Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armani

Mindenkinél vagy csak azon a gépen ami közvetlen a hálozatba van ?

Senti

Kintröl simán lehet csatlakozni a szerverhez. Csak az gép nem csatlakozik amelyik a szerverrel van azonos rooter mögött

Armani

Az a helyzet hogy én nagyon régen használtam router mögül szerver de valahogy nekem is skerült megoldani , de hogy hogyan arra már nem emléxem pontosan de valamit variálni kell a routerbe.

Senti

próbálkoztam már azzal is hogy a rooter configba beforvardoltam a másik gépet is de igy sem tudok csatlakozni.

Feni

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? Az lenne a problémám hogy a mangos beépitett honlapot ha valaki megnézi vagy rákattint az apache.exe error-t ir ki nálam. Se accountot se semmit nem lehet csinálni mert miután rányomtam az ok-ra átirányit hogy a lap nem jeleníthető meg. Azt írja tudott csatlakozni a mysql szerverhez. különösebben nem értek hozzá és nem tudom mi lehet a hiba. Mangos repackot használok v6088. Kifényképeztem amit kiir+találtam az apache mappában egy error logot is azt is lefotoztam.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Előre is köszönöm a segitségeteket és válaszotokat.
(Remélem jó topicba irtam ha nem akkor bocs)

X_RAZOR_X

#50
Hy Srácok!!!!!!!
Lenne 1 olyan gondom hogy felrakom a MaNGOS 6076-6088_update-et és Outland alig van spannolva  :'( és nem tudok mit csinálni pls valaki help!!!!!!!!!
Bővebben Shattrath nincs spanolva:S

horvyp

Hello!
Nekem az a gondom, hogy amikor elindítom a mangosd.exe-t ott azt írja ki, hogy nem kompatibilis verziójúak a mapok és csomagoljam ki újra az ad.exe-vel. A következő sorba pedig hogy nem találja a mapokat. Valaki legyenszíves leírni, hogy mit kell ide beírni mert már mindennel próbálkoztam de nem jó: DataDir = "???" (ha a főkönyvtárba vannak a mapok) Én a fórumon belinkelt "Data kibontóval" csináltam, és elvileg minden jó lett, 3 mappát készített: maps, vmaps, buildings és ezeket rendesen be is másoltam a mangos főkönyvtárába.

Laslo07

Revison vagy Repack nem mind1... Ha repackod van akor a mangos.conf ba így kell kinéznie:
DataDir = "..\Data\TBC"
Tehát neked ide kell pakolni: C:\MaNGOS\data\TBC
C:\MaNGOS\data\TBC\dbc
C:\MaNGOS\data\TBC\maps
C:\MaNGOS\data\TBC\vmaps

Ha kiakarod nyomni a v-mapokat akkor:
vmap.enableLOS = 0
vmap.enableHeight = 0
így kell kinézzen.
Nem tudom nekem a 2.4.2 es szeró meg a 2.4.0ás mapokal. Csak a dbc fájlokat kellet lecserélni.
Remélem sikerül megoldanod.

horvyp

Ja bocs, ez revision azt elfelejtettem mondani. Nekem nem a C:\MaNGOS-ba van az nagy baj? És tulajdonképpen a V-maps az micsoda? : :-[

Laslo07

Ok revison
Akkor szerintem neked a vmapokal van a gond csináld azt hogy kikapcsolod őket és úgy hátha megy...
A Vmap az azt jelenti hogy a falon nem jönnek át a mobok nem lehet a falon átlőni stb...
Szerintem alapvető dolog és egy instába nélkülezhetetlen...

horvyp

Hát nem nagyon akar menni, mindig a célegyenesbe akadok el... de azért kösz a segítgéget!

Using DataDir ./
WORLD: VMap support included. LineOfSight:0, getHeight:0
WORLD: VMap data directory is: ./vmaps
WORLD: VMap config keys are: vmap.enableLOS, vmap.enableHeight, vmap.ignoreMapIds, vmap.ignoreSpellIds

ERROR:Check existing of map file './maps/0004331.map': not exist!
ERROR:Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmap/*vmdir files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in appropriate directories or correct the DataDir value in the mangosd.conf file.

hozy

#56
Idézetet írta: horvyp Dátum 2008 június 17, 02:44:56 DÉLUTÁN
Hát nem nagyon akar menni, mindig a célegyenesbe akadok el... de azért kösz a segítgéget!

Using DataDir ./
WORLD: VMap support included. LineOfSight:0, getHeight:0
WORLD: VMap data directory is: ./vmaps
WORLD: VMap config keys are: vmap.enableLOS, vmap.enableHeight, vmap.ignoreMapIds, vmap.ignoreSpellIds

ERROR:Check existing of map file './maps/0004331.map': not exist!
ERROR:Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmap/*vmdir files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in appropriate directories or correct the DataDir value in the mangosd.conf file.

Szia ,nem a legfrisseb map kibontókat használod ,szeirntem az a gond.Előszőr patch-eld fel a wowot és utána kell a mango-t rakni.
DataDir = "../Data" és a data könyvtárban legyenek a mappok,persze külön .

Laslo07

Az a legjobb ha felkelsz hajnal 2-3 kor és letöltöd armani topikjábol a mapokat vmapokat dbc-t az a tuti az mindig jó... és azért hajnalba mert akor full speedel jön:)

X_RAZOR_X

Hy Srácok!!!!!!!
Lenne 1 olyan gondom hogy felrakom a MaNGOS 6076-6088_update-et és Outland alig van spannolva  Sír és nem tudok mit csinálni pls valaki help!!!!!!!!!
Bővebben Shattrath nincs spanolva:S

Gucs

sziasztok! lenne egy kis gondom,letöltöttem a WoTLK szerot(Revision 6083) megcsináltam mindent(maps,dbc) de amikor inditom a mangosd.exe-t azt irja ki hogy nem tud csatlakozni az adatbázishoz :s nem tudjátok h mér van ez?

ezt irja

2008-06-17 17:52:44 World Database: 127.0.0.1;3306;root;mangos;mangos
2008-06-17 17:52:45 ERROR:Could not connect to MySQL database at 127.0.0.1: Can't connect to MySQL server on '127.0.0.1' (10061)

2008-06-17 17:52:45 ERROR:Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;mangos;mangos


ja meg az a DBC extractor amit a szeroval együtt töltöttem le nem müködik :(

pls vki segitsen,elöre is köszi

Powered by EzPortal