Spirit Healer

Indította Elysyum, 2010 április 24, 09:58:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Elysyum

Üdv!

A kérdés a következő: hogyan tudom megoldani hogy a legközelebbi spirit healerhez rakjon ki ha meghalok?


Girosz

Nem nagyon lehet saját spirit healert készíteni. Azaz lehet, de azt, hogy ott dobjon ki azt nem. Minden zónának van a saját sh-ja és ha megváltoztatod, akkor abban a zónában a te sh-dhoz fog mindenkit kirakni. De mivel gondolom ez valami speciális helyen lenne (pl. tanaris isle), és nem akarod, hogy bárki csak úgy odakerüljön, nem nagyon lehet megoldani.

$0undX


Elysyum

Azshara Crater ben lenne ^^ azthiszem 37 es map id szóval mindenki mehet ott egy helyre :D

EDIT: Jó messze pvp event guardjaimtól :) mert ha pvp z nek egy tiltott helyen megölik őket... és le kell telni egy kevés időnek.

Elysyum

Anélkül a wow-v nélkül ez hogy megvalósítható?(szeretném megtanulni nem csak használni :D )

$0undX

a wow-v az csak sql-t kreál szóval persze hogy megoldható de per pill gőzöm sincs arról hogy kézileg hogy kéne mert nem tom a struktúrát hogy használja a core szóval használd wow-v -t de ha nagyon érdekel google-z rá , mondjuk:
http://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&hs=0ql&rls=org.mozilla:hu:official&ei=AoDUS4btM-SdOK2pxOwC&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CCEQBSgA&q=mangos+how+to+create+a+graveyard&spell=1
2. találat mondjuk jó is neked http://www.mmowned.com/forums/ascent-guides/41368-how-make-custom-graveyard.html , nem tom mangos-ra van-e de kb hasonló lehet a struktúra

Girosz

Hmmm... Úgy nézem kicsit el voltam tévedve, és máshogy működnek ezek a graveyardok, mint gondoltam. Utána fogok nézni ennek, és közlöm, hogy mire jutottam.

Speeros

Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Girosz

Asszem megvan a következő scriptes melóm. :D

szotyo

Hmm Girosz, ha sikerül megvalósítani majd ha lehetséges oszd meg velünk is:D

$0undX

nem bonyolult , csak meg kell találni azt a függvényt ami player halálakor fut le , spawn npc , gondolom átad pointert a játékosról és castspell , ha lesz időm megírom , ha Girosz nem előz meg  :D

szotyo

Hajrá, ha valamiben tok segíteni írj.

Girosz

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 április 25, 09:31:05 DÉLUTÁN
nem bonyolult , csak meg kell találni azt a függvényt ami player halálakor fut le , spawn npc , gondolom átad pointert a játékosról és castspell , ha lesz időm megírom , ha Girosz nem előz meg  :D

Pontosabban átadja a player pointerét, de igen nagyjából ennyi, + megnézed, hogy melyik zónában van, mert nem akarjuk, hogy mindenhol ezt csinálja ugye.  ::)

Szilárd

:S Olyan csúnya ,hogy 5 egymás alatt lévő topicot is Elysyum indított :S
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Girosz

Ezek legalább értelmes kérdések...

Powered by EzPortal