Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ati162

Hellotok 2.4.3 hoz kellene nekem maps,vmaps kicsomagoló mert nem találtam csak 2.4.2-hez de az meg ne jó :'(

Válaszotpkat előre is
BIG THX!

Armani



Armani

Sziasztok!

Mai naptól nem leszek itt a forumon egészen Szeptemeber 9-ig .
Addig ne is küldjetek nekem PM-et.
Ugy gondoltam szólok neketek, hogy nehogy az legyen hogy kérdeztek valami tölem és én nem válaszolok rá, és azt higgyétek hogy direkt nem foglakozok veletek.
Addig is jó forumozást neketek és sok jó szerver csináljatok :)


ati162

Hellotok nem tudom de nekem mindig rossz sql fájlokat adnak a programok mert most a Revision 6483 van felrakva és nincs karakter a pályán se itemek valaki tudna feltölteni vagy linket adni.

előre is thx

Network

nah ide még sosem írtam és nekem is lenne egy kérdésem:D

Azt szeretném kérdezni hogyha letöltöm a lich kinges kieget a downloaderrel és felpakolom a wow-omra meg patch meg mittom mikell még rá, akkor a rendes 2.4.3-as nem wotlk-es szerverekre is feltudok majd menni vagy csak a liches szerverekre?

NuarDele

Hali skacok még új vagyok itt de Network-nak már tudok válaszolni :)

azzal a kliens progival csak lich kinges szerókra tucc fellépni (és azt az országban nem találsz 1 értelmeset XD )
... félretéve a viccet nekem is lenne 1 kérdésem ami lehet h bugyutának fog hangzani :-S : mangosban mikor announce-t írok hogy tudom megoldani h az aktuális gm nevét írjaki ( pl: <GM>NuarDele: ... ) és ne azt h [SYSTEM MESSAGE] nagyon örülnék ha valaki segitene mer már nagyon felb.szta az agyam ez a dolog :-S

Network

Köszönom hogy válaszoltál, így akk nem rakom még fel a kieget. :D

NuarDele

nagyon szivesen :) ... és az én kérdésemre tudja valaki a választ?

NuarDele

amugy a kieget felrakhatod ha van saját házi wotlk szeród ... és ha valaki tud rá csatlakozni akk egész jó dolgot ki lehet hozni belőle :D

Network

Épp ezaz hogy kiakartam próbálni itthon csak azéert még a többi szerverre is felszerettem volna menni, ezért kérdeztem hogy úgy lehet-e, de látom nem :D

Gucs

sziasztok!

nekem az lenne a problémám hogy nem lehet a szeron elmenni outlandre,northrendre :(
WotLK repack-ot használok (3.0.1 8634) és beta szerver,letöltöttem a wotlk beta testjét és azzal inditottam el.

pls vki segitsen mert igy elég rossz a szero hogy csak azerothon lehet lenni(igaz ott is vannak uj dolgok,és müködik a DK is)

NuarDele

először is kliens oldalon telepítve kell lennie a sima wow-nak, a bc-nek és a lich kingnek is h működjön a dolog. szerver oldalon az okozhat problémát h nem olvastattál be minden sql-t az adatbázis kezelőddel vagy nem megfelelőek a map és dbc fájlok. próbáld meg azokat kicserélni és nézd meg h igényel-e a szeró vmap-okat is és hogy azok megvannak-e. remélem ezzel segitettem valamit :)

hunti

gucs: account táblában állítsd át az account típusát wotlk-ra...

NuarDele: mangos_string táblában keresd ki, és írd át másra :)

NuarDele

kössz hunti de azt már próbáltam :( én úgy szeretném h annak a nevét íja ki az announce szöveg elé a system message helyére aki beírta azt a parancsot :(

Powered by EzPortal