Prgrorammer island Emereald forest stb

Indította Elysyum, 2010 április 25, 07:41:06 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

Valószínűleg terveik vannak még vele (tanaris szigetei).

Dalaran is hasonló volt ha megnézitek...

Az, hogy a GM-ek bossokat pakoljanak le, teljesen kizárt.
Szigorúan ellenőrzik a GM log-ot.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

LuXXoR

Hát én valahogy nem tudom elképzelni hogy az eredeti szerveren a GM-ek ilyen helyeket rendeznének be maguknak :D

Szóval akkor még az is elképzelhető hogy pl a cata-ban a tanarisi szigeteken lesz valami?:D

Amúgy csak ennyi ilyen hely van vagy vannak még a játékban ilyen eldugottabb helyek?

Action

A GM feladata a játékosok segítése.

Anno volt már rá példa, hogy beszélgettem GM-el, természetesen nem az életről.. voltak gondjaim.
Kb. minden whispje 8 sorból állt, és nagyon hivatalosan fogalmazott.

Nem játszani járnak fel, ők ott dolgoznak.

Egyébként igen, elképzelhető, hogy Tanaris szigetei lesznek valamik de az se kizárt, hogy csak vannak.
Nem kötelező egy területet berendezni. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.


Dengan

Valaki eltudná mondani, hogy ezt hogy tudom belőni Trinity (1)-n? (2.4.3 patch) Leszedtem a Patch.mpq-t is már meg minden, már csak a DB hibádzik. Azt tudom hogy eredetin A Duskwood-ban és az Ashenvale-ben lévő portálokon lehetett eljutni Emerald Dream-be, de mivel nincs beállítva, ezért csak úgy vannak. Előre is köszönöm a segítséget. (Nem muszáj, hogy portálok működjenek, az is elég, ha el tudok menni oda.) [SZájbarágosan ha lehet, sajnos ehhez még nem értek annyira  :-\ :-[ ]

Bluerák

Rég volt már dolgom Trinity Core (1)-el de ott is van olyan hogy instance_template(gondolom).
Bele mész létre hozol egy új sort:
Mapid: 169
Entry: XXXX
Ha van ilyen benne egyáltalán, a MAPID a fontos.
Ezután restart.
.Gm on és mehetsz is emeraldb-ba.

Üdv

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Skyne

INSERT INTO `world`.`instance_template` (`map`, `parent`, `maxPlayers`, `reset_delay`, `access_id`, `startLocX`, `startLocY`, `startLocZ`, `startLocO`, `script`) VALUES ('169', '0', '255', '0', '1', NULL, NULL, NULL, NULL, '');

Dengan

Target map or coordinates is invalid...
.go xyz 3105.41 3096.78 27.0032 169

instance_template-be ezt szúrtam be:
Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 június 28, 12:55:42 DÉLUTÁN
INSERT INTO `world`.`instance_template` (`map`, `parent`, `maxPlayers`, `reset_delay`, `access_id`, `startLocX`, `startLocY`, `startLocZ`, `startLocO`, `script`) VALUES ('169', '0', '255', '0', '1', NULL, NULL, NULL, NULL, '');

Ötlet?  ??? :-\

Skyne

lehet  243as kliensben nincs is benne :/ majd este megnézem ha otthon leszek :)

Dengan

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 június 28, 01:40:17 DÉLUTÁN
lehet  243as kliensben nincs is benne :/ majd este megnézem ha otthon leszek :)

Köszi, remélem nem így van, és valamit én szúrtam el...

Action

Idézetet írta: Dengan Dátum 2010 június 28, 12:34:35 DÉLUTÁN
Valaki eltudná mondani, hogy ezt hogy tudom belőni Trinity (1)-n? (2.4.3 patch) Leszedtem a Patch.mpq-t is már meg minden, már csak a DB hibádzik. Azt tudom hogy eredetin A Duskwood-ban és az Ashenvale-ben lévő portálokon lehetett eljutni Emerald Dream-be, de mivel nincs beállítva, ezért csak úgy vannak. Előre is köszönöm a segítséget. (Nem muszáj, hogy portálok működjenek, az is elég, ha el tudok menni oda.) [SZájbarágosan ha lehet, sajnos ehhez még nem értek annyira  :-\ :-[ ]

Azok a portálok soha nem vittek sehova. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Bluerák

Ez tényleg így van  ;D
Szerintem 2.4.3-on is bent van, ez már classic wowban is bent volt szal nézd át mit ronthattál el :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Dengan

Sikerült, megvan  ;D Köszi  ;)
Én ronthattam el valahol, mert nem volt bent instance_template-ben, pedig úgy emlékeztem hogy beraktam  ::)

De a lényeg hogy összejött, köszi  :D

Dengan

Megtaláltam a hibát 30 perc fölösleges gépelés után.

Tehát a gond a következő:
Ha a SQL fülön szeretnék betenni bármit az adatbázisba, egyszerűen nem teszi be...
[SELECT * FROM `creature_template` WHERE 1 stb stb megfelelően kitöltve]
Temérdek npc-t szeretnék betenni, de ez egyesével (beszúrás) elveszi az egész napomat...
Hogy tudnám gyorsan bepakolni őket?
Arra gondoltam, hogy exportálom azt az egy npc-t, majd kibővítve a sql file-t vissza importálom, de a teljes template-et lementette...

Tegnap ezért sem jött össze a Verdant Field-es  megoldás, mert egyszerűen nem tette be, hiába szúrtam be a kódsort...

Légyszives segítsetek, kezdi elönteni az agyam az ideg...  >:(

ident

Idézetet írta: Dengan Dátum 2010 június 29, 10:43:24 DÉLELŐTT
Megtaláltam a hibát 30 perc fölösleges gépelés után.

Tehát a gond a következő:
Ha a SQL fülön szeretnék betenni bármit az adatbázisba, egyszerűen nem teszi be...
[SELECT * FROM `creature_template` WHERE 1 stb stb megfelelően kitöltve]
Temérdek npc-t szeretnék betenni, de ez egyesével (beszúrás) elveszi az egész napomat...
Hogy tudnám gyorsan bepakolni őket?
Arra gondoltam, hogy exportálom azt az egy npc-t, majd kibővítve a sql file-t vissza importálom, de a teljes template-et lementette...

Tegnap ezért sem jött össze a Verdant Field-es  megoldás, mert egyszerűen nem tette be, hiába szúrtam be a kódsort...

Légyszives segítsetek, kezdi elönteni az agyam az ideg...  >:(

Megint úgy kér valaki segítséget hogy semmit nem mond, csak oldjuk meg, találjuk ki, jöjjünk rá...

Addig is olvass szerintem egy picit és konkrétumokat írj:

http://forum.trinitycore.org/topic/12066-beginners-guide-to-mysql-version-212/
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal