Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ati162

Hellotok!

Kerestem a Core-ban a WoW WotLK-hoz 3.0.3-as EMU-t de nem leltem az lenne a kérdésem hogy én voltam figyelmetlen vagy még nincs fennt???

Előre is THX

Gaga

Szia sztem nem láttad roszul mert én is azt keresgétem nagyon meg köszönném ha lenne.

Speeros

Helló! Ebben a topicban találtok egy kis WOTLK-ot: http://infobarkacs.hu/index.php?topic=104.0

Remélem tudtam segíteni :D
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

ati162

Idézetet írta: Diver Dátum 2008 november 20, 09:26:50 DÉLUTÁN
Helló! Ebben a topicban találtok egy kis WOTLK-ot: http://infobarkacs.hu/index.php?topic=104.0

Remélem tudtam segíteni :D

Üdv!

Én is tanulmányoztam ezt de ott eddig csak WotLK Beta-t találtam vagy WotLK 3.0.1-es nekem pedig 3.0.3-as kellene de már próbáltam becsapni és beta-s emuval akartam menni de nem enged be :S

Pocok

sajnos még nincs rendes emu, csak béta.

ha tévedek javítsatok

Gaga

Nem akarok el kiabálni semmit de ugy néz ki hogy a németek csináltak WotLK 3.0.3 9130 emut itt a link:
http://blackscorpian.zefix2003.de/wowemusource/?p=758
ha valakinek van kedve nézze meg

Senti

Letöltöttem de elinditani nem sikerül. Ha valakinek sikerül irja meg hogy hogyan

ati162

Nekem sem sikerült elindítani mert a mangos és a realmd Program futtatási hibát ír ki :S:S:S Pedig már azt hittem menni fog

Destrin

Egy Kérdésem lenne.

Szóval , szeretnék csinálni egy olyan Jogot, vagy inkább átalakitani pl: az 1es jogot, Hogy ha a szerveren 1es Ratek vannak akkor aki azt a jogot kapja annak 2es ratek legyneek vagy 3as.

Ezt meg lehet oldani? Ha igen akkor hogy?

Vagy csak külön karakterekel lehet ?? Ez is érdekelne :P

rokee

Hát lehetni leeht de ehhez core-ba kell bele nyúlkálni:)

Destrin

Értem, Kicsit Részletesebben elmondanád hogy tudom meg oldani?
Én még friss csirke vok Mangosnál, kb 1 hónapja foglalkozok még csak vele. Hozzá kell szoknaom, napi 10 órákat foglalkozok cska vele..

Pocok

Szia. Ehhez a coreban a teljes szerver rate meg teljes core-t át kell írnod, és ahhoz programozási nyelv szükséges.Sajnos ebben nemtudok segíteni

Destrin

Ugyérzem félre értetted.
Nekem, az a megoldás kéne, hogy Ha pl: valaki támogat, annak az 1 Embernek fentebb venném az Xop Ratet mondjukl 1esről 3asra..

colker

Idézetet írta: Destrin Dátum 2008 november 22, 12:11:45 DÉLUTÁN
Ugyérzem félre értetted.
Nekem, az a megoldás kéne, hogy Ha pl: valaki támogat, annak az 1 Embernek fentebb venném az Xop Ratet mondjukl 1esről 3asra..

Egyik elméletem rá:
Lenne 2 db conf ami csak a szorzókban külömböznének,és a mangost átprogramoznád hogy akinek az accountnál ilyen rang van annak a másik confból olvasa be az adatokat,vagy írni rá külön egy kódot ami csak a rates részét olvasná be.
Megvalósítását így hírtelen nem tudom,de sztem valahogy megvalósítható!

Pocok

Idézetet írta: Destrin Dátum 2008 november 22, 12:11:45 DÉLUTÁN
Ugyérzem félre értetted.
Nekem, az a megoldás kéne, hogy Ha pl: valaki támogat, annak az 1 Embernek fentebb venném az Xop Ratet mondjukl 1esről 3asra..

nemértettem félre, tudom mire gondolsz. Ezért kell belenyulni a magba, hogy uj angokat csinlj

Powered by EzPortal