Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gucs


Senti

#166
A régebbi ambereknél a weboldalon volt "chat". A web oldal beállitásoknál a config.xml-be most is ott van a lehetöség h bekapcsoljam a chatet de mégsem teszi ki az oldalon a menübe. Miért van ez? Hiányzik valami?
Közben az admin menüben találtam olyat, hogy adminpanelben találtam olyat, hogy configure chat. ennél ki irta h a componens könyvtárbol hiányzik a chat könyvtár (egyszerüsitve) A chat könyvtárat áttettem a componens könyvtárba egy régebbi amberböl. ezzel annyit elértem, hogy ha admin panelben ráklikkelek a chat configure-ra akkor bead egy oldalt ahol bannolni tudok a chaten ip-ket. de a menübe még mindig nem adja ki a chat menüpontot. ha valaki tud segitsen!

Locust

Üdv.
Valaki letudná írni nekem,hogy hogyan kell azt beállítani, hogy az alli meg a horda egy nyelven beszéljenek?
meg a bossokat hogyan tudom legyengíteni( életüket csökkenteni, dmg et, meg hogy ne spellezzenek)?

előre is thx

Gucs

valaki segitsgen pls hogy mér van az h amikor megy a szerver és felakarok menni csak a logging to game-ig megy el és aztán nem csinál semmit :S

Gucs


Armani

Nos, nagyon sok embernek ez a hibája a megoldás rá amire nem volt elég egyszerü rájönöm az hogy a netes monitorodat megnyitod az óra mellet rányomsz a Támogatás fülre és vagy 3x-4x rányomsz a javitás gombra.
Elvilegbe ez mogoldja a gondot és be fogsz tudni lépni.
Ha még sem lenne jó igy sem akkor tovább gondolkozok a dolgon , de ez sok embernek segitet ez a megoldás.

Rob

Armani felraktam amit mondzál frissitést és udb ket de most majdnem minden cuccot a mangos.exe pirosan dob ki tehát nemjó! és ugyan ugy megáll a Handshakingnál!

Armani

Mint ahogy mondtam már egy párszor arra is oda kell figyelni hogy az adatbázishoz valaó Core is legyen alatta ha hozzá való verzió mangos futan alatta akkor nem lenne piros hibád azért van ad adtabázis fissitésekbe beleirva direkt hogy melyik verziótól támogatótt.

UDB_0.10.3_Update Pack 359 _Core 6439+_SD2_554 + ACID 19

Ehez mint ahogy kiemeltem 6439-s Revision vagy Repack kell vagy annál nagyobb kisebbel nem fog menni tele leszel hibákkal cserélges le a fájlokat.

Ezeket kell lecserélni minden Revision frissitésnél Repack megoldja magától.:

dbghelp.dll  < kötelezö lecserélni minden frissitésnél >
libeay32.dll  < kötelezö lecserélni minden frissitésnél >
libmySQL.dll  < kötelezö lecserélni minden frissitésnél >
mangosd.conf < nem kötelezö de néha nem árt mert lehet benne újitás >
mangosd.exe  < kötelezö lecserélni minden frissitésnél >
MaNGOSScript.dll  < kötelezö lecserélni minden frissitésnél >
msvcr71.dll  < kötelezö lecserélni minden frissitésnél >
realmd.conf < ezt egyáltalán nem kell lecserélni >
realmd.exe  < kötelezö lecserélni minden frissitésnél >
scriptdev2.conf < ezt egyáltalán nem kell lecserélni >

Locust


Gucs

armani nekem még mindig nem segitettél :(( mér áll meg a logging to game-nél? és pls magyarázd el h mit kell csinálni

Armani

#175
Valami nincsne redesen átálitva nézd végig újra a config fájlokat ha revisionod van akkor meg minig cseléld le a feljebb irt fájlokat.

Vagy ha van routered akkor forwardold a portokat anélkül nem fog menni sajnos.
Megtalálod a portokat amiket forwardolnod kell az Amber-s topick legelsö irásának a legalján van egy kink is amin rajta van az összes router keresd ki a sajátodéd és nézd neg hogy hogyan kell megcsinálni ha még nem csináltál ilyet. ABC sorrendbe vannak nem lesz nehéz kikeresned .


Gucs

és hogyan csináljam mert sajna angolul van :S nem tudom h hova kell beirni

Senti

Locust! A mangosd.conf-ban ezeket állitsd mindet egyesre igy:
AllowTwoSide.Accounts = 1
AllowTwoSide.Interaction.Chat = 1
AllowTwoSide.Interaction.Channel = 1
AllowTwoSide.Interaction.Group = 1
AllowTwoSide.Interaction.Guild = 1
AllowTwoSide.Interaction.Trade = 1
AllowTwoSide.Interaction.Mail = 1
AllowTwoSide.WhoList = 1
AllowTwoSide.AddFriend = 1
TalentsInspecting = 1

A bossokat a creature_template táblában tudod állitgatni pl. navycat-al.

Senti

Armani! A weboldalas chat gondra nem tudsz valami megoldást?

Powered by EzPortal