(: Wow Cliens, Web, Flash, minden kis trükk ami kellhet. :)

Indította NevemSenki, 2010 augusztus 16, 12:31:26 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

AximCore

Eronix nem hinném, hogy azért írt hogy rosszat akar, főleg nem azt, hogy hagyd abba csak lehet másként kéne és akkor már is lenne segítséged, arról nem is beszélve ha egy repon követhető lenne és bele nézne egy-két ember biztos comitolna egy két fixet. De így látatlanba sokan inkább leszarják....

De ha rám hallgatsz úgy csinálod ahogy akarod nem vagyunk senkik se, hogy megmondjuk mit csinálj. 
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

EroniX

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2014 február 08, 03:12:27 DÉLUTÁN
Belenéznél, érdekel? Megmutatom!
Ha akárki megkaphatja akkor előbb-utóbb úgyis kikerül a külföldi fórumokra, egyszerűbb lenne ha
Idézetet írta: AximCore Dátum 2014 február 08, 04:18:48 DÉLUTÁNegy repon követhető lenne
.

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2014 február 08, 03:12:27 DÉLUTÁN
A másik meg az, hogy elég rosszul érint hogy Magyar létére a sok tizenéves buta gyerek csak a külföldi dolgoknak tapsol... legyen az zene, websablon, akármi....
Ami jó azt el kell ismerni és át kell emelni az itthoni fórumokra, ami rossz azt pedig ki kell küszöbölni. Ezt a mondatodat sajnos nem tudom értelmezni...

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2014 február 08, 03:12:27 DÉLUTÁN
Érdekel valakit ezen dolog amit csinálok? Írjon ide, vagy írjon rám.. kérje el... Odaadom!
De nem érdekel senkit!!!!!
Egy teljesen átlagos fórumozó annyit lát, hogy néha kiposztolsz egy-egy képet esetleg videót, vagy kérdezel egy olyan a végtelenségig csavart dolgot amit a fentebb említett kód hiányában lehetetlen értelmezni.

Pontosan erre lenne megoldás:
Idézetet írta: AximCore Dátum 2014 február 08, 04:18:48 DÉLUTÁN
ha egy repon követhető lenne és bele nézne egy-két ember biztos comitolna egy két fixet. De így látatlanba sokan inkább leszarják....

A kritikára pedig nem megsértődni kell, hanem bírálni azt, ha nem értesz vele egyet, amennyiben pedig igen akkor levonni a következtetéseket.
Azuregos Delta Force

Zoltan



Adminok megnezhetik hany ember nezi a forumot, igy  messzemeno kovetkeztetest lehet levonni hany embernek keszul ez a projekt.
Ettol fuggetlenul ne hagyd abba a projektet, csinald magadnak, igy tanul az ember meg uj dolgokat.

Amikor en abbahagytam a wowozast, mindent megosztottam: eszkozoket amivel wowheadet rippeltem, weboldalt, es meg sorolhatnam.

Hiszem, hogy a Tudas az mindenkie, es  mindenkivel meg kell osztani.


Roamer

#243
Akkor már én is írok! :P

Szerintem is hülyeség lenne az, ha abbahagynád. Ha sokáig jutottál, akkor ne add fel. Mellesleg nem csak az, hogy a Tudás az, ami mindenkié. A tudás szerintem azé, aki megszerezte. Ez az egyetlen, amit nem vehetnek el az embertől.

Ahogy ez előttem szólók is említették, idő hiány miatt a fórumozók nagy része nem tud belekezdeni új dolgokba. Személy szerint én is tervezem, hogy rendesen megtanulom a php-t és nem csak itt ott belenézek és megpróbálom kilesni hogy mit hogyan kell, csak rengetek a munka és még több a vizsgafeladat. Ez mellett álljon helyt az ember a családban is úgy, hogy mindenhol tökéletes legyen. Ilyenkor másra nem jut idő, mint nálam a php-nál.

Hasonlóképp elkezdtem a 3D character viewerrel és a wowhead character megjelenítővel foglalatoskodni az egyik fórumozó segítségével, de sajnos nem jutottam tovább, mivel amíg segített addig értettem, nélküle viszont el voltam veszve. Addig amíg megnéztük hogy mit hogy merre, addig átlátom a dolgokat, de amikor "kezembe vettem" a php 24 óra alatt c. könyvet, azonnal érthetetlen lett az egész. Lehet hogy mások is így vannak vele és ösztönzésre várnak.

Itt jöhet az a válasz, hogy elég ösztönzőek a képek és hogy amiket kapnának ha segítenénk. De sajnos sokaknak nincs meg a forrás a tanuláshoz illetve a lehetséges elnevezések. Én se akadtam volna a php 24 óra alatt könyvre, ha nem említik. Szóval ha esetleg fel ajánlaná valaki, hogy közösen megtanuljuk, vagy érti és segít megtanulni, akkor személy szerint lehet hogy hamarabb nekiesnék én is a dolgoknak, mint így. :/

Remélem azért nem írtam nagyon kacifántosan és átjött amit írni akartam :) Illetve remélem nem kapok leszólást a sok hülyégért XD

További szép napot!
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Zoltan

Roamer:

http://www.youtube.com/user/SuperVAdmin/videos
Magyar nyelvu  php, html css oktato video..   elegge szajbaragosan meseli az urge a dolgokat.. :)

Roamer

Idézetet írta: Zoltan Dátum 2014 február 10, 11:43:22 DÉLELŐTT
Roamer:

http://www.youtube.com/user/SuperVAdmin/videos
Magyar nyelvu  php, html css oktato video..   elegge szajbaragosan meseli az urge a dolgokat.. :)


Köszönöm, jól fog jönni! :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Archangel

nem is tudom mit mondhatnék NevemSenki. bámulatos ez a szintű fejlődés, csak gratulálni tudok hozzá. megnéztem egy videódat, fantasztikusan kidolgoztad a weboldalt, nem találok szvakat. :D emlékszem még amikor együtt szenvedtünk a PHP-vel. :'( régi szép idők... most egyik nap ismét körülnéztem egy-két szerveren, és még pár régebbi projectem is előkerült. nagyon beflasheltem, és eszembe jutott régen mennyire akartam egy saját szervert :D

NevemSenki

A jelenből egyszer múlt lesz, de egy örök marad, mégpedig az emlék.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!


Powered by EzPortal