lenne de nem szeretnék senkit siettetni. A válaszotokat előre is köszönöm

Thygra

Idézetet írta: bluedruid Dátum 2008 szeptember 07, 10:13:40 DÉLUTÁN
Hi, all és Armani
most raktam össze egy szerót és az lenne pár problémám, remélem tudtok segíteni. Na szóval azt hogy lehet beállítani hogy pl.: wsg ne legyen player limit tehát ha csak 1 hordás és 1 alis van ők ketten is be tudjanak lépni. Illetve azt hogy az instáknak a resetelési idejét meg lehessen változtatni. Ja és még egy hogy tom azt beállítani hogy guild készítéshez ne kelljen 10 aláírást készíteni. Repackot használok v6378 (2.4.3 patch)
UDB 0.10.3 CS358. Eléggé fontos lenne de nem szeretnék senkit siettetni. A válaszotokat előre is köszönöm
Szia! Elég egyszerű guildet készíteni, csak használd a .guild create parancsot, utána kéri a leader nevét és a guild nevét, de mindezt egyben majd! De ha csak annyit írsz hogy .guild create akkor kiírja h mit hova írj!

bluedruid

Köszi Thygra tudtam hogy van ez a parancs csak vlamilért nem mükszik.

hunti

wsg limit változtatás:
adatbázis, battleground_template tábla, 2-es idvel rendelkező sor a wsg, ott állítgasd át ahogy akarod a minplayersperteam és max.. mezőket

guild kreálás: mangosd.conf nevű config fájl, MinPetitionSign sor, itt be tudod állítani hogy hány aláírást kérjen guild készítéskor

insta reset: külön-külön nem lehet állítani az insták reset idejét, mivel azt dbc-ből veszi ki (persze lehetne szerkeszteni dbc-t, de eztuán 99,9% hogy nem indul el a szeró :P), viszont be lehet állítani hogy az eredeti reset idő hányszorosa legyen
mangosd.conf fájl Rate.InstanceResetTime bejegyzését módosítani (még nem próbáltam, de ha 0.5-t irsz be, akkor fele lesz a reset idő)

bluedruid


bluedruid

hi all
Sajnos sehol nem találtam meg hogy hogy lehet eventeteket indítani és ebben kérném segítségeteket
Előre is thx Bluedruid

Powered by EzPortal