Wintrade szűrés

Indította Jankec, 2010 május 15, 07:53:11 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Jankec

Hy.
Valaki jó módszert WinTrade meg akadályozására, vagy hogy lehetne ezt normálisan szűrni ?

DoomKiller

Szerintem a logokat nézd nyitott szemmel, bár aki tényleg erre utazik, azt nem fogod kiszűrni, tehát nagyon sehogy.
Legalábbis én nem tudok jobb módszert mint a logok :)

szotyo


Girosz

Hmmm... Ez alapján amit mondtál össze lehetne állítani egy sql lekérdezéssorozetot, aminek a végeredménye a gyanús csapatok listája. Ha lesz végre egy kis szabadidőm, lehet, hogy csinálok egy ilyen rendszert phpban, és így könnyen lehetne a többi playernek közzétenni a csalókat, vagy csak saját használatra megtartani.

szotyo

Ha megcsinálod engem is érdekelne ez a dolog:D Ha tudok valamiben segíteni szólj

riDDler

leg egyszerübben úgy lehetne megoldani és egyben ez a leg tisztább megoldás is(nem hack szagú meg nem db-s véletlenszerü dolog)
HA bevezetünk 1 új táblát amelybe gyönyörűen tároljuk a meccsek eredményeit és h kik játszottak
gyönyörű statisztikát lehetne csinálni  amely valóban megmutatná a wintradet
pl: Team1|Team2|Winner
ebből lekérdezzük a Team1-et és megnézzük h hányszor gyözött ugyanazon csapat ellen
ha a  2 teamet összehasonlitjuk és gyanusan magas az 1ik félnél a win akkor 100% h wintrade
de fenntartom azt a dolgot, hogy értelmetlen ez ellen harcolni
ugyanis a blizz is leszarja...
a játék mechanizmusát használlják ki...
i (l) C++
i (l) *nix

LuXXoR

Am nagyobb szervereken nem is igazán van mert elég nehéz vagy éjjel kell csinálni...De a nagyobbakat  meg nem igazán fogja meghatni hogy most 10-15 ember csal...Mert jobban oda figyelnek a csiterekre meg a bugokra meg stb...A kisebb szervereknél ez az új tábla meg azért nem hasznos mivel pl van 20 aréna team és amikor pl csak 1-1 játszik akkor elő fordul az is hogy 2hétig csak az egyik nyer stb...Nah de én azt mondom hogy ezt szűrni nem olyan egyszerű és ha pl olyan árakon vannak az itemek hogy nem kell 2évig 1 ért küzdeni de nem is olyan nehéz megszerezni akkor úgysem fog az egész szerver wintradelni...1-2-3-4-5 ember meg akkor is fogja csinálni ha oda figyelsz erre és akkor is ha nem...Lehet hogy ez nem úgy van ahogy én ezt elgondolom de pl én még 1szerveren sem wintradeltem...

Girosz

Ja csak ez már megint core módosítás, nem is kicsi... Erre meg végképp nincs időm. Viszont, ha valaki tudna nekem adni olyan arena_* táblákat, amiben van néhány adat, azt megköszönném, mert adatok nélkül nehéz rájönni, hogy mi micsoda. :D Trinity Wikinek meg toll a fülibe! :D Ja és az adatok legyenek összefüggőek, lehetőleg két olyan team adatai legyenek akik már harcoltak egymás ellen. Tehát az id-k egyezzenek. Mivel valós player adatokról van szó, pm-ben küldjétek, én meg ígérem, hogy nem élek vissza vele. :D Bár most ahogy nézegtem a táblákat lehet, hogy nem teljesen megvalósítható, de majd meglátjuk.

LuXXoR: a csalók ellen nem küzdeni kell, hanem megoldani, hogy ne tudjanak. Vagy elrettenteni őket a csalástól. A ratingek mozgásának naplózása rengeteg mindenre felhasználható, nem feltétlenül büntetéskiosztásra kell használni.

szotyo

A legjobb elrettentés:
Rájövünk arra, hogy valaki wintradelt csinálunk egy eventet amikor nincsen fent és aki nyeri az eventet a wintradelő kari lesz a jutalma, persze a wintraden szerzett item nélkül:D

LuXXoR

Nah ez jó :D
Csak honnan fogod tudni hogy melyik itemet wintradelte?:D
:D Ezt meg kell majd csinálni :D Lehet kevesebben csinálnák :D

szotyo

A mi szerverünkön már meg kellet csinálni kétszer is

riDDler

makes sense
mekkora durva lehet  ;D
Na itt a pontozás:
BliZZard: 3p
Girosz: 4p
Én:2p
Prenden: 100p
te nyertél nálam haver  ;D
kreativ megoldás  ;D
i (l) C++
i (l) *nix


Powered by EzPortal