Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hunti

nem új rangokat kell csinálni, hanem teljesen újra kellene irni a fejlődési rendszert, amely account szint alapján határozná meg hogy kinek hányszoros szorzóval megy (amit akár configban is lehetne állítani)

szvsz ez nem kis meló, főleg hogy alaposan tanulmányozni kell hozzá az emu felépítését, és a sikeres módosításhoz nem kis programozási tapasztalat szükséges

Destrin

Értem, akkor ezt máshogy fogom megoldani :)

Nagyon köszönöm Tölletek a segítséget. :)

Senti

Armani vagy Hunti! Nem akartok összedobni egy wotlk emut?)P

ati162

Idézetet írta: Senti Dátum 2008 november 23, 07:13:30 DÉLUTÁN
Armani vagy Hunti! Nem akartok összedobni egy wotlk emut?)P

Üdv!

Az jó lenne csak az a probléma hogy az adatbázis meg az egész játék még tiszta bug ezért nem érdemes csinállni de ha csak te lennél rajta + pár haverod és GM-kednétek arra a célra megfelelő lenne jó lenne ha csinállnának egyet :D

hunti

ha eljön az ideje lesz wotlk teszt szeróm, úgy tervezem hogy mangos és trinitycore teszt szeró is lesz, de kimondottan csak tesztelésre lesz, hogy hogy áll a két csapat fejlesztése

Armani

Egy 3.0.2:9056 szervert csinálhatok ha gondoljátok de a 3.0.3 az még nagyon gyerek cipöpen jár. Már nem kell sok hozzá hogy kész legyen teljesen , szerdára valoszinüleg meg is lesz.

read

#276
Pls armani csinalj azt nagyon megk

Senti

Idézetet írta: Gaga Dátum 2008 november 21, 05:32:24 DÉLUTÁN
Nem akarok el kiabálni semmit de ugy néz ki hogy a németek csináltak WotLK 3.0.3 9130 emut itt a link:
http://blackscorpian.zefix2003.de/wowemusource/?p=758
ha valakinek van kedve nézze meg

Sikerült elinditanom nagy nehezen:) küldik egész jól müködnek, azonban az itemek és a lootok eléggé hiányosak:(

Gaga

senit hogy indítottad el nekem az istenért se akar elindulni :'( :'( :'(

hunti

ha jól emlékszem mangos giten a 3.0.3 "willcrashforsure" vagy valami ilyesmi kódnévvel fut, kb azt jelenti hogy ez még fejlesztési fázisban van, tehát egyáltalán nem garantálják a helyes müködését

Senti

#280
Idézetet írta: Gaga Dátum 2008 november 25, 06:17:41 DÉLUTÁN
senit hogy indítottad el nekem az istenért se akar elindulni :'( :'( :'(
Megpróbálom leirni. A hozzáértöktöl elöre is elnézést)
A Wes Repack v2 Mangos 3.0.3 r6816 mappa tartalmát átmásoltam a C: meghajtóra egy wotlk nevü mappába. (lehet hogy nem lett volna szükséges) Egy meglévő (asszem v6572) amber repack adatbázis tulajdonságainál navicatben átirtam a jelszot root-ra. (próbáltam a letöltött mangosd.conf-ban átirni "mangosra" ugy nem müködött) Letöltöttem az Mysql 5.0-át, beállitottam amiket kell és jelszonak itt is root.
Ezután navicattel feltettem a Database mappában lévő sql fájlokat az átirt 6572-es amberre. A Wotlk-ot felpatcheltem 3.0.3-ra, az ad.exe-vel kicsomagoltam a dbc és map fájlokat, ezeket átmásoltam a c:\Wotlk könyvtárba. A Tools könyvtárban lévő Lock.dbc fájlt be kell másolni a dbc mappába, lecserélni az ott lévőt.  Elinditottam egy Apache-ot, mysql5-t, realmd.exe-t és a mangos.exe-t.
Nagyjábol ennyi) Remélem valamennyire érthető) Kintröl is lehet csatlakozni a szerverhez, de sajnos a regizés csak a mangos ablakbol müködik. Erre nem birok rájönni hogy miért(

Gaga

Szia köszönöm szépen a válaszodat már megoldottam a problémát

exedapro

Helo mindenki!

Tud vki mondani egy honlapot ahol képekkel illusztrálva le van irva hogy kell szervert észitenI?Vigyorog amugy eredtin játszottam sokáig és most lich king fel avn téve géppre..mind1 a lényeg a következő vane yg felpachet lich kingem és nem találok a pachez mangos repackot tudtok ti valamit vagy van-e egyáltalán hozzá?Vigyorog és ha tudtok vmi honlapot ami kezdőknek van akk légyszi linkeljétek be nekem.

Előre is kösi mindent! !

exedapro

jah és nemt tudjátok vane már mangos 3.0.3 pachez? vay az még annyira új?

Senti

Idézetet írta: exedapro Dátum 2008 december 03, 10:11:34 DÉLUTÁN
Helo mindenki!

Tud vki mondani egy honlapot ahol képekkel illusztrálva le van irva hogy kell szervert észitenI?Vigyorog amugy eredtin játszottam sokáig és most lich king fel avn téve géppre..mind1 a lényeg a következő vane yg felpachet lich kingem és nem találok a pachez mangos repackot tudtok ti valamit vagy van-e egyáltalán hozzá?Vigyorog és ha tudtok vmi honlapot ami kezdőknek van akk légyszi linkeljétek be nekem.

Előre is kösi mindent! !

Olvass vissza 2 hozzászólást...

Powered by EzPortal