Waypoint, Questek, Fishing Javítás ( OG, SW, Dalaran )

Indította NevemSenki, 2010 március 21, 05:53:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

Újraírta ezt az egész Questet, No EVENT, NO Script, csak a sárkányt adtam meg feladatnak, hogy le keljen ölni.
Az volt a baj, hogy Script volt hozzárendelve a dolgokhoz, és azért nem ment.
Ezt az elején még nem tudtam, de azóta már sok idő eltelt, és véletlenül sikerült megcsinálnom.

És ez ennek a Fórumnak köszönhető, és a sok, érthetően megírt Topicra.

Még mindíg egyedül vagyok fent a saját szerveremen.
Már LV57 vagyok 1X Rate-en, eddig 7 Buggos Questel találkoztam, és 18 NPC-vel, és mindet sikerült javítanom.
Köszi nektek. :)

Üdv.: Senki

Girosz


NevemSenki

Igen, mert itt legalább tudom biztosan azt, hogy ha valami hibás, azzal foglakozik is a GM, nem pedig csak elolvassa, és azt mondja hogy " majd javítják "

;D :D :D :D ;D ;) ;)

Szilárd

Akkor viszont javaslom, hogy ezeket a javításokat oszd is meg valahol, hiszen abból mert most egyedül élvezkedsz azon, hogy ki lett javítva valami nem sok haszon származik :D
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

NevemSenki

Ezek nem valami nagy dolgok, szerintem ti 10s alatt javítani tudjátok azt, ami nekem 2 nap volt kb. majd ha sikerül kicsit több dolgot elsajátítanom, és valami nehezebb hibát sikerül javítanom, akkor azt biztos hogy megosztom veletek.
De most még csak tanulom.
Ami késik nem múlik. :D

NevemSenki

Hozzáadtam a Topic-hoz egy kisebb részt, amit sikerült kiviteleznem. Tudom hogy nem nagy dolog, de nekem az volt, és hátha segít valakinek.

Action

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 június 09, 02:50:08 DÉLUTÁN
Hozzáadtam a Topic-hoz egy kisebb részt, amit sikerült kiviteleznem. Tudom hogy nem nagy dolog, de nekem az volt, és hátha segít valakinek.

Köszönjük.
Számomra újdonság, még nagyon nem foglalkoztam a fishinggel.

Még ma, de lehet csak holnap ki is próbálom.
Köszönjük. :)

Megjegyezném még itt gyorsan, hogy nem csak a nagy dolgokból áll a fórum, nem csak nagy javításokat ismerünk el.
Megdolgoztál érte, utánajártál, rákerestél és kivitelezted.
Ezt vesszük figyelembe, hogy nem a segged alá kérted... :)

Mindenképp folytasd a tanulást és a fejlesztgetést, az ilyen emberek mint te is, sokra vihetik. :)

(Hmm, olyan megható voltam  ::) ) :D
A WORD elszáll, az írás megmarad.

NevemSenki

Feltöltöttem egy tárhelyre, hátha valakinek nincs kedve megcsinálni.
Trinitycore 8381 Build-jához csatolt ad.exe-t módosítottam.

Letöltés: http://data.hu/get/2637856/ad.rar.html

NevemSenki

#23
Kiegészítettem a leírást egy kicsit.

Action

Fishing (OG,SW,Dalaran) leírásában a két C++ mit változtat?

Mivel nem értek még a scriptekhez annyira nem igazán látom át. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Skyne

megoldva hogy a városokban levő vizek, tényleg "vizek" legyenek, így lehetővé téve a fishinget

Apostol

De ha ilyen javíthatatlan questtel találkozolol...Készítesz egy új questet ugyanazzal a szöveggel és jó is lesz.

ident

Trinity új vmap/map rendszer már tudja a városi halászatot :) És már forgatható win alatt is a maps/vmaps kicsomagoló.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

NevemSenki

Idézetet írta: ident Dátum 2010 június 21, 07:45:33 DÉLUTÁN
Trinity új vmap/map rendszer már tudja a városi halászatot :) És már forgatható win alatt is a maps/vmaps kicsomagoló.

Most újból rákattantam erre a témára, és hát nem sikerül a dolog.
Most az előbb értem a végére 8 Db mapxeractor végigpróbálgatásának, és egyikben sem működik.

Ident, segítenél nekem annyiban hogy melyik volt az a  Rev. ami mellé mellékelve volt az a bizonyos " jól működő" mapextractor?
Vagy ha esetleg az a Rev. nem létezne valami oknál fogva, és neked véletlenül még meglenne, megkérhetnélek hogy feltöltenéd nekem egy tárhelyre?
Nagyon megköszönném.

Üdv.: Senki

X_RAZOR_X

Hello , lenne egy kis gondom, Waypontot csináltam egy emberkémnek, akit úgy terveztem hogy fly mountra ültetek és azzal körbe repüli dalarant, ez csak olyan próbálgatás...
Na de , az lenne a problémám, hogy felültettem mountra a csávót, át állítottam Quice -vel az NPC , mászkálási szokását, hogy ne a földön menjen, hanem a levegőbe, megnézem hogy mit csináltam, az emberke télleg a levegőbe van, de megy előre és folyton le esik , de utána megy előre a megadott waypont felé, utána megint felrepül addig, ilyen mozgást csinál  ([waypoint]''_'''_'''_''_"_"[waypoint])
Remélem tudtok segíteni...

Powered by EzPortal