3.3.3-as WoW Battle.net

Indította Odie, 2010 június 03, 09:20:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Odie

:D :D Jol van, de te mondtad hogy részletezzem :D Ennél jobban nem tudtam lerészletezni :D

Amugy igen... nekem az volt a megoldás. Az után simán felengedett.

winettou

#46
Ha az id-hez 2-est írok akkor nem új realmnak tekinti majd? Mert nem enged újra 1-est írni...  :-\
A névhez sem enged ugyan azt írni :-\
Amúgy köszi a segítséget! Remélem nekem is beválik!

winettou

wáááá gyerekek besz@rtok! Már totál nem vágom mi lehet a gebaasz! Haver a szerveremen játszik mint első player és egyben helyettes admin mert engem nem enged az Authenticating szövegnél tovább xD Valaki írjon már valami használható megoldást! Nagyon hálás lennék mert ez így ritka nagy szopás xD Haverom külső gépről van és beengedi! No-ip-vel működtetem! Engem sehogy sem akar beengedni... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ PLS HELP NEKEM!:D

DoomKiller

PLS használd a szerkesztés gombot  :-\ :-\

Odie

Idézetet írta: winettou Dátum 2010 június 22, 11:29:09 DÉLUTÁN
wáááá gyerekek besz@rtok! Már totál nem vágom mi lehet a gebaasz! Haver a szerveremen játszik mint első player és egyben helyettes admin mert engem nem enged az Authenticating szövegnél tovább xD Valaki írjon már valami használható megoldást! Nagyon hálás lennék mert ez így ritka nagy szopás xD Haverom külső gépről van és beengedi! No-ip-vel működtetem! Engem sehogy sem akar beengedni... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ PLS HELP NEKEM!:D

Úgy probáltad, hogy Te IPről mész be? Tehát te hanyagolod a no-ip-t, a többi felhasználónak azt adod, te meg használod az ip-t...

winettou

Igen! A wowom Realmlistjébe már írtam a saját ip-m is meg a no-ip-t is meg localhost és 127.0.0.1 is volt de sehogy sem:S:S

ident

Ideiglenesen próbálgasd úgy, hogy a db-ben átírod 127.0.0.1-re amikor be akarsz lépni. A realmlist.wtf-ben tehát a 127.0.0.1 legyen. Ha beléptél, akkor meg visszaírod a no-ip-s vagy akármilyen címet a db-ben. Ennek működnie kell 100%. Aztán majd ki ókumlálod mit és hogyan :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

winettou

#52
Rendben köszönöm! Megpróbálom!


Módosítás:
Sikerül! Megvaaan!:D köszi a helpet!


Powered by EzPortal