Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Senti

#240
navicatben felül van olyan menüikon h memo. klikk arra és látni fogod mi van a memoba amikor rámész. Alul fog megjelenni egy kis ablakban ilyen formában: |cffff0000[System message]:|r

Thygra


Senti

Ugy látom Armani mostanában nemsokat jön fel( Lenne egy kérdésem...
Amberba hogyan tudok guild házat csinálni?

Armani

Szia!

Guild házat nem lehet csinálni ha csak nem töltesz le egy olyan patch fájlt amit beraksz a wow-ba és minde egyes játékos aki a gulidba van akkor letudsz rakni épületet és az lehet guild ház is akár. Azért kell mindenkinek berakni mert ha nincs meg senkinek csak neked akkor csak te fogod látni azt amit leraksz.
Vagy pedig saját magad raksz össze házat object darabokból de az kicsit huzzosabb.
Ilyen patch-t utoljára 2.3.3-ba láttam azota nem igazán csináltak az újjabb verziokhoz. Ha nagyon kell guild ház akkor ürits ki egyett ami nem olyan lényeges mobokat tartalmaz és azt nevezd ki Guild háznak. Ez a legegyszerübb megoldása a dolognak, de fogok keresni hátha találok ilyen patch-t.

Sokat dolgozok mostanába és sajnos nincs már anyi idöm mint régen volt és igy kevesebbet tudok jönni de igyekszem minéll többet felnézni.

bluedruid

Hi
hogy tok karaktereket kimenteni és azt egy régebbi verziójú mangosba visszaállítani? De ha vissza állítom akkor ugye mindenük megmarad az guildjeik és a cuccaik is? Előre is köszi


Senti

Armani! Esetleg nem tudod annak a patchnek a nevét? Bárhogy keresek rá nem találom és megnézegetném

ledos

NA hello armani lenne egy nagy kérdésem és kérésem

1.- PLS vegyél fel msn en sok dolog miatt fakamaka@freemail.hu
2.- A mangoson belül sztem nem csináltam olyan adatbázist de se mobok se gameobjectek se cuccok szoval T6 ot nem tok adni, nincsenek. nem tom miért de jo lenne ha gameobjecteket tudnék letenni...

3.- (ÁFA) ;D nem tudják haverok elérni a szeromat pedig van mydns es accom myip.hu-n meg a system 32 ben is átirtam meg a progit is elindítottam de nekik nem engedi fel engem meg felenged... ???

PLS VEGYÉL FEL MSN EN PLS PLS PLS


Armani

Idézetet írta: bluedruid Dátum 2008 szeptember 27, 02:15:10 DÉLUTÁN
Hi
hogy tok karaktereket kimenteni és azt egy régebbi verziójú mangosba visszaállítani? De ha vissza állítom akkor ugye mindenük megmarad az guildjeik és a cuccaik is? Előre is köszi

Karaktereket úgy lehet kimenteni hogy minden megmaradjon hogy kimented az egész caracters táblát és a realmd táblát is és visszaolvastatod egy másik szerverbe ez a legegyszerűbb megoldása a dolognak.
SQLyog vagy Navicat-tal megtudod csinálni.

Idézetet írta: Senti Dátum 2008 szeptember 30, 07:27:59 DÉLELŐTT
Armani! Esetleg nem tudod annak a patchnek a nevét? Bárhogy keresek rá nem találom és megnézegetném

2.3.3-ba az volt a neve hogy gameobject.patch  azt kellet berakni a WoW-ba és elindítani utána a repairt és beledolgozta. Én is keresgéltem de nem találtam mostani verziókra.


Idézetet írta: ledos Dátum 2008 szeptember 30, 06:37:33 DÉLUTÁN
NA hello armani lenne egy nagy kérdésem és kérésem

1.- PLS vegyél fel msn en sok dolog miatt fakamaka@freemail.hu
2.- A mangoson belül sztem nem csináltam olyan adatbázist de se mobok se gameobjectek se cuccok szoval T6 ot nem tok adni, nincsenek. nem tom miért de jo lenne ha gameobjecteket tudnék letenni...

3.- (ÁFA) ;D nem tudják haverok elérni a szeromat pedig van mydns es accom myip.hu-n meg a system 32 ben is átirtam meg a progit is elindítottam de nekik nem engedi fel engem meg felenged... ???

PLS VEGYÉL FEL MSN EN PLS PLS PLS



Nem használok msn-t mert utálom .  Ha nincsenek mobok meg objectek az adatbázis hiba lehet csak vagy pedig beolvasási hiba.

Szedd le ezeket és rakd be SQLyog-al ebbe a sorrendbe és jonak kell lenni-e.

1. UDB_0.10.3_Core_6240_SD2_473    http://filebeam.com/5bae04ba9227e42ca80ff165f3972095
2. UDB_0.10.3_Update Pack 358 _Core 6346+_SD2_505 + ACID 18   http://filebeam.com/a7e8c09ba36ac5728dc60e0a6611e312
3. UDB_0.10.3_Update Pack 359 _Core 6439+_SD2_554 + ACID 19   http://filebeam.com/344a5ead3b18e70dc78c110e197a40d5
4. UDB_0.10.3_Update Pack 360 _Core 6539 + Update Pack 361 _Core 6650+SD2 659 and ACID 0.0.3   http://filebeam.com/7c90e8fbfc3cf5267cd7ed1cacf1ff17


Host fájlt bekonfolod :

127.0.0.1    valami.myip.hu
IP Cimed     valami.myip.hu
Alapértelemezett átjáró    valami.myip.hu


Ha van Routered akkor meg PortFarword az Ip-re amit használsz a portokat.

Add hozzá ezeket a portokat:

3724 - 3724       
6112 - 6112
6881 - 6999       
3036 - 3036       
8085 - 8085         
3306 - 3306       
80 - 80             

Ha esetleg nem tudod hogy kell a Routeredbe megcsinálni itt keresd ki a sajátodét és lesd ki.   http://www.portforward.com/routers.htm

Remélem mindenkinek tudtam valamilyen szinten segíteni.

ledos

Nagyon szépen köszönöm EGY ISTEN VAGY thx skypét használsz? ha nem myvipen jelölj már be pls LEDOS a keresöbe és megleszek mert én vok egyedül ÍTHX mindent kösz hello

bluedruid

Hi all.
Először is köszi Armani.De lenne még egy kérdésem nem tudnak a playerek a looking for a group hoz csak gm-ek tehát /4-be. Repackot használok v6392 2.4.3.hogy tom ezt kijavavítani? Előre köszi Bluedruid

Senti

Ez nálam is igy van tehát feltételezem, hogy a repackban van valami igy beállitva. Én 6572-t használom most

Armani

A mangos.conf -ba van egy sor ami a LookingForGroup hoz tartozik azt kell átálitani 1-öl 0-ra és mindenki fogja tudni használni.  747 sor a mangos.conf -ba .

ChatFakeMessagePreventing = 0
ChatFlood.MessageCount = 10
ChatFlood.MessageDelay = 1
ChatFlood.MuteTime = 10
Channel.RestrictedLfg = 1  0
Channel.SilentlyGMJoin = 0

Senti

Mitöl van az, hogy a playerek nem mind látják egymást instákba? Bármelyik instába mennek be mindig van egy-két ember akit nem látnak a többiek pedig a térkép szerint ők is ott vannak.

Powered by EzPortal