Illusion morph id-k

Indította matthv, 2010 április 03, 09:39:38 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

LuXXoR

Idézetet írta: DoomKiller Dátum 2010 május 29, 08:04:05 DÉLUTÁN
Jólvan szlep, te biztos jobban tudod... Ha ezt így megcsinálod, én megkereslek, és 1 hétig isteníteni foglak, ezt most itt leszögezem ;)

[OFF] És ha nem tudja akkor fordítva lesz?:D Jó üzlet ?Meg éri ez neked?[/OFF]:D

Amúgy én nem nagyon hiszem hogy ezt úgy simán DB-s megoldással meg tudnád oldani....Sőt még scriptel se biztos...

De hát nem vagyok még valami zseni ebben a témában szal ha tévednék akkor plz javítsatok ki :D

Szilárd

Na, hát oda jutottam, hogy leteszteltem a dolgot, és az egyik spellt elcastolja, de a többi 2-t nem sajnos. Szerintem Core módosítással meg lehet csinálni, mondjuk, hogy más statokat adjon az adott spell vagy valami ilyesmi, de én ehhez semennyit se értek, szóval inkább nem írok hülyeségeket :D
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

DoomKiller

Idézetet írta: LuXXoR Dátum 2010 május 29, 08:10:04 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DoomKiller Dátum 2010 május 29, 08:04:05 DÉLUTÁN
Jólvan szlep, te biztos jobban tudod... Ha ezt így megcsinálod, én megkereslek, és 1 hétig isteníteni foglak, ezt most itt leszögezem ;)

[OFF] És ha nem tudja akkor fordítva lesz?:D Jó üzlet ?Meg éri ez neked?[/OFF]:D

Amúgy én nem nagyon hiszem hogy ezt úgy simán DB-s megoldással meg tudnád oldani....Sőt még scriptel se biztos...

De hát nem vagyok még valami zseni ebben a témában szal ha tévednék akkor plz javítsatok ki :D

A megcsinálásba nem tartozik bele ha Girosz / Diver / Anubisss / hozzáértő egyének csinálják meg ;)

Girosz

A spellek módosítása már core módosítás, és az egyik legnehezebb téma. Nem hiszem, hogy ezt bárki megcsinálná neked a szabadidejében, szerintem keress más megoldást. Ez alatt azt értem ,hogy kicsit dolgozd át az ötletedet, és hagyd ki belőle a coreos részt.

Speeros

#19
Statok->dbc->nemszabadpiszkalni

UPDATELVE :D
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Girosz


Powered by EzPortal