sok kérdés:D segitsetek légyszives =)

Indította DevilGRD, 2010 március 18, 02:13:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

DevilGRD

előszőr is nekem egy  trinity core 2  rev:7441 esem van  olyan gondom lenne hogy kellene nekem 3.3.2es vendorok.. tud valaki? esetleg? meg olyan gondom van hogy script kellene icecrowncitadelhez meg veichle id
de esetleg ha valaki nagyon segitőkész és segitene msn: cyberlink666@windowslive.com

bérelt szerverem van szoval nem saját és gm felvétel is on!:D help!:D

DevilGRD


DevilGRD

meg olyan gond lépet fel ebben a pillanatban hogy wow erroroznak a barbei székek :S

Tiby

bocs de a szerkesztés gombot nem ismered ? :D
amugy mielót szervert béreltél volna akk nem jutott eszedbe hogy utánanéz az ilyeneknek ?

DevilGRD

elnézést-.- nem.. nem néztem utána gond? azért szeretnék segitséget kérni-.-" ohh my good

Girosz

Ha dc-znek a fodrász székek, akkor töröld őket amíg nem javítják ki a hibát, mert te azt nem fogod tudni javítani ilyen tudással. És ez, most nem piszkálódás, hanem realizmus.

ident

Ne töröljön semmit, inkább frissítsen egy core-t (kliensfagyás már megoldódott az újabb revekben) :) Hogy te mindig törölni akarod a nem működő dolgokat... :D
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Tiby

ez is 1 féle bugjavítási módszer :) nem mondhatják a szeróra hogy bugos max csak azt hogy hiányos :) :D

Girosz

Erről van szó. :D Mellesleg én nem tudtam, hogy már javították. Ha valami még nincs javítva, és dc-t okoz és a sok hülye player csak azért is beleül, akkor mit csinálsz? Törlöd! ;D

Szilárd

régebbi revnél is volt ilyen .. 7289 körülinél
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

DevilGRD

és valaki valami linket vagy segitséget nyujtana?:S kicsit uj vok még.. és  nem informatikus vagyok.. de azért probálok rá érezni jelenleg is vendorokat  pakolgatom be a db-be és azokba cuccokat  de ezeket tudom. csak az előzőkel akkadtak gondjaim :S meg közbe olvasgatom a régi topicokat

Action

A vendorokhoz:

Jobb felső sarokba, beírod, hogy vendor/vendor 3.2.2/teleporter npc stb stb, megnyomod a GOOOO gombot, és végignézed, hogy miket talált.
Van fent szerintem.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

DevilGRD


Speeros

Van egy fantasztikus oldal, köszönet érte Larry Page és Sergey Brin nek. Az oldal neve Google!
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal